4H Banker Buster
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: 4H Banker Buster

  1. #1
    Wpis handlowy
    pierwszy pasek 4H zamknięcia tygodnia, dodaj 50 pipsów, aby ustawić pole wyłamania wysoko, odejmij 50 pipsów, aby ustawić niski poziom pola. Jeśli transakcja zamknie się, zamknij ten pasek, dodaj 50 pipsów, aby ustawić nowe pole rozpadu, odejmij 50 pipsów, aby ustawić nowe pole rozpadu. Kontynuuj do piątku.


    Warunki wjazdu
    Warunek 1 Zestaw reguł: podążaj za MA # 8217; s; Ustaw stoper zgodnie z MA

    Zlecenie kupna: Jeśli zlecenie kupna jest uruchomione, a czerwony MA jest poniżej 20 pipsów od wejścia, ustaw stoploss na czerwoną MA.

    Sprzedaj rozkaz: Jeśli zlecenie sprzedaży zostanie uruchomione, a czerwony MA jest powyżej 20 pipsów od wejścia, ustaw stoploss na czerwony MA.


    Warunek 2 Zestaw reguł: ustaw końcowy stop

    Kupuj rozkaz: Jeśli zlecenie kupna jest uruchomione, a Czerwony MA wynosi 20 pipsów lub więcej od wejścia, ustaw stop trailingu na 50% -75% strefy Breakout. % To twoja osobista preferencja ryzyka, ale nigdy więcej niż 75%, w przeciwnym razie # 8217; nie ma sensu redukować 100% stoploss.

    Sprzedaj zlecenie: Jeśli zlecenie sprzedaży zostanie uruchomione, a Res MA wynosi 20 pipsów lub mniej od wejścia, ustaw trailing stop na 50-75% (przyczyny tego znajdziesz w zamówieniu kupna) Breakout Zone.


    Zasady Kiedy gra jest w grze

    Po uruchomieniu handlu i ustaleniu, jakiego warunku musisz przestrzegać.


    Warunek 1:

    Zlecenie kupna: Więc Twoja transakcja została uruchomiona, a Stoploss jest ustawiony na Czerwony MA. Zaktualizuj stoploss na otworze każdego nowego paska, aby dopasować pozycję Red MA. Ponieważ działa to jak ręczny trailing stop, jeśli czerwony MA powraca, nie aktualizuj go, dopóki czerwony MA nie wróci ponownie i nie przejdzie przez ostatnią najwyższą pozycję, na którą ustawiono stoploss.

    Gdy stop loss jest równy Break Even lub większy, ustaw stop loss na Break Even.

    Gdy czarny MA przejdzie przez punkt przerwania, dostosuj stoploss, aby podążał za czarnym MA. Ponieważ działa to jak ręczny trailing stop, jeśli czarny MA powraca, nie aktualizuj go, dopóki czarny MA nie wróci ponownie i nie przejdzie przez ostatnią najwyższą pozycję, do której stopl został ustawiony.


    Zlecenie sprzedaży: Twoja transakcja została uruchomiona, a Stoploss jest ustawiony na Czerwony MA. Zaktualizuj stoploss na otworze każdego nowego paska, aby dopasować pozycję Red MA. Ponieważ działa to jak ręczny trailing stop, jeśli czerwony MA powraca, nie aktualizuj go, dopóki czerwony MA nie wróci ponownie i nie przejdzie przez ostatnią najwyższą pozycję, na którą ustawiono stoploss.

    Gdy stop loss jest równy Break Even lub większy, ustaw stop loss na Break Even.

    Gdy czarny MA przejdzie przez punkt przerwania, dostosuj stoploss, aby podążał za czarnym MA. Ponieważ działa to jak ręczny trailing stop, jeśli czarny MA powraca, nie aktualizuj go, dopóki czarny MA nie wróci ponownie i nie przejdzie przez ostatnią najwyższą pozycję, do której stopl został ustawiony.


    Warunek 2:

    Zlecenie kupna: Twoja transakcja została uruchomiona, a Stop Loss jest ustawiony jako Trailing Stop. Śledź, gdzie Czerwony CZŁOWIEK jest zablokowany, podczas gdy tylny przystanek znajduje się w polu wyłamania.

