Brokerzy wprowadzający - bezpieczny? - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Brokerzy wprowadzający - bezpieczny?

  1. #11
    Jako sam IB mogę powiedzieć, że istnieje wiele korzyści, które można uzyskać, jeśli znajdą odpowiedni IB do swoich potrzeb. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ nie wszystkie IB są takie same. Niektórzy mogą nie chcieć widzieć swojego konta, niektórzy to robią. To wszystko zależy. Niektórzy chcą, aby IB mogli pomóc im w nauce handlu, niektórzy chcą IB, aby pomóc im w utrzymaniu prawidłowego zarządzania ryzykiem, niektórzy (jeśli nie wszyscy) chcą odrzucić spread, itd. zapytaj, czym są i nie są gotowi zrobić, a następnie podejmij decyzję, czy wydaje się, że będzie Ci to przydatne. Zgodnie z ogólną zasadą unikaj prób wywierania na ciebie presji.

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wszystkie ib w USA (tylko) i muszą mieć 45000 $.
    Czy istnieje link do tego z dowolnego źródła oficjalnego typu? Krążyło wiele plotek i naprawdę chcę zobaczyć rzeczywiste dowody.

  3. #13
    wszyscy IB zarabiają na twoim handlu. Niektóre witryny oferują rabat (są gotowi zapłacić ci niewielką część pieniędzy, które następnie płaci pośrednik). Naprawdę pomaga ci odzyskać trochę więcej. Mówię, po prostu odrób pracę domową i wybierz, kogo chcesz ... na pewno możesz pomóc pewnej firmie, dając im przychód IB, ale tak naprawdę, jeśli wiesz jak handlować, zrobisz wystarczająco dużo, aby nie martwić się o małą kwotę, którą firma wróci do ciebie jako rabat.

  4. #14
    Czy IB może zobaczyć twoje transakcje i handlować przeciwko tobie w dowolny sposób, kształt lub formę? To mnie martwi.

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy IB może zobaczyć twoje transakcje i handlować przeciwko tobie w dowolny sposób, kształt lub formę? To mnie martwi.
    IB nie powinny i nigdy nie powinny trzymać twoich środków. W związku z tym nie ma możliwości handlu przeciwko tobie. Nie mają kontroli nad zarządzaniem ryzykiem biurowym FCM. Jednak w większości domów maklerskich IB jest dostarczane z zapleczem (MetaManager od firm takich jak FXDD lub CMS), gdzie IB może zobaczyć wszystkie Twoje transakcje w czasie rzeczywistym. Ale co mogą z tym zrobić? Spróbuj naśladować swój handel? Bardzo mało prawdopodobne, że będą musieli siedzieć cały dzień i obserwować twoje transakcje - niemożliwe.

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy IB może zobaczyć twoje transakcje i handlować przeciwko tobie w dowolny sposób, kształt lub formę? To mnie martwi.
    IB są po prostu „sprzedawcami” próbującymi zarobić trochę pieniędzy na rynku, łącząc dwie zainteresowane strony. I nic więcej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.