EA dla systemu T101
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: EA dla systemu T101

  1. #1
    2 Załącznik (y) Od czasu do czasu przeglądałem niektóre z moich starych EA, na moim komputerze typu lap top. Ponieważ uznałem system T101 za naprawdę fascynujący, postanowiłem spróbować dwóch EA, które załączyłem poniżej. Ku mojemu zdziwieniu zrobili trochę
    świetne pipsy przez ostatnie kilka tygodni. Próbuję przenieść je na blat biurka i wydaje się, że nie działa. Każdy wie, dlaczego to nie działa.
    Oto dwa EA

    https://www.forex-instant.com/attach...550016660.4 ea

    https://www.forex-instant.com/attach...651085306.9_ea

  2. #2
    Cześć! Przetestowałem T101 V3.9 przez około 1 tydzień i zarobił -1000 $; od 3000 do 2000 $. Nie zmieniłem żadnych ustawień. Czy są jakieś instrukcje lub ustawienia dostępne dla tego EA? Kto jest autorem? Jeśli to możliwe, czy ktoś może wyjaśnić, jak wykonać kopię zapasową tego EA - czy potrzebujemy WSZYSTKICH danych TF lub tylko danych TF? Baw się dobrze, Simon

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć! Przetestowałem T101 V3.9 przez około 1 tydzień i zarobił -1000 $; od 3000 do 2000 $. Nie zmieniłem żadnych ustawień. Czy są jakieś instrukcje lub ustawienia dostępne dla tego EA? Kto jest autorem? Jeśli to możliwe, czy ktoś może wyjaśnić, jak wykonać kopię zapasową tego EA - czy potrzebujemy WSZYSTKICH danych TF lub tylko danych TF? Baw się dobrze, Simon
    Wielowalutowe EA nie mogą być testowane z Metatraderem. Metatrader nie ma możliwości śledzenia więcej niż jednej waluty w programie testera.

  4. #4
    Cześć! DZIĘKI, . A co z ustawieniami, ich znaczeniem. Jestem gotów grać z tym EA, po prostu nie wiem, jakie są ustawienia. Baw się dobrze, Simon

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć! DZIĘKI, . A co z ustawieniami, ich znaczeniem. Jestem gotów grać z tym EA, po prostu nie wiem, jakie są ustawienia. Baw się dobrze, Simon
    Nie wiem nic o tych EA, w rzeczywistości T101 nigdy nie zalecał EA dla tej metody. Przepraszam, że nie mogę ci pomóc.

  6. #6
    Chistabo, testowałem zarówno 2.4 jak i 3.9 z całkiem dobrymi wynikami. System zasadniczo podąża za systemem T101 do punktu. Możesz ręcznie handlować sygnałami, jeśli chcesz. Chcę wprowadzić pewne zmiany, ale nie jestem pewien, od kiedy nie znam programowania. Moim zdaniem system handlu Trader 101 jest najlepszy. Kris

  7. #7
    Chistabo, myślę, że EA został stworzony przez Trenchaser

  8. #8
    ! Dołącz go do wiadomości e-mail i wyślij do siebie. Następnie otwórz e-mail na drugim komputerze i pobierz do MT 4 fly 2. Jeśli masz jedną z pamięci USB, przenieś ją na ten komputer, a następnie pobierz na drugi komputer. 3. Przejdź do witryny, na której są przechowywane na drugim komputerze i pobierz stamtąd. 4. Teraz przejdź do forum na drugim komputerze i pobierz stamtąd. Prawdopodobnie istnieją inne sposoby, ale jeden z nich powinien wykonać zadanie.

  9. #9
    Dzięki Plind. Działało na kontach na żywo, ale nie na demie. Nie wiem dlaczego. jeszcze raz dziękuję za pomoc

  10. #10
    1 Załącznik (y) Mam buźkę na EA. Mimo to nie działa w tej wersji demonstracyjnej. Na nawigatorze T101v2a nie ma niebieskiej czapki, co to znaczy. Mam poniższy wykres. Czy ktoś może mi powiedzieć, jaki jest problem tutaj. dzięki
    https://www.forex-instant.com/forex-...s-brokers.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.