Chiny grają brudno
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Chiny grają brudno

  1. #1
    Chiny stawiają robotnika w rio tinto w więzieniu i oskarżają go o szpiegostwo. No dalej, Chiny kradną technologię wszystkim i lewą, a potem nazywają ją * chińskim oryginalnym projektem * Wystarczy spojrzeć na ich kopię Rolls Royce. Kto szpiegowałby w Chinach? Nie mają nowej technologii, innowacji, kreatywności. Tylko re-branded crap. Mam nadzieję, że to wszystko będzie miało wpływ na negocjacje w sprawie kontraktu na rudę żelaza i wywarcie presji na tych, którzy wycofają się z 19,5 miliardów dolarów na państwowe prowadzenie Chinalco. Jak długo porcelana może zabrudzić światową gospodarkę, zanim otrzyma poważną reakcję? Domyślam się, że nie jest długo, dlaczego uważasz, że żaden z mądrych pieniędzy nie jest w Chinach? Artykuł o aresztowaniu
    http://www.ft.com/cms/s/0/707c3e12-6...nclick_check=1

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    mój GF to chiński. powiedziała mi, że ma to coś wspólnego z interesami osób mających dostęp do informacji poufnych, co przynosi korzyści zaangażowanym w to ludziom. nadal jest to założenie, teraz czas pokaże.
    jak zdobyłeś CHIŃSKIEGO ................. APOCALYPTO ?? lol

  3. #3
    cóż ... jeśli zawsze wymieniamy 30-godzinną opóźnioną wersję skopiowanych nie oryginalnych wiadomości ... na pewno nie znajdziemy nic nowego ... dlaczego kreatywność jest potrzebna do zgłaszania wiadomości.
    dlaczego siła robocza i materiał nie mogą się sprzedawać za dokładnie tyle, ile jest warte, ale wartość musi być innowacyjna i tworzona przez niektórych inteligentnych ludzi? czy wartość produktu naprawdę może zostać wymyślona przez inteligentnych ludzi, którzy nie pracują sami, ale mają jakieś sprytne sztuczki pod stołem? .... kiedy grali w sztuczki, gdzieś zatrzymywali się lub tracili, lub zakładają, że trzymanie zagranicznego paszportu obsługującego zagranicznego mistrza pozwoli im podjąć jakiekolwiek ryzyko przeciwko ich własnym ludziom, którzy jedzą 2 $ dziennie ... ale wciąż wychodzisz na be, gdy zawodzi ... i poza zasięgiem jakiegokolwiek ludzkiego prawa i uczciwości związanej?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chiny stawiają robotnika w rio tinto w więzieniu i oskarżają go o szpiegostwo. No dalej, Chiny kradną technologię wszystkim i lewą, a potem nazywają ją * chińskim oryginalnym projektem * Wystarczy spojrzeć na ich kopię Rolls Royce. Kto szpiegowałby w Chinach? Nie mają nowej technologii, innowacji, kreatywności. Tylko re-branded crap. Mam nadzieję, że to wszystko będzie miało wpływ na negocjacje w sprawie kontraktu na rudę żelaza i wywarcie presji na tych, którzy wycofają się z 19,5 miliardów dolarów na państwowe prowadzenie Chinalco. Jak długo porcelana może zabrudzić światową gospodarkę, zanim otrzyma ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chiny stawiają robotnika w rio tinto w więzieniu i oskarżają go o szpiegostwo. No dalej, Chiny kradną technologię wszystkim i lewą, a potem nazywają ją * chińskim oryginalnym projektem * Wystarczy spojrzeć na ich kopię Rolls Royce. Kto szpiegowałby w Chinach? Nie mają nowej technologii, innowacji, kreatywności. Tylko re-branded crap. Mam nadzieję, że to wszystko będzie miało wpływ na negocjacje w sprawie kontraktu na rudę żelaza i wywarcie presji na tych, którzy wycofają się z 19,5 miliardów dolarów na państwowe prowadzenie Chinalco. Jak długo porcelana może zabrudzić światową gospodarkę, zanim otrzyma ...

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chiny stawiają robotnika w rio tinto w więzieniu i oskarżają go o szpiegowanie ....
    mój GF to chiński. powiedziała mi, że ma to coś wspólnego z interesami osób mających dostęp do informacji poufnych, co przynosi korzyści zaangażowanym w to ludziom. nadal jest to założenie, teraz czas pokaże.

