System Swef - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: System Swef

  1. #11
    Jak długo pozostawisz swoje oczekujące transakcje na brak wypełnienia?

  2. #12
    Zamykam wszystkie moje oczekujące transakcje za każdym razem, gdy zamykam wszystkie otwarte transakcje. Nie chcę, aby cały ładunek oczekujących transakcji czekał na zmianę podczas zmiany trendu.

  3. #13
    Właśnie spojrzałem na dzisiejszy 15-minutowy wykres GBPUSD. Szczury! - Naprawdę żałuję, że nie korzystałem z mojego systemu, aby wybrać transakcje na moim koncie na żywo! Do tej pory wygrałbym po wygranej. Prawdopodobnie fuks? W każdym razie na razie będę trzymać się Dailies.

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Właśnie spojrzałem na dzisiejszy 15-minutowy wykres GBPUSD. Szczury! - Naprawdę żałuję, że nie korzystałem z mojego systemu, aby wybrać transakcje na moim koncie na żywo! Do tej pory wygrałbym po wygranej. Prawdopodobnie fuks? W każdym razie na razie będę trzymać się Dailies.
    Spread prawdopodobnie zjadłby cię na wykresie 15M. Nie myślisz?

  5. #15
    Rozprzestrzenianie się nie będzie problemem w ciągu 15 minut (dzisiaj) Zamykam transakcje, gdy trafię w cel lub po prostu, gdy handel jest opłacalny. Próbowałem dzisiaj kilku transakcji na moim prawdziwym koncie Oanda przez 15 minut, cel 10 pip sprawił, że oba cele bardzo szybko. Nadal uważam, że jest to system wykresów dziennych, ale to są pierwsze dni. Dzisiejsze 15 minutowe transakcje były po prostu dla zabawy. Jutro będę bardziej zdyscyplinowany. Staram się unikać rozrywek. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany, możesz wypróbować kilka transakcji demo na wykresie 15 0r 30 minut.

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Spread prawdopodobnie zjadłby cię na wykresie 15M. Nie myślisz?
    Jak powiedziałem, nie chcę się rozpraszać w kierunku wykresów 15-minutowych, ale myślisz o tym. Myślę, że gdybym był zaniepokojony rozprzestrzenianiem się w krótszych ramach czasowych, złożyłbym moje zamówienie na poprzedniej wysokości plus spread. tj. zamiast sprzedawać po 1.9712, dodałbym spread i sprzedałbym na 1.9716. Założę się, że wciąż otrzymujemy prawie zwykłą liczbę wypełnień. Tylko myśl.

  7. #17
    Nie mam otwartych transakcji, ale są dwa oczekujące zlecenia. Oba GBPUSD Sprzedają 1.9799 Sprzedaj 1.9741 Byłbym zaskoczony, gdybyśmy się dzisiaj zapełnili.

  8. #18
    przede wszystkim ... ciekawy bieżnik, który zrobiłeś tutaj przy kupowaniu i sprzedawaniu na dipach, więc jeśli rozumiem system, masz teraz 5 oczekujących zamówień na gbpusd? wszystkie sprzedają zamówienia na 1.9800.1.9740.1.9666,1.9634 i na 1.9511

  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Próbuję przesłać wykres, aby pokazać, jak system mógł handlować w zeszłym tygodniu na GBPUSD. Zrobiłem ten wykres dzisiaj i nie zamieniłem go na żywo. Myślę, że z grubsza wyniki 9 transakcji na wykresie były następujące: 1 Kup 9756 out 9811 profit 55 2. Kup 9712 out 9812 zysk 100 3. Kup 9704 out 9804 zysk 100 4. Kup 9672 out 9694 zysk 22 5. Kup 9681 out 9694 profit 13 6. Kup 9729 nadal wykazując zysk 1 0 2 2 7. Kup 9596 z 9696 zysku 100 8. Sprzedaj 9637 nadal otwarty 9. Sprzedaj 9595 nadal otwarty
    Spojrzałem na twój wykres. Ten wykres jest podobny do EuroX2 EA.

  10. #20
    spowoduje to szybkie wysadzenie Twojego konta, będzie nadal dodawać złe pozycje. dobra próba, ale myślę, że wraca do deski kreślarskiej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.