FXPro.com daje USA ładunek! - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: FXPro.com daje USA ładunek!

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ..... jaki inny kraj poza USA i Wielką Brytanią ma jakieś przepisy dotyczące bezpieczeństwa pieniężnego, które przyjmują ludzi z USA ????
    Australia tak. Wielu brokerów z USA tworzy obecnie sklep w Australii.

  2. #12
    Również zdałem sobie sprawę, że wielu brokerów tworzy sklep w Australii i Nowej Zelandii. Ponadto Indie ilub kraje arabskie wydają się być gorącym punktem dla nowego maklera-rezydenta. Większość amerykańskich brokerów, jeśli nie wszyscy, prawdopodobnie przeprowadzi się do Wielkiej Brytanii ilub skupi swoje wysiłki na rynkach wschodzących. Podatki i lokalne przepisy handlowe mają wiele wspólnego z pośrednikami wyjeżdżającymi z USA na bardziej zielone pastwiska.

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zastanawiam się, czy USA domagają się, aby inne kraje ujawniły finansowe fundusze klientów z USA? Szwajcarzy zawalili się i zazwyczaj bardzo uparcie podchodzą do swoich zwyczajów bankowych, może inne kraje są przez nas prześladowane? Wkrótce będziemy mogli handlować Forex przez Walmart?
    Właśnie zamknąłem konto po ponad roku dobrego handlu.
    rofl !! pieprzony klasyczny mężczyzna!

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie akceptują żadnych klientów z USA, a obecni klienci zostaną poproszeni o zamknięcie kont. PA pa!
    Rozmawiałem z CustomerService i potwierdzili, że nie będą już akceptować żadnych nowych klientów w USA - a kiedy zapytałem, jak długo, zanim dadzą istniejącym klientom z USA rozruch, jedyną odpowiedzią będzie więcej informacji, ale wszyscy klienci otrzymają odpowiedni czas na rozliczenie wszystkich otwartych pozycji i zamknięcie rachunków - jak klarowna jest wiadomość? Smutne, zastanawiam się, dlaczego nie lubią Amerykanów?
    To zabawne, jestem klientem z USA i teraz tylko finansuję swoje konto. Starzeją się, ponieważ już otworzyłem konto, zanim zdecydowali się nie zezwalać na więcej klientów ze Stanów Zjednoczonych, że nadal mogę zasilić swoje konto. Nie wspominali nic o proszeniu istniejących klientów z USA o wyjazd.

  5. #15
    Drogi Kliencie W ramach naszej pracy w FxPro, która ma być przejrzysta i wspierać naszych klientów, oraz upewniając się, że jesteś informowany o wszelkich ważnych wydarzeniach biznesowych, piszemy teraz do wszystkich z aktualizacją dotyczącą egickiej decyzji biznesowej, której dokonaliśmy świadczenie usług. Od momentu rozpoczęcia naszej działalności FxPro rozwija dobrą współpracę z klientami na całym świecie w ponad 120 krajach. Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia, ponieważ jesteśmy w stanie służyć Ci w 10 językach, z platformami, które działają w 17 innych, a także w zespole obsługi klienta, który dba o jakość usług dla każdego z was. Od pewnego czasu wiemy, że większość z was, nasi klienci, jest rezydentami w krajach Unii Europejskiej i na naszych rynkach wschodzących. Nasz rozwój na tych konkretnych rynkach stał się jednym z naszych głównych atutów. Dlatego postanowiliśmy skoncentrować naszą działalność wyłącznie na tych lokalizacjach geograficznych i klientach, którzy w nich mieszkają. Zgodnie z naszymi danymi, zidentyfikowano Cię jako rezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki i dla wszystkich naszych klientów, którzy obecnie mieszkają w USA, uznajemy wagę tej decyzji dla Ciebie i przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tym rozwojem może spowodować ciebie. Jednakże, aby dołożyć wszelkich starań, aby traktować wszystkich klientów uczciwie podczas tej decyzji i zmniejszyć wpływ na działalność handlową, chcemy dać Ci pełny trzymiesięczny okres wypowiedzenia przed wdrożeniem, dzięki czemu masz wystarczająco dużo czasu, aby zakończyć swoją działalność działalność handlowa i skutecznie zarządzaj swoimi portfelami. Gejostwo.

