Chiny grają brudno - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Chiny grają brudno

  1. #11
    To moja opinia, powiedzmy, że lud Chin buntuje się przeciwko rządowi i wprowadza nowy sprawiedliwy rząd, który chroni prawa ludzi i własności. BOOOM !!! Chiny stają się najpotężniejszą gospodarką i ostatecznie najpotężniejszym narodem na świecie. Niektórzy twierdzą, że Chiny są już najpotężniejszą gospodarką na świecie, ale statystycznie tak nie jest. W każdym razie jeszcze nie. Jedyną przeszkodą jest rząd komunistyczny, który tłumi prawa człowieka i prawa własności.

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    To moja opinia, powiedzmy, że lud Chin buntuje się przeciwko rządowi i wprowadza nowy sprawiedliwy rząd, który chroni prawa ludzi i własności. BOOOM !!! Chiny stają się najpotężniejszą gospodarką i ostatecznie najpotężniejszym narodem na świecie. Niektórzy twierdzą, że Chiny są już najpotężniejszą gospodarką na świecie, ale statystycznie tak nie jest. W każdym razie jeszcze nie. Jedyną przeszkodą jest rząd komunistyczny, który tłumi prawa człowieka i prawa własności.
    posuwa się za daleko ... oto kilka innych danych. 1. 80% długoterminowych inwestorów na krajowym rynku akcji nie traci ani nie traci więcej niż 30% ... SEC koncentruje się na ochronie małych praw inwestorów, nie ma czegoś takiego jak sklepy z łyżkami wymiennymi ... ostatnie czas chciałem otworzyć towarową przyszłość zgodnie z tym, jak agent wyedytował mi 1 godzinę na ryzyko inwestora ... w końcu powiedziała, że ​​nie jestem wystarczająco dojrzała, by bezpiecznie handlować przyszłością, nie chcą ryzykować moich pieniędzy i dokonywać prowizji od zwykłego acc opening gt; _lt; oszustwa i ponzi nie są dozwolone ... były szef SEC nie będzie miał banku ponzi. Widzę te dane bardziej pewnie i regulowane niż rynek forex 2. zyski z innych ludzi nie są szanowaną wartością, którą ludzie skupiają się na korzyściach z własnej ciężkiej pracy i promują interesy partnerów biznesowych ludzie, którzy oszukują dla osobistych korzyści, nie są szanowani. .. więc ani przekupstwo i nadużycie władzy nie jest respektowane i wspierane w indywidualnych przypadkach niewłaściwe zabiegi zostaną skorygowane o czas ... (gov zmieni się co 5 lat, żeby nikt nie mógł dominować w książkach historycznych) 3. ludzie nie są oceniani i niejawna baza danych o tym, ile pieniędzy on lub jego rodzina mają wszystkie te same prawa, aby wejść na uniwersytet i dowiedzieć się, czy ciężko pracują w szkole, są równi, aby znaleźć pracę i zbudować rodzinę 4. prawa oznaczają, że ciężko pracuję na dobre życie i dostanie to. powiedzmy, że jeśli ciężko pracuję, ale 90% mojego wynagrodzenia trafia do kieszeni towarów i prawdziwych spekulantów ... to znaczy, że moja uczciwość i prawo są utrudnione przez spekulacje i chciwość gorących pieniędzy, a nie przez regulowane operacje gov wspomniałem o tym wcześniej ... nawet boom ... ożywienie gospodarcze nie jest możliwe przed materiałem przemysłowym i realestate (część kosztów pracy) idzie do rozsądnego ... gospodarka ma podstawowe zasady kosztów i zysków ... polityka ma wpływ na 5% w prawdziwych operacjach biznesowych ... polityk nie ma nic więcej niż słowa ... Chiny są zwolennikamiklonami USA, więc naprawdę nie ma większego zaskoczenia, że ​​nowy polityk może to zrobić. ... ma bardzo mały wpływ na to, jak dobrze ludzie mogą żyć ... życie nie będzie lepsze, zanim średni dochód ludzi wzrośnie, każdy musi pracować nad poprawą swojego własnego, wtedy ogólnie będzie lepiej ... i znowu jest nie będzie to wzrost o 30% w skali roku lub nocna zmiana, która może to spowodować, potrzeba wielu pokoleń ciężkiej pracy, ponieważ wiele wczesnych narodów azjatyckich przeszło przez zachodnie życie, ciesząc się dobrym życiem przez ostatnie sto lat ciężka praca i zgromadzona wiedza i sprawdzone systemy, nie jest też zarabiane przez noc.

