Dane historii wieloczęściowej MT4
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Dane historii wieloczęściowej MT4

  1. #1
    cześć wszystkim

    Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie można znaleźć historię ram czasowych dla MT4?

    Używam TickStory Lite, jednak niektóre pary walut są ”szarpane”, które mogę odłożyć do historii złej jakości (luki), a więc nie mają one ”płynności”.

    Słyszałem Dukascopy, ale jak byłbym w stanie uzyskać ostatnie 6 miesięcy (na przykład) wielu ram czasowych?

    Z tego, co przeczytałem do tej pory, nie mam pojęcia, w jakim folderze powinien się znaleźć, formatować itp.?

    Każda pomoc będzie doceniona. Wesołych świąt btw!

  2. #2
    Próbowałem pobrać dane 1m od Dukasa i użyć konwertera okresów, ale mam pewne dziwne rzeczy (MA spada, gdy cena idzie w górę), co wskazuje na to, że dane to śmieci. Oczywiście wszystko, co testuję przy pomocy śmieci, nie będzie prawdziwym odzwierciedleniem tego, jak by to zrobiło. Więc jeśli ktoś wie, to byłoby mile widziane mieć jakąś pomoc. Jak wspomniałem, TickStory jest jednak w porządku, tylko niektóre waluty ”działają” płynnie ... inne są bardzo skąpe (brakujące dane) ... więc co mogę zrobić? Znam ludzi historycznych cały czas! Czy jest to przypadek konieczności płacenia, jeśli tak, to jakiekolwiek zalecenia dotyczące źródeł o najwyższej jakości?

  3. #3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.