Wniosek o kodowanie dla Graeme's Grid EA
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wniosek o kodowanie dla Graeme's Grid EA

  1. #1
    Witajcie, koledzy,

    Chciałbym poprosić kogoś bardzo uprzejmie o stworzenie EA na podstawie koncepcji siatki Graeme'a, ponieważ myślę, że w dłuższej perspektywie będzie to opłacalne. Jedyną modyfikacją, którą chcę dodać, jest siatka 50 pipsów zamiast 100.

    Jego zasady były następujące:

    1. Jeśli cena pochodzi z niższej 0,00 (sto) do wyższej niż 0,00, a następnie kupić (przykład: jeśli cena wzrośnie z 1.5400, kupujesz po 1.5500)

    2. Jeśli cena wzrośnie z 0,00 (sto) do niższej 0,00, to sprzedaj (przykład: jeśli cena spadnie z 1,5400, sprzedaj po 1,5300)

    3. Każda transakcja jest wprowadzana z 2 częściami.

    4. Obie części mają 100 pipsów SL.

    5. Jedna partia ma 100 pipsów TP, druga nie ma TP.

    6. Stop-loss nie porusza się, ponieważ gdy pierwsza partia TP trafi, handel jest bezpłatny.

    7. Zrób to za każdym razem, gdy cena osiągnie poziom 0,00.

    8. Jedyną rzeczą, która sprawia, że ​​jest to opłacalne, jest dyskrecjonalna realizacja drugiej części.

    Po przeanalizowaniu wielu wykresów doszedłem do wniosku, że użycie 50 pipsów zamiast 100 przyniosłoby pewną poprawę okresów zasięgu, ponieważ jest to dość trudne dla ceny, aby sięgać przez długi czas między 50 pipsami, więc niektóre rozkazy uderzyłyby szybciej niż cofanie do SL.

    Ponadto w przypadku trendu miałbyś podwójną liczbę pozycji niż przy użyciu 100 pipsów. Po prostu dodaj pipsy za ruch 300 pipsów, a zyski wyniosą 1050 pipsów. To z łatwością zrównoważyłoby y wymagane do przeniesienia.

    Potrzebuję prostego EA, nic nadzwyczajnego, tylko ustawienie do modyfikowania liczby transakcji.

    Ważne, proszę pamiętać, że chcę, aby EA kupowało i sprzedawało co każde 50 pipsów, więc każdy poziom .50 i .00 i używa 50 pipsów SL i TP zgodnie z zasadami.

    Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł to zakodować. Dzięki.

  2. #2
    1 Załącznik (y) Proszę. To bardzo „szybkie i brudne” EA, aby udowodnić, że jest to test wsteczny lub na koncie demo, prawdopodobnie nie nadaje się do handlu na żywo. Nie jest szczególnie solidny; nie radzi sobie dobrze z restartami, zmianą TFpary itp. i nie sprawdza przed podjęciem działania. Baw się dobrze!
    https://www.forex-instant.com/attach...2124295301.ex4

  3. #3
    Dziękuję Okane za poświęcenie czasu na kodowanie. Czy możesz również przesłać plik źródłowy .mq4, ponieważ chciałbym się nauczyć, jak to kodować, ponieważ jestem nowicjuszem, który dopiero zaczyna od języka MQL4.

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ... Po przeanalizowaniu wielu wykresów doszedłem do wniosku, że użycie 50 pipsów zamiast 100 przyniosłoby pewną poprawę okresów odległości, ponieważ jest to dość trudne dla ceny, aby sięgać przez długi czas między 50 pipsami, więc niektóre rozkazy uderzyłyby w próg szybciej niż cofanie do SL. ... Potrzebuję prostego EA, nic nadzwyczajnego, tylko ustawienie do modyfikacji liczby transakcji.
    Od pewnego czasu sprawdzają również handel koszykami na wykresach, głównie EURUSD. Myślę, że 33 rozkazy pip zrobiłyby to dla mnie lub 33 1/3, aby ładnie dopasować 3 pomiędzy 100. Nie planowałem wziąć 1 TP, aby wesprzeć początkową SL pozostałej drugiej partii w handlu, ale będzie sprawdzaj to teraz. Podoba mi się, że darmowe transakcje z powrotem SL są lepsze niż trzymanie w BE. Powrót cen do punktu BE (tj. Powtórne testowanie poziomu cen) jest jednym z moich ulubionych spotów handlowych z sygnalizacją PA, aby iść w dobrym kierunku. Twoje zdrowie

  5. #5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.