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez ;
    jak zdobyłeś CHIŃSKIEGO ................. APOCALYPTO ?? lol
    skąd mam chińską damę ??? współczuła mi chyba chyba !!!!!!

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    mój GF to chiński. powiedziała mi, że ma to coś wspólnego z interesami osób mających dostęp do informacji poufnych, co przynosi korzyści zaangażowanym w to ludziom. nadal jest to założenie, teraz czas pokaże.
    Sądzę, że istnieją 3 problemy z tym, jak traktuje się tę sprawę. W starym powiedzeniu mówimy, że w tabeli negocjacji wojennych lub pokojowych ambasador części kontrwywiadu powinien mieć zapewnione bezpieczeństwo, aby nie osądzać w sytuacji zagrożenia. niezwykłą praktyką jest angażowanie działu egzekwowania prawa w negocjacje handlowe 2. dyrektor generalny z Rio tinto zajmuje w negocjacjach delikatne stanowisko, wątpię, czy kiedykolwiek podejmie ryzyko bezpośredniego pociągnięcia za sobą jakiegokolwiek nielegalnego przekupstwa w tej chwili. .. zgadując, 98% szansy, że nie dotknie żadnych zdecydowanie bezprawnych transakcji bezpośrednio, tylko część szarej strefy jest możliwa, ale będzie za pośrednictwem trzeciej osoby 3. jeśli przekupstwo biznesu gov jest szeroko rozpowszechnione, dlaczego konkretna sprawa ma być traktowanym standardem, który różni się od innych przypadków? brzmi tak, jakby organy ścigania miały inną standardową podstawę konfliktu interesów ... jednakże prawo powinno być niezależną stroną trzecią i stosować ten sam standard na każdym, niezależnie od tego, czy zysk lub a z każdej sytuacji. podstawa powyżej 3 ... Myślę, że to leczenie jest prawdopodobnie niesprawiedliwe i nadużycie władzy i myślę, że w końcu facet zostanie uwolniony w tylnych drzwiach. cóż, to nie znaczy, że myślę, że rzeczy zostały właściwie wycenione. jeśli uważam, że rzeczy nie są właściwie wycenione, użyję metody handlowej, aby to poprawić, a nie metody poza handlem. w ten sam sposób, odwrotnie, jeśli nie ceniłbym rzeczy właściwie i nie straciłbym na wartości, nie będę winił polityki gov ... w końcu wszystko zostanie skorygowane do tego, co powinno być.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Sądzę, że istnieją 3 problemy z tym, jak traktuje się tę sprawę. W starym powiedzeniu mówimy, że w tabeli negocjacji wojennych lub pokojowych ambasador części kontrwywiadu powinien mieć zapewnione bezpieczeństwo, aby nie osądzać w sytuacji zagrożenia. niezwykłą praktyką jest angażowanie działu egzekwowania prawa w negocjacje handlowe 2. dyrektor generalny z Rio tinto zajmuje w negocjacjach delikatne stanowisko, wątpię, czy kiedykolwiek podejmie ryzyko bezpośredniego pociągnięcia za sobą jakiegokolwiek nielegalnego przekupstwa w tej chwili. .. biorąc ...
    Dobrze powiedziane, ale oboje wiemy, że opcja 3 jest niemożliwa. W końcu ten facet zostanie zwolniony. Jak powiedziałem przed jego wyczynem politycznym. Chiny właśnie straciły 19,5 miliarda dolarów, a teraz nowe ceny rudy sprawią, że chińscy górnicy będą mniej konkurencyjni. Robią wszystko, co w ich mocy, aby manipulować cenami walut i towarów w celu pokonania zagranicznej konkurencji. To nie jest sprawiedliwe, ani nie jest legalne. Dlatego inwestowanie w Chinach jest ryzykowne, twoje prawa ochronne są ZEROWE. Jeśli Chiny nie wprowadzą poważnych zmian w rządowych przepisach i polityce, wówczas chińska gospodarka jest tykającą bombą zegarową. Wszystko, czego potrzeba, to coś takiego, aby wszystkie zagraniczne inwestycje mogły się spieszyć.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    mój GF to chiński. powiedziała mi, że ma to coś wspólnego z interesami osób mających dostęp do informacji poufnych, co przynosi korzyści zaangażowanym w to ludziom. nadal jest to założenie, teraz czas pokaże.
    Korporacyjne zachowanie w Chinach to korupcja i lekkomyślny hazard. Ale tak jest wszędzie, więc to nic nowego.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Korporacyjne zachowanie w Chinach to korupcja i lekkomyślny hazard. Ale tak jest wszędzie, więc to nic nowego.
    czy kiedykolwiek było inaczej w świecie zachodnim?