    Jeśli trailing stop przecina Red MA przed osiągnięciem Break Even, dostosuj Stoploss do Red MA i postępuj zgodnie z Warunkiem 1 Kup zasady od Red MA on.

    Jeśli trailing stop osiągnie Break Even przed przekroczeniem Red MA i po przekroczeniu Black MA, ustaw Stoploss na Break Even, postępuj zgodnie z Warunkiem 1 Buy Rules from Break Even on.

    Jeśli trailing Stop dotrze do Break Even przed przekroczeniem Red MA i przed przekroczeniem Black MA, zatrzymaj trailing stop, po przekroczeniu Black MA dostosuj stoploss do Black MA i wykonaj warunek 1 Buy Rules from Black MA on.


    Zlecenie sprzedaży: Twoja transakcja została uruchomiona, a Stop Loss jest ustawiony jako Trailing Stop. Śledź, gdzie Czerwony CZŁOWIEK jest zablokowany, podczas gdy tylny przystanek znajduje się w polu wyłamania.

    Jeśli trailing stop przecina Red MA przed osiągnięciem Break Even, dostosuj Stoploss do Red MA i postępuj zgodnie z Warunkiem 1 Zasady sprzedaży od Red MA on.

    Jeśli trailing stop dotrze do Break Even przed przekroczeniem Red MA i po przekroczeniu Black MA, ustaw Stoploss na Break Even, postępuj zgodnie z Warunkiem 1 Sell Rules from Break Even on.

    Jeśli trailing Stop dotrze do Break Even przed przekroczeniem Red MA i przed przekroczeniem Black MA, zatrzymaj trailing stop, po przekroczeniu Black MA dostosuj stoploss do Black MA i postępuj zgodnie z Warunkiem 1 Sell Rules from Black MA on.


    Na wszystkie warunki !!!!

    Jeśli Twoje zamówienia nie zostały wstrzymane do końca tygodnia, zamknij wszystkie zamówienia przed zamknięciem rynku.


    Zamknij 1/2 pozycji


    Zalecam zamknięcie połowy pozycji, gdy osiągnie ona zysk w 100% Breakout Box, a druga połowa uruchomi kurs # 8217;

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Stworzyłem nowy wątek związany z tą modyfikacją.
    Pharoah. . . powodzenia w nowym wątku. . . Wezmę go na jazdę próbną.
    Czy zamykasz stary wątek, czy też pozostanie on aktywny?

  3. #3
    Patrzyłem tylko na 50-50 w pierwszej 4-godzinnej świecy dla pary EURJPY i myślę, że z niektórymi zasadami średniej kroczącej, staje się bardziej zgodny niż musi być. - Chociaż podniesienie stoplossa do złamania nawet na 100 pipsów zysku, a zamknięcie wszystkich transakcji w piątek każdego tygodnia może faktycznie spowodować utratę niektórych pipsów, które twój system mógłby ewentualnie zaoszczędzić! - Zwrócę teraz uwagę
    . miła robota ... Niektóre informacje, które znalazłem na tych forach, są naprawdę niesamowite ...

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Patrzyłem tylko na 50-50 w pierwszej 4-godzinnej świecy dla pary EURJPY i myślę, że z niektórymi zasadami średniej kroczącej, staje się bardziej zgodny niż musi być. - Chociaż podniesienie stoplossa do złamania nawet na 100 pipsów zysku, a zamknięcie wszystkich transakcji w piątek każdego tygodnia może faktycznie spowodować utratę niektórych pipsów, które twój system mógłby ewentualnie zaoszczędzić! - Zwrócę teraz uwagę
    . miła robota ... Niektóre informacje, które znalazłem na tych forach, są naprawdę niesamowite ...
    Powodem takeprofit 100 pipsów za połowę zamówienia jest to, że zwykle SL wynosi 100 pipsów lub mniej, co oznacza, że ​​musi trafić tylko 100 pipsów, aby upewnić się, że cały handel nie idzie w negatywnym kierunku. Jedynym sposobem na zamknięcie transakcji w piątek jest fakt, że handel został otwarty do piątku (nie został zatrzymany przez BlackMA), co oznacza, że ​​mój system już zdobył najwięcej pipsów. Rynek wciąż żyje, tylko dlatego, że nie możemy uzyskać do niego dostępu, nie oznacza to, że nic nie robi. Pozostawienie otwartego handlu w weekend może sprawić, że twój tydzień był bezwartościowy. A z moimi systemami, im bardziej się spełniają, tym więcej z nich zrobisz ... to mniejsze zło, zrób więcej? lub mniej? Muszę dodać, że w tych obrazach jedynymi indywiduami i liniami, które powinny się zajmować, są zielone kropkowane MA, żółte kropkowane MA i twarde żółte linie. Wszystko inne nie jest niezbędne dla tego systemu. (inne linie przerywane to punkty TP)

