Proszę, pomóż, to doprowadza mnie do szału! Tabela offline koszyka kupna-sprzedaży
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Proszę, pomóż, to doprowadza mnie do szału! Tabela offline koszyka kupna-sprzedaży

  1. #1
    1 Załącznik (s) Witajcie wszyscy!

    Próbuję stworzyć wykres offline generujący indior dla handlu koszykami. W metodzie handlu koszami byłyby kupowane pary i sprzedawane pary. Istnieją już wnętrza, które mogą generować wykresy offline z koszyka par, ale liczą wszystkie pary w nim jako pary kupna. Po prostu sumują dane dotyczące cen par koszyków ”. Potrzebuję takiego, który odwróci dane na krótkich parach, ponieważ kiedy schodzą, to jest dla nas dobre, więc chcę to zobaczyć na moim wykresie offline jako ruch w górę.

    Znalazłem indior odwracający wykres na mql4.com i używa on prostej formuły 1x do odwrócenia wykresu. Zmodyfikowałem go, aby zamiast tego używał odejmowania i działał dobrze. Aby odjąć, muszę użyć dużej liczby, więc cena nie może być ujemna, ale to nie jest problem, ponieważ nie obchodzi mnie rzeczywista cena, a ilość pip, akcja cenowa, formacje świecowe są tam z tą metodą zbyt.

    Teraz staram się, aby indior miał dwie tablice symboli, jedną dla par kupna i drugą dla par sprzedanych. Łącznie dodaję dane cenowe tablic zakupu i odejmuję od siebie dane dotyczące tablic sprzedaży. Następnie dodaję te dwie sumaryczne wartości tablic razem, aby uzyskać łączną cenę.

    Dziwna część polega na tym, że kiedy wprowadzam tylko pary Kup do pola wejściowego, to indior generuje wykres offline bez żadnych błędów. Jeśli wprowadzę tylko pary sprzedaży, wykres nie otworzy się (czekając na tekst aktualizacji), aw zakładce dziennika mt4 pojawiają się komunikaty o błędach. Jeśli wejdę w pary kup i sprzedaj, na wykresie offline jest coś, co można zobaczyć, ale to dość dziwne, aw dzienniku są też komunikaty o błędach. Jeśli wprowadzę tę samą parę jako sprzedając i kupując, to oczekiwany wynik jest generowany bez błędów - wykres bez widocznych świec.

    Nie wiem, co jest nie tak z moim kodem, myślę, że jest to logicznie poprawne. Czy ktoś bardziej doświadczony programista może zajrzeć do niego i powiedzieć, jak można go naprawić?

    Z góry dziękuję!

    EDYCJA: Zapomniałem wspomnieć, że musisz wprowadzić listę par jako listę rozdzieloną przecinkami, używając wielkich liter, i tylko nazwy par bez żadnych innych znaków, które broker dodaje do końca.

    https://www.forex-instant.com/attach...4458163189.mq4

  2. #2
    Witaj Zool, rozwiązałeś to? Mam podobny problem podczas pracy z wykresem offline wygenerowanym z periodconem P4L. EA dołączony do wykresu offline powinien otwierać zlecenia długiego i krótkiego zatrzymania, ale działa dobrze tylko w przypadku zleceń stopu kupna, nie otwiera zleceń oczekujących sprzedaży. Jak powiedziałeś, doprowadza mnie to do szału ....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.