System Swef
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: System Swef

  1. #1
    Oto najnowsza wersja tej metody.

    Został zmieniony kilka razy od początku wątku, więc zostałem poproszony o zaoszczędzenie czasu przez ciągłe publikowanie aktualnej metody w tym wpisie numer jeden.

    Fxstu # 8217;

    1. Wszystkie transakcje są oparte na wysokiej lub niskiej świecy, która właśnie się zamknęła. Używam GBPUSD, ale każda para wydaje się działać.

    2. Jeśli zasięg świecy wyzwalającej jest mniejszy niż 90 pipsów, nie wymieniam jej.

    3. Używam wykresu dziennego. Zanim zacznę sekwencję transakcji, zapisuję na kartce poziom kapitału na moim koncie. Najlepiej, aby zamówienia były składane w chwili rozpoczęcia nowej świecy. Jednakże, ponieważ nie zawsze jestem o północy, następny dzień jest w porządku.

    Spodnie długie

    MACD na wczorajszej świecy musi być powyżej zera. Wczoraj świeca musiała się zamknąć powyżej 10 EMA

    Wczoraj # 8217; s blisko - LSMA musi być zielony.

    Umieszczamy długi w najniższej cenie świecy, która właśnie się zamknęła.
    Weź zysk 100.

    Kupuję tylko wtedy, gdy 10 ema jest powyżej LSMA

    Nie przerywaj y, ale jeśli kapitał na całym rachunku spadnie o 500 poniżej kapitału własnego na moim kawałku papieru, zamykam wszystkie transakcje.


    Szorty

    MACD na wczorajszej świecy musi być poniżej zera.

    Wczoraj # 8217; świeca musiała się zamknąć poniżej 10 EMA.

    Wczoraj # 8217; s blisko - LSMA musi być czerwony.

    Umieszczamy krótki w najwyższej cenie świecy, która właśnie się zamknęła.
    Sprzedaję tylko wtedy, gdy 10ema jest poniżej LSMA.


    Jeśli mam 5 oczekujących transakcji, anuluję najstarszy oczekujący handel. Tak więc maksymalna liczba oczekujących transakcji wynosi 4.

    Jeśli MACD jest powyżej zera, wszystkie oczekujące transakcje sprzedaży są anulowane.

    Jeśli MACD jest poniżej zera, wszystkie oczekujące kupony są anulowane.

    JEŚLI LSMA jest czerwona, anuluję wszystkie oczekujące kupuje sygnały # 8211; jeśli zielony anuluję wszystkie sprzedaje.

    Każdego dnia o 16:00 czasu londyńskiego włączam komputer, jeśli mój kapitał jest wyższy niż kwota zapisana na moim papierze, zamykam wszystkie otwarte pozycje i anuluję wszystkie oczekujące zlecenia.

    Opcjonalna dodatkowa reguła.
    Można handlować Swefem, otwierając dwie partie za każdym razem, gdy otrzymamy sygnał.
    Zamykamy numer jeden zgodnie z normalnymi zasadami.
    Moglibyśmy ustawić numer 2, aby się złamać (opcjonalnie)
    Zamykamy numer 2, gdy LSMA obraca się przeciwko naszemu numerowi 2.

  2. #2
    Brzmi dobrze. dziękuję za udostępnienie. proszę, możesz opublikować kilka wykresów (dla lepszego widoku) i swojej wydajności? jak długo dokładnie to handlujesz? z góry dziękuję, pozdrawiam z Niemiec.

  3. #3
    Nie przestawaj tracić? Dzięki systemowi wiesz, co możesz wygrać, nie wiesz, co możesz stracić ...

  4. #4
    1 Załącznik (y) Próbuję przesłać wykres, aby pokazać, jak system mógł handlować w zeszłym tygodniu na GBPUSD. Zrobiłem ten wykres dzisiaj i nie zamieniłem go na żywo. Myślę, że z grubsza wyniki 9 transakcji na wykresie były następujące: 1 Kup 9756 out 9811 profit 55 2. Kup 9712 out 9812 zysk 100 3. Kup 9704 out 9804 zysk 100 4. Kup 9672 out 9694 zysk 22 5. Kup 9681 out 9694 profit 13 6. Kup 9729 nadal wykazując zysk 1 0 2 2 7. Kup 9596 z 9696 zysku 100 8. Sprzedaj 9637 nadal otwarty 9. Sprzedaj 9595 nadal otwarty
    https://www.forex-instant.com/crypto...ed-pay-$$.html

  5. #5
    Dziękujemy za komentarz Melpheos. Nie opublikowałem jeszcze całego systemu na tym forum. Jeśli uda mi się uzyskać pomoc w postaci EA, w końcu ujawnię wszystko, co mam. W tej chwili bardziej interesuje mnie doskonalenie wpisów i osiąganie poziomów zysku. Przynajmniej kupuję pullbacki w trendzie wzrostowym i sprzedam pullbacki w trendzie spadkowym. Z ograniczonych testów, które przeprowadziłem, wydaje się, że system jest bardzo aktywny i wydaje się, że wytwarza bardzo ładne transakcje. Zyski są regularnie pobierane. Nie pozwolę, aby transakcje przynoszące y działały na zawsze. Nie bardzo zależy mi na dokładnym ustalaniu stop dla każdej transakcji, ale szukam wyjścia z zagregowanych wszystkich moich pozycji.

