Chiny grają brudno - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Chiny grają brudno

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez ;
    , moim zadaniem jest wziąć te informacje i zobaczyć, jak wpłynie to na AUD, a następnie zarobić.
    Chciwość jest dobra.
    Wydaje się, że globalni inwestorzy nie lubią tych wiadomości i sprzedają AUD, co sprawi, że australijska ruda będzie tańsza w eksporcie.

  2. #22
    tak, rozumiem, wyjaśniłem mu, że większość ludzi spędza czas i czyta wiadomości, ponieważ zależy im na tym, abyś odniósł sukces. Znam wielu obcokrajowców, którzy podróżują do Chin, ponieważ są zainteresowani i dbają. brak komentarzy na temat gov, nikt nie lubi gov, jeśli z idealnego pomiaru. Nie lubię także drukować pieniędzy, co również spowodowało, że moja gotówka również się obniżyła. Problem polega na tym, czy dano nam szansę na zmianę, jak inaczej? Nie wiem ... polityka jest jak econ, już była nadkonkurencja, więc wątpię, czy dodawanie większej liczby ludzi czy myślenie może pomóc znacząco ... więc wysiłki tam wprowadzone nie przyniosą tak dużego zwrotu, po prostu pozwólmy bądźcie. dla większości osób, które płacą podatek lub nawet nie robią wystarczająco dużo, aby zapłacić podatek. Gov wykonuje swoją pracę, tak, nie korzystałem z nich wiele, ale nie narzekam na to. ps: chciwy to zły hahaha
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie jestem anty-Chiny. DUŻA RÓŻNICA. Byłem w Chinach i kocham Chińczyków. Nie lubię gov. Chciwość jest dobra.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie jestem anty-Chiny. DUŻA RÓŻNICA. Byłem w Chinach i kocham Chińczyków. Nie lubię gov. Chciwość jest dobra.

  3. #23
    ha, to naprawdę szokujące wiadomości w Chinach. kiedy sprawy dotyczą min, szpiegów, rządów, mórz, zawsze w Chinach traktowano je poważnie. przemysł kopalniany jest specjalną branżą w Chinach. to, co oglądasz, słyszysz lub widzisz, nie zawsze jest tym, czym naprawdę są. więc nie możemy nic zrobić, tylko czekać i zobaczyć.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ha, to naprawdę szokujące wiadomości w Chinach. kiedy sprawy dotyczą min, szpiegów, rządów, mórz, zawsze w Chinach traktowano je poważnie. przemysł kopalniany jest specjalną branżą w Chinach. to, co oglądasz, słyszysz lub widzisz, nie zawsze jest tym, czym naprawdę są. więc nie możemy nic zrobić, tylko czekać i zobaczyć.
    prawdopodobnie wiesz mniej niż powinieneś wiedzieć ... początki akcji fabryki stali Bao Y2009 # 1 są notowane na poziomie 4 c-yuan a udział z 5,6 c-yuan środków trwałych i 2,11 c-yuan funduszu i 1,6 c-yuan niepodzielonych zysków . czemu? ponieważ twierdzą, że ogromna a niewykorzystanej rudy została zakupiona w ubiegłym roku, co jest droższe niż żelazo. jeśli cena rudy ustali się w zeszłym roku, to cała fabryka żelaza zbankrutuje przed końcem tego roku. (tak więc urzędnicy w fabryce żelaza obawiają się spadku zapasów i próbują podnieść fałszywy popyt i podwyższyć ceny rudy, by nie odpowiadali za ę zakupu Y2008), jeśli bankructwo fabryki żelaza, wtedy to, co się wydarzy, spowoduje, że górnicy kupią fabryki żelaza w cenie bankructwa. zdarzyło się to w przypadku soi w Y2005, jeśli sprawdzisz teraz całą cenę commondity, tylko to, co nie uległo awarii, z wyjątkiem złota, to soja (1100 $ przy koszcie 200 $), ponieważ zagraniczny monopol podniósł cenę w Y2004 i uzyskał wszystkie podpisane fabryki c-long -mowa kontrakt na dostawy z 1000 $ kontraktami zakupu sb o wysokiej cenie, a następnie cena spadków na rynku towarowym do 500 $ ich bankructwa, a następnie monopol kupił tę fabrykę oleju fasolowego po zbankrutowanej cenie ... następnie podniósł dowolną cenę i musisz ją zaakceptować ... ponieważ cała fabryka jedzenia oleju jest pod kontrolą monopolu. kolejne dane, rio lipiec'2007-czerwiec'2008 zysk 15 miliardów, a cena rudy Y2008 podniesiona o 85% w porównaniu z Y2007. wystarczy obliczyć, ile zysku chcą uzyskać. jaki jest wtedy zysk fabryki żelaza? w Y2008 cała fabryka żelaza osiągnęła zysk przed opodatkowaniem w wysokości 12 miliardów. po zapłaceniu podatku 16,7 mld euro, zgłosić ę operacyjną. oprócz powyższego, należy obciążyć fabrykę żelaza opłatą w wysokości 9 mld USD, ponieważ fabryki żelaza obciążone w drugiej połowie 2008 r. i nie kupiły tyle rudy, ile wymagała długoterminowa umowa dostawy. (przy 90% podwyższonej cenie jednostkowej niż w 2007 r.), jeśli wyprodukujesz pszenicę, spodziewasz się, że pszenica będzie droższa niż chleb ... a nawet sprawi, że chleb sprawi, że pracownicy nie będą mieli nic do jedzenia? jeśli wiesz to wszystko, prawdopodobnie możesz zarobić dużo pieniędzy na towarze (wystarczy spojrzeć na krzywą szalonego oleju, czy wiesz, po co to jest?) zamiast płakać w wiadomościach mówiących o uczciwości, jeśli ludzie myślą, że to wygranastracić rynek nie ma prawdziwej sprawiedliwości ... na tym świecie, jeśli masz pieniądze, możesz kupić wszystko, w tym opinię publiczną, wsparcie rządowe i informacje poufne, które możesz manipulować i czerpać zyski z rynku. zastanów się, dlaczego wszyscy płaczą, że nie ma pieniędzy do wydania, z wyjątkiem 1 ~ 2 $ posiłku dziennie, wszystkie pieniądze idą na realestate, a potem do kogo? Wierzę, że używanie środków szpiegowskich w rzeczywistości chce uwolnić podejrzanego obywatela chińskiego w trybie offline i odesłać go, ponieważ posiada paszport. Naprawdę nie chciałem grać na dużą skalę ... czy to normalne, że praktykujący używają gov-gov, aby uwolnić przestępcę gospodarczego? wstecz 150 lat możesz się tego spodziewać. w tym czasie to, czy przestępca jest przestępcą, podlega orzeczeniu f-rep .... i wtedy o tym, ile podatku należy pobrać, decyduje również zagraniczny przedstawiciel. jeśli nie wierzyszsiebie i dążyć do tego, nikt inny nie da ci tego na tym świecie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.