  6. #16
    OK, Oto pierwsze oficjalne zawiadomienie, które otrzymałem od nich. Drogi Kliencie Jako część naszego commnt w FxPro, aby być przejrzystym i wspierać naszych klientów, i upewniając się, że jesteś informowany o wszelkich ważnych wydarzeniach biznesowych, teraz piszemy do was wszystkich z aktualizacją na temat decyzji biznesowej, którą podjęliśmy w sprawie świadczenia usług. Od momentu rozpoczęcia naszej działalności FxPro rozwija dobrą współpracę z klientami na całym świecie w ponad 120 krajach. Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia, ponieważ jesteśmy w stanie służyć Ci w 10 językach, z platformami, które działają w 17 innych, a także w zespole obsługi klienta, który dba o jakość usług dla każdego z was. Od pewnego czasu wiemy, że większość z was, nasi klienci, jest rezydentami w krajach Unii Europejskiej i na naszych rynkach wschodzących. Nasz rozwój na tych konkretnych rynkach stał się jednym z naszych głównych atutów. Dlatego postanowiliśmy skoncentrować naszą działalność wyłącznie na tych lokalizacjach geograficznych i klientach, którzy w nich mieszkają. Zgodnie z naszymi danymi, zidentyfikowano Cię jako rezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki i dla wszystkich naszych klientów, którzy obecnie mieszkają w USA, uznajemy wagę tej decyzji dla Ciebie i przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tym rozwojem może spowodować ciebie. Jednakże, aby dołożyć wszelkich starań, aby traktować wszystkich klientów uczciwie podczas tej decyzji i zmniejszyć wpływ na działalność handlową, chcemy dać Ci pełny trzymiesięczny okres wypowiedzenia przed wdrożeniem, dzięki czemu masz wystarczająco dużo czasu, aby zakończyć swoją działalność działalność handlowa i skutecznie zarządzaj swoimi portfelami. Procedura zarządzania istniejącymi kontami: Dotyczy to wszystkich rachunków handlowych należących do klientów będących rezydentami USA. Na koniec dnia 25 stycznia 2010 r. (00:00 czasu serwera) oczekuje się, że wszystkie rachunki handlowe, których dotyczy transakcja, NIE mają otwartych pozycji. W tym samym czasie WSZYSTKIE zlecenia oczekujące zostaną anulowane, a wszystkie otwarte pozycje zostaną wówczas automatycznie zamknięte po ostatniej dostępnej cenie. Po 25 stycznia 2010 r. Status tych rachunków handlowych zostanie ustawiony na „Tylko do odczytu” w platformie transakcyjnej MT4, co oznacza, że ​​działalność handlowa NIE może być wykonywana, ale w pełni dostępna do celów odniesienia i analizy historycznej. W dniu 26 stycznia 2010 r. Wszystkie pozostałe środki na rachunkach zostaną zwrócone do pierwotnego źródła. Jeśli otrzymałeś ten komunikat przez pomyłkę i nie jesteś rezydentem USA, zdecydowanie zachęcamy Cię do skontaktowania się z naszym działem Backoffice, który odpowiednio Cię poprowadzi i pomoże. Po tym powiadomieniu prześlemy następnie powiadomienia e-mail wyłącznie do rezydentów FxPro z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, dwa miesiące przed i jeden miesiąc przed 25 stycznia 2010 r. Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej aktualizacji. Vincent Lee Szef działu obsługi klienta

  7. #17
    Nie wspominali nic o proszeniu istniejących klientów z USA o wyjazd. Myślę, że FXmobster, który można bezpiecznie założyć na dni handlu Forex przez FXPro.com, jest ponumerowany? Smutne, naprawdę. Myślę, że próbują powiedzieć, że nie chcą już zajmować się naszym rządem i jego polityką fiskalną? Kto mógłby? USA B.S. prawie zniszczył światową gospodarkę. Zbieramy to, co zasiał nasz rząd. Klęska Busha będzie nawiedzać ten kraj od pokoleń, a cały świat nigdy nie pozwoli nam zapomnieć o jego pomyłce. OH biada jest moją karierą na rynku Forex! Naprawdę podobało mi się również FXPro.com.

