Cytat Zamieszczone przez ;
Oto najnowsza wersja tej metody. Został zmieniony kilka razy od początku wątku, więc zostałem poproszony o zaoszczędzenie czasu przez ciągłe publikowanie aktualnej metody w tym wpisie numer jeden. Fxstu # 8217; s Swef System 1. Wszystkie transakcje są oparte na wysokiej lub niskiej świecy, która właśnie się zamknęła. Używam GBPUSD, ale każda para wydaje się działać. 2. Jeśli zasięg świecy wyzwalającej jest mniejszy niż 90 pipsów, nie wymieniam jej. 3. Używam wykresu dziennego. Zanim zacznę sekwencję transakcji, zapisuję na kartce poziom kapitału na moim koncie. Najlepiej, aby zamówienia były składane w chwili rozpoczęcia nowej świecy. Jednakże, ponieważ nie zawsze jestem o północy, następny dzień jest w porządku. Długa MACD na wczorajszej świecy musi być powyżej zera. Wczoraj świeca musiała być zamknięta powyżej 10 EMA wczoraj # 8217; s blisko - LSMA musi być zielona. Umieszczamy długi w najniższej cenie świecy, która właśnie się zamknęła. Zyskaj zysk 100. Kupuję tylko wtedy, gdy 10 ema jest powyżej LSMA Bez zatrzymania y, ale jeśli kapitał na całym koncie spadnie o 500 poniżej kapitału własnego na moim papierze, zamykam wszystkie transakcje. Spodenki MACD na wczorajszej świecy muszą być poniżej zera. Wczoraj # 8217; świeca musiała się zamknąć poniżej 10 EMA. Wczoraj # 8217; s blisko - LSMA musi być czerwony. Umieszczamy krótki w najwyższej cenie świecy, która właśnie się zamknęła. Sprzedaję tylko wtedy, gdy 10ema jest poniżej LSMA. Jeśli mam 5 oczekujących transakcji, anuluję najstarszy oczekujący handel. Zatem maksymalna liczba oczekujących transakcji wynosi 4. Jeśli MACD jest powyżej zera, wszystkie oczekujące transakcje sprzedaży są anulowane. Jeśli MACD jest poniżej zera, wszystkie oczekujące kupony są anulowane. JEŚLI LSMA jest czerwona, anuluję wszystkie oczekujące kupuje sygnały # 8211; jeśli zielony anuluję wszystkie sprzedaje. Każdego dnia o 16:00 czasu londyńskiego włączam komputer, jeśli mój kapitał jest wyższy niż kwota zapisana na moim papierze, zamykam wszystkie otwarte pozycje i anuluję wszystkie oczekujące zlecenia. Opcjonalna dodatkowa reguła. Można handlować Swefem, otwierając dwie partie za każdym razem, gdy otrzymamy sygnał. Zamykamy numer jeden zgodnie z normalnymi zasadami. Moglibyśmy ustawić lot numer 2, aby zerwać (opcjonalnie) Zamykamy numer 2, gdy LSMA obraca się przeciwko naszemu numerowi 2.
Cześć fxstu, proszę mi wybaczyć. co to jest LSMA?