  3. #13
    1 załącznik (i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    skąd mam chińską damę ??? współczuła mi chyba chyba !!!!!!
    mam na myśli

  4. #14
    Cześć Billye, nie musisz debatować z tym facetem, nie przejmuj się. To a twojego czasu! Jak zawsze, jest anty-chińskim i anty-chińskim rządem.
    https://www.forex-instant.com/crypto...trader-g1.htmlKiedy kłócisz się z tym facetem, przegrywasz. Więc mój bracie, dlaczego nie zostawisz go w spokoju, bawiąc się sobą? Jak wszyscy wiemy w tym świecie, ZASADY MOCY. Pozdrawiam, Mike

  5. #15
    nie debatując, spekulujemy, co możemoże się zdarzyć, jeśli chiński obywatel zatrudniony przez zagraniczną firmę posiadającą zagraniczny paszport ma urzędników zajmujących się łapówkarstwem biznesowym w celu uzyskania dobrej ceny w delikatnych negocjacjach biznesowych. czy powinien być traktowany w standardzie bardziej surowym czy mniejszym niż normalny biz bbr ?? jednak nic nie jest udowodnione, dopóki nie zobaczymy więcej dowodów. z relacji czasowej z przełamaniem neogotiacji (30 czerwca) wydaje się, że traktuje się ją w sposób bardziej rygorystyczny niż normalny, który nie jest sprawiedliwy ... tylko przegrany zagra poza światem biznesu, aby wyrazić swój gniew ... który odzwierciedla że urzędnik spółki państwowej nie jest dojrzały. jednak może być coś, co nie jest znane ... więcej danych pokazuje, że firmy produkujące żelazo pracują na biegu jałowym w ciągu ostatniego pół rokubez produkcji, ponieważ cena rudy jest droższa niż produkt końcowy. jeśli pozostaniemy z ceną rudy Y2007, cała firma produkująca żelazo musi się zamknąć, ponieważ kupowanie żelaza z rynku jest tańsze niż kupowanie rudy i żelaza produkcyjnego. jest to jak kupowanie ryżu i majsterkowanie, obiad jest droższy niż pójście do restauracji ... jeśli to jest prawdziwy przypadek, wtedy wycena materiału podstawowego droższa niż produkt końcowy może utrudnić odzyskanie ekonu i podkreślam to wielokrotnie, że cały nasz zapas gospodarstwa, zapasy górników i prawdopodobnie więcej miejsc pracy nie powrócą do czasu, gdy spadnie wartość energii i materiałów materialnych ... biorąc pod uwagę, że koszt tony rudy wynosi 20 $, wyceniając ją na 100 $ i czyniąc resztę świata ... potem górnikiem sam spadnie, a nawet popchnie codzienny budżet spożywania bezpośrednich prac w firmie żelaznej z 2 $ dziennie 1 $ dziennie ... to absurdalny, krótkoterminowy zysk, który powstrzyma świat przed odzyskaniem ... jeśli to jest sprawa zdecydowanie górników się myli, a G20 musi podjąć działania, aby przywrócić rozsądne ceny materiałów zamiast nadmiernych zysków. i btw, jak wiem, oznaczanie go jako przestępstwo szpiegowskie, a nie gospodarcze, da drzwi osobie, która zostanie uwolniona i będzie leczona w innym kraju ... to zwykłe operacje. może to odzwierciedlać fakt, że chcą publicznie grać tę wiadomość, ale w końcu nie będą karać osoby ... po prostu odesłać ją z powrotem do innego kraju. jakkolwiek, jest to gra wygranaprzegrana między światowymi monopolistycznymi górnikami i monopolistycznymi krajowymi przemysłami żelaznymi, możliwość 2 brudnych palców na siebie ........... Nie sądzę, aby istniała jakaś osobista rzecz stronniczość ... Osoba będzie spędzać czas tylko z tobą, dowiedzieć się, co się dzieje, i osądzać ze zdrowym rozsądkiem, ponieważ chce, abyś odniósł sukces w sposób cywilny, myślę na tym świecie przez większość czasu, że wspólne zasady wartości, czyli , uczciwość w byciu w stanie pracować i otrzymywać nagrodę (w tym chronioną i sprawiedliwie traktowaną przez organy ścigania ... bez pewnych warunków), wolność w dążeniu do osobistego marzenia i lepszego życia, a przede wszystkim bezpieczeństwo w swobodnym wyrażaniu opinii , będąc szanowanym i słuchanym, choć niekoniecznie uzgodnionym ze względu na inny aspekt faktów, można uzyskać inny dostęp. tam nic nie maźli ludzie patrzą na jeden przypadek i mówią ... „nie, nie zrobiłeś tego dobrze”. historia świata w minionym stuleciu już dowodzi, że władza nie rządzi sercem ludzi, ani nie trwa w książkach historycznych.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Billye, nie musisz debatować z tym facetem, nie przejmuj się. To a twojego czasu! Pozdrawiam, Mike
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Billye, nie musisz debatować z tym facetem, nie przejmuj się. To a twojego czasu! Pozdrawiam, Mike