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Powodem takeprofit 100 pipsów za połowę zamówienia jest to, że zwykle SL wynosi 100 pipsów lub mniej, co oznacza, że ​​musi trafić tylko 100 pipsów, aby upewnić się, że cały handel nie idzie w negatywnym kierunku. Jedynym sposobem na zamknięcie transakcji w piątek jest fakt, że handel został otwarty do piątku (nie został zatrzymany przez BlackMA), co oznacza, że ​​mój system już zdobył najwięcej pipsów. Rynek wciąż żyje, tylko dlatego, że nie możemy uzyskać do niego dostępu, nie oznacza to, że nic nie robi. Pozostawienie otwartego handlu w weekend może sprawić, że tak ...
    Bardzo dobrze. Po prostu wykonałem test gołych kości na GPBJPY z powrotem do 4-19 i nie użyłem żadnych średnich ruchomych i przesunąłem SL o 100 pipsów przy każdym znaku zysku 100% pola breakout. miał tylko dwóch dobrych zwycięzców, 4-19 i 8-16. Będę teraz dodawał twoje dodatkowe indiory i spróbował ponownie później. (Również w moim teście robiłem tylko JEDEN HANDEL za słaby, więc nie było ponownego wejścia do gry po świecach w następną niedzielę)

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Bardzo dobrze. Po prostu wykonałem test gołych kości na GPBJPY z powrotem do 4-19 i nie użyłem żadnych średnich ruchomych i przesunąłem SL o 100 pipsów przy każdym znaku zysku 100% pola breakout. miał tylko dwóch dobrych zwycięzców, 4-19 i 8-16. Będę teraz dodawał twoje dodatkowe indiory i spróbował ponownie później. (Również w moim teście robiłem tylko JEDEN HANDEL za słaby, więc nie było ponownego wejścia do gry po świecach w następną niedzielę)
    Tak, ten system wymaga, aby kiedy handel zamknął się z zyskiem, pudełko jest przenoszone na koniec paska, w którym zamknięto handel, w tym miejscu wchodzi wiele wpisów. I, jak już powiedziałem, nie jestem pewien, czy bardziej korzystne jest dostosowanie pola boxu, gdy transakcja kończy się ą (cena jest nadal w polu) lub czy bardziej korzystne jest dostosowanie pola do dokładnie 50 pipsów powyżej i 50 wyskakuje poniżej ceny przy końcu świecy. Ponadto rozsądne może być ustawienie czerwonego MA na przesunięcie 1 zamiast przesunięcia 2, co spowoduje szybsze zatrzymanie stopu. Będę robił obszerne testy w późniejszym terminie. Dzisiaj jest dzień rodzinny
    Chciałbym też dodać, że tak, ten system jest bardziej zgodny z oryginalnym systemem, z którego pochodzi. Jednak jest co najmniej 3 razy bardziej opłacalny, jeśli nie więcej. I ma potencjał zysku dla wszystkich tych super systemów, które mylą naukowca rakietowego. To najlepsze z obu światów, potencjalnie jeden z najwyższych współczynników zysku, z potencjalnie jedną z najmniejszych wypłat, z dość prostymi wytycznymi. Nie wiem o nikim innym, ale nie widzę 25-stronicowego dokumentu słownego wyjaśniającego cokolwiek ...