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziękujemy za komentarz Melpheos. Nie opublikowałem jeszcze całego systemu na tym forum. Jeśli uda mi się uzyskać pomoc w postaci EA, w końcu ujawnię wszystko, co mam. W tej chwili bardziej interesuje mnie doskonalenie wpisów i osiąganie poziomów zysku. Przynajmniej kupuję pullbacki w trendzie wzrostowym i sprzedam pullbacki w trendzie spadkowym. Z ograniczonych testów, które przeprowadziłem, wydaje się, że system jest bardzo aktywny i wydaje się, że wytwarza bardzo ładne transakcje. Zyski są regularnie pobierane. Nie pozwolę, aby transakcje przynoszące y działały na zawsze. Nie bardzo zależy mi na dokładnym ustalaniu stop dla każdej transakcji, ale szukam wyjścia z zagregowanych wszystkich moich pozycji.
    Powodzenia w tym! Wiele razy myślałem o podobnym egy, ale nigdy nie mogłem zrozumieć SL i TP. Prawie każdy handel będzie w pewnym momencie opłacalny, ale nigdy nie wiadomo, kiedy wziąć zyski. Jeśli uzyskasz niewielkie zyski, Twoje y przewyższą je. Ale jeśli czekasz na duże zyski, wiele transakcji może stać się przegranymi. Będę dalej oglądać!

  7. #7
    Wczoraj miałem 4 zwycięskie transakcje i żadnych przegranych. Dzisiaj złożyłem zlecenie sprzedaży na GBPUSD na 1,9799.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wczoraj miałem 4 zwycięskie transakcje i żadnych przegranych. Dzisiaj złożyłem zlecenie sprzedaży na GBPUSD na 1,9799.
    Hmm .. Ciekawe ... Więc po prostu umieszczasz zamówienia z limitem? Dbaj o to, by podzielić się tym, ile zamówień złożyłeś wczoraj, a które zostały zrobione? Ponadto, dlaczego potrzebujesz EA do tego? To raz dziennie, prawda?

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Powodzenia w tym! Wiele razy myślałem o podobnym egy, ale nigdy nie mogłem zrozumieć SL i TP. Prawie każdy handel będzie w pewnym momencie opłacalny, ale nigdy nie wiadomo, kiedy wziąć zyski. Jeśli uzyskasz niewielkie zyski, Twoje y przewyższą je. Ale jeśli czekasz na duże zyski, wiele transakcji może stać się przegranymi. Będę dalej oglądać!
    Sekretem uniemożliwiającym Twojemu kontu oglądanie dużych wypłat jest użycie części ułamkowych. Jeśli handlujesz wieloma parami, używaj bardzo małych partii i szukaj% za dzień, a nie sumy Pipsów dziennie. Na przykład: otwieracie dziś 5 transakcji, wszystkie mówią, 0,50 a pip (50 centów) 3, aż do 100 TP pozostałe 2 są ujemne, zarobiłeś 150,00 USD za dzień, zamknąłeś drugi 2-negatywny wynik przez kilka dni, aż wróci trend LONG TERM, a następnie zamkniesz je w górę zysków, zobacz długi termin EURUSD potem daj mu kilka dni, a w końcu wrócisz do zysków. Będę handlował tylko długimi transakcjami trendu tern bez zatrzymania w ten sposób, że wiesz, że powróci szybciej niż walka z trendem, jeśli użyjesz zbyt dużej liczby partii, a wtedy potrzebujesz Zatrzymaj się, jeśli użyjesz małych części ułamkowych, jeśli będziesz sprytny, możesz wytrzymać kilka dni lub nawet kilka tygodni w tej branży. Szukam% .... nie PIPS.

  10. #10
    Składam tylko jedno zamówienie dziennie, ale mogę otrzymać 4 wypełnienia w ciągu dnia lub więcej, jeśli zamówienia z poprzednich dni czekają na wypełnienie. Wczorajsze wypełnienia były wszystkie GPBUSD 1.9712 zamknięte za 17 pipsów 1.9756 zamknięte za 55 pipsów 1.9758 zamknięte za 59 pipsów 1.9732 zamknięte za 34 pipsy Razem 165 pipsów - jestem teraz płaski. Nigdy nie powiedziałem, że ten sysyem nie ma zatrzymania ani ochrony konta. Szukam E.A. tak, że wszystkie moje otwarte transakcje zostaną zamknięte wewnątrz paska, jeśli mam łączny zysk 500 pipsów na otwartych transakcjach. EA powinien również zamknąć wszystkie oczekujące transakcje. Nie mogę tego zrobić w środku nocy! Będą również warunki, kiedy chciałbym zamknąć niektóre lub wszystkie transakcje, jeśli moje y są poza moim numerem systemu. Rozumiem również, że gdybym miał EA, mógłbym przetestować i zoptymalizować system. P.S. Widzę, że transakcje pokazane na wykresie, które zamieściłem na drugi dzień, zostałyby teraz zamknięte z zyskiem. Jestem pewien, że ten system nie jest doskonały, ale jak dotąd nie widziałem powodu, aby zrezygnować z projektu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.