  10. #10
    komentarze ... ale tylko osobiste zdanie ... cytat =; 2861905 Dobrze powiedziane, ale oboje wiemy, że opcja 3 jest niemożliwa. W końcu ten facet zostanie zwolniony. Jak powiedziałem przed jego wyczynem politycznym. Chiny po prostu straciły 19,5 miliardów dolarów, co jest dobrym brakiem, kopalnia jest za drogie i nie kupiłbym jej, są głupi, by kupować materialną firmę po cenie na giełdzie. (20x, 30x pe), a teraz nowe ceny rudy sprawią, że chińscy górnicy będą mniej konkurencyjni. jesteś na tej samej łodzi, to tak jakby powiedzieć, że podniesienie ceny ryżu sprawi, że ludzie będą jeść mniej ... czy podniesiesz cenę ryżu, dopóki nikt na świecie nie będzie nadal jadł? rzeczywista cena jest wyższa niż przystępna cena, więc jeśli popyt spadnie do 0, będzie to cena akcji monopolistycznych górników na całym świecie ... Smutno mi przewidzieć zgubę tych górników przez niewłaściwą cenę materiału podstawowego, który wypycha gospodarkę poza przystępność ludzi. punkt widzenia zysku netto, chociaż negocjacje obniżają cenę ... w rzeczywistości zarabiają więcej, gdy ceny towarów rosną ... jest tajemnica, że ​​nie będę wchodził w szczegóły. Robią wszystko, co w ich mocy, aby manipulować cenami walut i towarów w celu pokonania zagranicznej konkurencji. o ile wiem, firmom krajowym nie wolno grać w spekulacjach towarowych ... więc trudno powiedzieć, czy istnieje „konkurencja” pod względem tego, kto korzysta z cen ... jest bardziej związany z tym, jak gospodarka może przetrwać jeśli koszt materiału jest wyższy niż produkt końcowy .................... przed odpowiedzią econ nie może naprawdę odzyskać. To nie jest sprawiedliwe, ani nie jest legalne. przekupstwo w biznesie jest nielegalne, a podniesienie ceny w stosunku do jego obywateli w celu skorzystania z jego nowej zagranicznej lojalności dla osobistych korzyści również nie jest etyczne ... nie ogłosi tego przed uzyskaniem solidnego dowodu. tak, to nie jest uczciwe lub właściwe praktyki biz. Dlatego inwestowanie w Chinach jest ryzykowne, twoje prawa ochronne są ZEROWE. Postawiłbym inny sposób ... spekulacje na temat marzeń o zapotrzebowaniu na porcelanę są ryzykowne i trzeba ponosić odpowiedzialność za wszystkie y, gdy sprawy powrócą do rzeczywistości ... wszystko jest fałszywe, zanim średni dochód PKB na głowę naprawdę wzrośnie. Jeśli Chiny nie wprowadzą poważnych zmian w rządowych przepisach i polityce, wówczas chińska gospodarka jest tykającą bombą zegarową. Wszystko, czego potrzeba, to coś takiego, aby wszystkie zagraniczne inwestycje mogły się spieszyć. Powiedziałem jeszcze raz, że jeśli spekuluję na temat fałszywego popytu i handlu na y, nie obwiniam nikogo, ale moje nierealne chciwości ... trader jest znacznie bezpieczniejszy na tym świecie, ponieważ zawsze handlują z zatrzymaniemą. oto dane historyczne dotyczące ceny ryżu: 1000 lat temu, 50 g złota = 6000 kg ryżu 300 lat temu, 50 g złota = 2000 kg ryżu, 50 g złota = 2500 kg ryżu oczekują, że towar wzrośnie o 30% rok do roku, następne 100 lat? potem przed Y2100 całe złoto na ziemi może kupić mniej niż 6 kg ryżu ....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.