  7. #7
    Czy możesz wyjaśnić więcej szczegółów na temat pierwszego paska 4H w tygodniu, czy to oznacza, że ​​handlujemy na pierwszym pasku 4H piątku, prawda? Dlaczego wybrałeś spokojny dzień na wejście? dzięki za wymianę akcji
    ---------
    http://forexinterval.blogspot.com/20...e-indiors.html

  8. #8
    Nie, mam na myśli, gdy pierwszy pasek 4H tygodnia jest tworzony (zamyka się), aby rozpocząć nowy pasek. Nie polecam handlu w piątek, a nigdy nie, z żadnym z moich systemów.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy możesz wyjaśnić więcej szczegółów na temat pierwszego paska 4H w tygodniu, czy to oznacza, że ​​handlujemy na pierwszym pasku 4H piątku, prawda? Dlaczego wybrałeś spokojny dzień na wejście? dzięki za wymianę akcji
    ---------
    http://forexinterval.blogspot.com/20...e-indiors.html

  9. #9
    Ten system staje się coraz bardziej zgodny bez powodu. Rzeczywisty egy, że większość profesjonalnych traderów jest wariacją na temat przełamania zmienności First Strike, weź poniedziałkowy otwarty cennik OCO kupsprzedaj stop 50 pipsów z otwartej pozycji za pomocą 60 pip SL i pozwól mu działać! To wszystko, czego potrzebujesz do tygodniowego otwarcia zmienności. Wszystkie te systemy próbują odpowiedzieć. Idź przeczytać First Strike. Zobaczysz, że ma odpowiednią krzywą oczekiwania. Ta metoda może, ale nie musi, ale jest zbyt skomplikowana dla systemu ORB.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ten system staje się coraz bardziej zgodny bez powodu. Rzeczywisty egy, że większość profesjonalnych traderów jest wariacją na temat przełamania zmienności First Strike, weź poniedziałkowy otwarty cennik OCO kupsprzedaj stop 50 pipsów z otwartej pozycji za pomocą 60 pip SL i pozwól mu działać! To wszystko, czego potrzebujesz do tygodniowego otwarcia zmienności. Wszystkie te systemy próbują odpowiedzieć. Idź przeczytać First Strike. Zobaczysz, że ma odpowiednią krzywą oczekiwania. Ta metoda może, ale nie musi, ale jest zbyt skomplikowana dla systemu ORB.
    lub ... Może, jeśli nie czujesz, że system jest tego wart, lub żebyś się spełnił, zawsze możesz ... po prostu pójść. Ten system jest coraz lepszy, więc jest powód, dla którego jest nieco zwiększony. I nigdy nie powiedziałem, że to był system ORB, to system breakoutowy, nie wszystkie systemy breakoutowe muszą być ORB. A jeśli się nie mylę, NFA usunęło OCO razem ... więc to nie jest możliwe. FXCM twierdził, że ma nowy system OCO, który jest zgodny z zasadami NFA, jednak to było w lipcu, w następnym miesiącu, zamówienia OCO zostały zakazane. Jeśli te informacje są nieprawidłowe, rzuć trochę światła. Jako inwestor z wykształceniem najprawdopodobniej znasz nowe regulacje NFA, które nadal pozbawiają Cię przewagi handlowej. Jak wiemy od 1 sierpnia 2009 r., Nowe orzeczenie FIFO w sprawie NFA # 8217 odebrało wszystkim brokerom z USA możliwość składania podstawowych zleceń, które musisz mieć jako przedsiębiorcy. Handel jest dość trudną grą, a żeby być opłacalnym, musisz chwycić absolutnie każdą możliwą przewagę. Możesz teraz doświadczyć braku przewagi Metatradera, takiej jak: -Nie więcej zamówień OCO (Jeden anuluje inne dla tradera, który lubi przebywać na rynku lub używa zleceń do przechwytywania rynku) -Nie więcej zleceń Stop Loss (Aby ograniczyć y lub ryzyko w danej transakcji) -Nie więcej zleceń z limitem (aby wyjść z pozycji, gdy trafiony jest cel)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.