  6. #16
    człowieku, czy żyjesz w idealnie idealnie cudownym świecie? Kto daje siłę o władzy, nie rządzi sercem ludzi, ani nie trwa w książkach historycznych. , Rząd USA lub inni ludzie? Pozwólcie, że zacytuję Gordona z Wall Street, (z niewielką różnicą): chodzi o to, panie i panowie, że chciwość (za to, że jest siłą) - z braku lepszego słowa - jest dobra. Chciwość (będąc mocą) ma rację. Chciwość (będąc mocą) działa. Chciwość (będąc mocą) wyjaśnia, przecina i oddaje istotę ducha ewolucyjnego. Każdy człowiek na tym świecie walczy o władzę, walczy o pieniądze w codziennym życiu. Pozwólcie, że przedstawię to w ten sposób, jeśli ta sprawa jest amerykańską firmą stalową w porównaniu z tymi firmami żelaznymi, jakie będą wyniki i reakcje mediów? Kiedy jesteś w ten sposób potężny, wszyscy słuchają. Cześć na razie i ciesz się swoim narcyzmem.

  7. #17
    nie debatując, spekulujemy, co możemoże się zdarzyć, jeśli chiński obywatel zatrudniony przez zagraniczną firmę posiadającą zagraniczny paszport ma urzędników zajmujących się łapówkarstwem biznesowym w celu uzyskania dobrej ceny w delikatnych negocjacjach biznesowych. czy powinien być traktowany w standardzie bardziej surowym czy mniejszym niż normalny biz bbr ?? jednak nic nie jest udowodnione, dopóki nie zobaczymy więcej dowodów. z relacji czasowej z przełamaniem neogotiacji (30 czerwca) wydaje się, że traktuje się ją w sposób bardziej rygorystyczny niż normalny, który nie jest sprawiedliwy ... tylko przegrany zagra poza światem biznesu, aby wyrazić swój gniew ... który odzwierciedla że urzędnik spółki państwowej nie jest dojrzały. jednak może być coś, co nie jest znane ... więcej danych pokazuje, że firmy produkujące żelazo pracują na biegu jałowym w ciągu ostatniego pół rokubez produkcji, ponieważ cena rudy jest droższa niż produkt końcowy. jeśli pozostaniemy z ceną rudy Y2007, cała firma produkująca żelazo musi się zamknąć, ponieważ kupowanie żelaza z rynku jest tańsze niż kupowanie rudy i żelaza produkcyjnego. jest to jak kupowanie ryżu i majsterkowanie, obiad jest droższy niż pójście do restauracji ... jeśli to jest prawdziwy przypadek, wtedy wycena materiału podstawowego droższa niż produkt końcowy może utrudnić odzyskanie ekonu i podkreślam to wielokrotnie, że cały nasz