  8. #18
    Ja też ich lubię! Ale nienawidzę tego, że nie mogą być szczerzy co do prawdziwych powodów tego. Czy ktoś zna innych brokerów mt4 spoza USA, którzy oferują mobilny handel i wypłacają środki za pomocą karty debetowej, którą zapewniają?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie wspominali nic o proszeniu istniejących klientów z USA o wyjazd. Myślę, że FXmobster, który można bezpiecznie założyć na dni handlu Forex przez FXPro.com, jest ponumerowany? Smutne, naprawdę. Myślę, że próbują powiedzieć, że nie chcą już zajmować się naszym rządem i jego polityką fiskalną? Kto mógłby? USA B.S. prawie zniszczył światową gospodarkę. Zbieramy to, co zasiał nasz rząd. Klęska Busha będzie nawiedzać ten kraj od pokoleń, a cały świat nigdy nie pozwoli nam zapomnieć o jego pomyłce. O...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie wspominali nic o proszeniu istniejących klientów z USA o wyjazd. Myślę, że FXmobster, który można bezpiecznie założyć na dni handlu Forex przez FXPro.com, jest ponumerowany? Smutne, naprawdę. Myślę, że próbują powiedzieć, że nie chcą już zajmować się naszym rządem i jego polityką fiskalną? Kto mógłby? USA B.S. prawie zniszczył światową gospodarkę. Zbieramy to, co zasiał nasz rząd. Klęska Busha będzie nawiedzać ten kraj od pokoleń, a cały świat nigdy nie pozwoli nam zapomnieć o jego pomyłce. O...

  9. #19
    Poniżej znajduje się wiadomość e-mail, którą otrzymałem dzisiaj od FxPro. Nie wiem, dlaczego nie mówią mi prawdy. Zapytałem ich, czy zostałbym poproszony o zamknięcie mojego konta. Słyszałem również, że FXCM UK redukuje maksymalną kwotę dźwigni. Czy to początek ogólnokrajowej reformy regulacyjnej? Czy możemy pocałować 200: 1 pożegnać się na dobre ??? To jest niedorzeczne. Dlaczego nowa zasada nie wpływa na kontrakt futures na euro? Mój broker futures wymaga jedynie 500 USD marży na obrót kontraktami futures na euro, co stanowi 125 tys. Dolarów waluty, 12,50 USD za pips. Nie widzę powodu, dla którego powinni wyodrębniać brokerów forex, a nie brokerów kontraktów terminowych, a także są zarejestrowani w NFA. Wygląda na to, że nasi handlarze forex dostają bagaż. Drogi Kliencie Dziękujemy za wiadomość e-mail. Mam nadzieję, że dotrze on dzisiaj, ale czasami przelew bankowy może zająć 7 dni roboczych. Nie mogę przewidzieć żadnych problemów z handlowaniem z nami jako obywatelem USA. Jeśli potrzebujesz dalszych porad w tej sprawie, skontaktuj się ze mną bezpośrednio za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie 357 25 969 226. Thomas Selby, Dział Sprzedaży FxPro

  10. #20
    Cóż, mieliście rację, właśnie potwierdzili to, co napisaliście poniżej. Nie mogę uwierzyć, że nie powiedzieli mi tego, zanim zasiliłem konto. To jest nierealne. Właśnie próbowałem zawrzeć z nimi transakcję, a uzyskanie potwierdzenia, że ​​transakcja została pomyślnie zrealizowana, zajęło co najmniej 10 sekund. Czy ktoś jeszcze ma z nimi ten problem? Może dlatego, że serwery są tak daleko? Jestem teraz w trakcie poszukiwania AGAIN dla innego brokera, który oferuje dźwignię o wartości co najmniej 400: 1 i przejmuje klientów z USA.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.