Wskaźniki stref czasowych i sesji z automatyczną regulacją ESTEDT?
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wskaźniki stref czasowych i sesji z automatyczną regulacją ESTEDT?

  1. #1
    Każdy ma link do automatycznej regulacji strefy czasowej i sesji w pomieszczeniu?

    Używam obu, ale bez zmiany czasu. Chcę te z automatycznym EDT i EST.

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy ktoś ma link do automatycznie dostosowywanych stref czasowych i indeksu sesji? Używam obu, ale bez zmiany czasu. Chcę te z automatycznym EDT i EST.
    Kiedy czas zmieni się na serwerze, czy czas nie zmieni się również na wykresie? A jeśli czas zmieni się na wykresie, czy pole, w którym indior nie maluje kolorów ekranu dla USAEuropySydney-Asia, nie zmienia się? Albo czy czegoś mi brakuje.

  3. #3
    Używam MT4, który używa strefy czasowej Londynu. Nie jestem pewien, czy serwer automatycznie zmienia EDT na EST lub DST w Europie. Więcej informacji. GBP to jedna godzina za EUR w strefie czasowej strefy czasowej. 20:42 teraz w MT4, czyli w Londynie i GMT, bez przesunięcia DST w tej chwili.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.