zapas gospodarstwa, zapasy górników i prawdopodobnie więcej miejsc pracy nie powrócą do czasu, gdy spadnie wartość energii i materiałów materialnych ... biorąc pod uwagę, że koszt tony rudy wynosi 20 $, wyceniając ją na 100 $ i czyniąc resztę świata ... potem górnikiem sam spadnie, a nawet popchnie codzienny budżet spożywania bezpośrednich prac w firmie żelaznej z 2 $ dziennie 1 $ dziennie ... to absurdalny, krótkoterminowy zysk, który powstrzyma świat przed odzyskaniem ... jeśli to jest sprawa zdecydowanie górników się myli, a G20 musi podjąć działania, aby przywrócić rozsądne ceny materiałów zamiast nadmiernych zysków. i btw, jak wiem, oznaczanie go jako przestępstwo szpiegowskie, a nie gospodarcze, da drzwi osobie, która zostanie uwolniona i będzie leczona w innym kraju ... to zwykłe operacje. może to odzwierciedlać fakt, że chcą publicznie grać tę wiadomość, ale w końcu nie będą karać osoby ... po prostu odesłać ją z powrotem do innego kraju. jakkolwiek, jest to gra wygranaprzegrana między światowymi monopolistycznymi górnikami i monopolistycznymi krajowymi przemysłami żelaznymi, możliwość 2 brudnych palców na siebie ........... Nie sądzę, aby istniała jakaś osobista rzecz stronniczość ... Osoba będzie spędzać czas tylko z tobą, dowiedzieć się, co się dzieje, i osądzać ze zdrowym rozsądkiem, ponieważ chce, abyś odniósł sukces w sposób cywilny, myślę na tym świecie przez większość czasu, że wspólne zasady wartości, czyli , uczciwość w byciu w stanie pracować i otrzymywać nagrodę (w tym chronioną i sprawiedliwie traktowaną przez organy ścigania ... bez pewnych warunków), wolność w dążeniu do osobistego marzenia i lepszego życia, a przede wszystkim bezpieczeństwo w swobodnym wyrażaniu opinii , będąc szanowanym i słuchanym, choć niekoniecznie uzgodnionym ze względu na inny aspekt faktów, można uzyskać inny dostęp. tam nic nie maźli ludzie patrzą na jeden przypadek i mówią ... „nie, nie zrobiłeś tego dobrze”. historia świata w minionym stuleciu już dowodzi, że władza nie rządzi sercem ludzi, ani nie trwa w książkach historycznych. Cytat: Originally Posted by Zkf
    https://www.forex-instant.com/crypto...el-indior.htmlCześć Billye, nie musisz debatować z tym facetem, nie przejmuj się. To a twojego czasu! Pozdrawiam, Mike

