1 załącznik (i)
Cytat Zamieszczone przez ;
Witaj: Spotykam się z problemem ze strefą czasową, używając twojego wskaźnika.i otwieram platformę FXDD MT4 i stosuję twój wskaźnik, wydaje się to inne ze względu na krótszy czas na europ. Czy mógłbyś mi pomóc to sprawdzić?
Dla wskaźnika masz na myśli wskaźnik SmartStop? czy wskaźnik kształtu pudełka? Precyzyjne dostrajanie zostało wykonane zgodnie z naszymi najlepszymi możliwościami i wydaje się BARDZO wybredne z powodu natury systemu. Obecnie testujemy różne techniki, aby spróbować usunąć niektóre fałszywe wypaczenia, które nękają ten system. Jak dotąd, najlepsze wyniki, jakie otrzymaliśmy, pochodziły z Pure Ace egy bez bliskiej części w 2009 roku, gdy korzystałem tylko z mojego systemu SmartStop. bardzo imponujące.
Jedynym problemem jest to, że w 2008 r. Ta sama konfiguracja byłaby całkowicie niszcząca dla konta kogoś. Co do czasu, który muszę wydać na system, został on zredukowany, aby umożliwić inne ważniejsze rzeczy. Ten szczególny EA można pobrać, jeśli ludzie chcą, abym go udostępnił, po prostu odpowiem na post, twierdząc, że Tak, jednak muszę zauważyć, że jest on nadal czysto rozwojowy i NIE powinien być używany na żadnym koncie na żywo.