  8. #18
    Problem polega na tym, że wierzysz, że władza może dać ci przywilej w stosunku do uczciwej nagrody ... jak ma to miejsce w przypadku, gdy przedsiębiorstwo państwowe dominuje na rynku krajowym, jedno zdanie zdanie bez pytania. może istnieć większa moc, aby uzyskać przywilej nad tobą ... jak widać w tych negocjacjach ... nie ma końca, ile krzywdy mogłoby to zrobić przez zemstę 2 przeciwko sobie. w historii sprzed tysiąca lat, za każdym razem, gdy jedna „władza” walczy z inną, cierpią niewinni ludzie. jako zwykły obywatel nie widzę korzyści płynących z tych uprawnień, a wszyscy grają uczciwą zasadę ... Wiem, że pozbycie się chciwego zajmuje dużo czasu ... ale warto nad tym pracować.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    człowieku, czy żyjesz w idealnie idealnie cudownym świecie? Pozwólcie, że zacytuję Gordona z Wall Street, (z niewielką różnicą): chodzi o to, panie i panowie, że chciwość (za to, że jest siłą) - z braku lepszego słowa - jest dobra. [po lewej] Chciwość (będąc mocą) ma rację. Chciwość (będąc mocą) działa. [size = 2] [font = Verdana] Chciwość (będąc mocą) wyjaśnia, przecina i przechwytuje ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    człowieku, czy żyjesz w idealnie idealnie cudownym świecie? Pozwólcie, że zacytuję Gordona z Wall Street, (z niewielką różnicą): chodzi o to, panie i panowie, że chciwość (za to, że jest siłą) - z braku lepszego słowa - jest dobra. [po lewej] Chciwość (będąc mocą) ma rację. Chciwość (będąc mocą) działa. [size = 2] [font = Verdana] Chciwość (będąc mocą) wyjaśnia, przecina i przechwytuje ...

  9. #19
    1 Załącznik (y) Y2003 Kopalnia złota w południowo-zachodniej części Chin została sprzedana spółce joint venture, która zawiera oficjalne potwierdzone 100 ton złota z przyszłym potencjałem 400 ton. akcje joint venture są podzielone przez 10�% lokalny rząd posiada 10% za 100 ton kopalni złota inwestycje zagraniczne posiadają 90% za 3 mln USD zastrzyk kapitału zróbmy prosty kalkulator Y2003: 100 ton złota = 100 ton * (1000 * 1000) g * 10 $g = 1 mld USD, a inwestycje zagraniczne to 90%, inwestując 3 mln $? !! jest to 1000 milionów w porównaniu z 3 milionami, ale podział udziałów w joint venture wynosi 10% w porównaniu z 90% Y2009: 100 ton złota = 100 ton * (1000 * 1000) g * 30 $g = 3 miliardy $ przyszłego potencjału Y2050: 400 ton złota = 400ton * (1000 * 1000) g * 50 $g = 20 miliardów dolarów Jak dobrze jest kupić 20 miliardów dolarów przy użyciu tylko 3 milionów dolarów ... a jakiś sprytny innowacyjny inwestor zagraniczny to zrobił, to chyba uczciwy rynek operacje i etyczne praktyki biznesowe .... bez wkładania pieniędzy do kieszeni oficera. ps: jeśli myślisz, że powyższe jest niemożliwe, przeczytaj to jako żart


  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Billye, nie musisz debatować z tym facetem, nie przejmuj się. To a twojego czasu! Jak zawsze, jest anty-chińskim i anty-chińskim rządem.
    https://www.forex-instant.com/discus...nightclub.htmlKiedy kłócisz się z tym facetem, przegrywasz. Więc mój bracie, dlaczego nie zostawisz go w spokoju, bawiąc się sobą? Jak wszyscy wiemy w tym świecie, ZASADY MOCY. Pozdrawiam, Mike
    Nie jestem anty-Chiny. Jestem tylko prawami komunistycznymi i pro-ludzkimi. DUŻA RÓŻNICA. Byłem w Chinach i kocham Chińczyków. Nie lubię chińskiego rządu. Kiedy Chiny staną się demokratycznym narodem, którego prawa chronią ludzi i ich prawa, będę chciał chińskiego rządu. Ale nigdy nie ufaj żadnemu rządowi. w każdym razie z powrotem do tematu Prezydent Hu poparł aresztowania
    http://www.cnbc.com//id/31880885Moim zadaniem nie jest mówienie, kto jest lepszy, moim zadaniem jest wziąć te informacje i zobaczyć, jak wpłynie to na AUD, a następnie zarobić.
    Chciwość jest dobra.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.