4H Banker Buster - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: 4H Banker Buster

  1. #21
    dostałem ładną 3; 1 R; R na GbpJpy, ale zamknąłem wszystko, chociaż mam pewne zalety. Silny opór tam jeszcze 30 pipsów. Próbowałem handlować również kablem, ale handluję ręcznie i wszystko zaczyna się brudzić. myślę, że jedna para jest więcej niż wystarczająca. Ale oba są w porządku, jeśli chodzi o wyrwanie się. Od poniedziałku jestem tylko GJ.

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    dostałem ładną 3; 1 R; R na GbpJpy, ale zamknąłem wszystko, chociaż mam pewne zalety. Silny opór tam jeszcze 30 pipsów. Próbowałem handlować również kablem, ale handluję ręcznie i wszystko zaczyna się brudzić. myślę, że jedna para jest więcej niż wystarczająca. Ale oba są w porządku, jeśli chodzi o wyrwanie się. Od poniedziałku jestem tylko GJ.
    Tak, dopóki EA nie będzie gotowa do handlu tym systemem do pełnego potencjału, zalecałbym skupienie się tylko na jednej parze, głównie na parze GBPJPY i na kontach demo lol.

  3. #23
    Wiesz o co mi chodzi ... Nie możesz tego przegapić

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak, dopóki EA nie będzie gotowa do handlu tym systemem do pełnego potencjału, zalecałbym skupienie się tylko na jednej parze, głównie na parze GBPJPY i na kontach demo lol.
    Pharoah, czy zamieniłeś tę świecę?

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wiesz o co mi chodzi ... Nie możesz tego przegapić
    masz na myśli świecę, która nurkowała nosem około 200 pipsów w pół godziny? Chciałbym zrobić lol

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez ;
    masz na myśli świecę, która nurkowała nosem około 200 pipsów w pół godziny? Chciałbym zrobić lol
    Zrobiłem. Sprzedałem nowe konto testowe za 100 $. nazywam to kontem skrzynki ... teraz możesz powiedzieć R: R?
    Jest już 8: 1. Szkoda, że ​​nie ustawiłem krótkiego zamówienia na GBPUSD. byłoby 10: 1. czułem się zawstydzony między zarządzaniem 2 parami. Muszę przyznać, że to co robię jest stresujące. i to jest ręczne. y i wygrane są dość szybkie. ale y są naprawdę krótkie.

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zrobiłem. Sprzedałem nowe konto testowe za 100 $. nazywam to kontem skrzynki ... teraz możesz powiedzieć R: R?
    Jest już 8: 1. Szkoda, że ​​nie ustawiłem krótkiego zamówienia na GBPUSD. byłoby 10: 1. czułem się zawstydzony między zarządzaniem 2 parami. Muszę przyznać, że to co robię jest stresujące. i to jest ręczne. y i wygrane są dość szybkie. ale y są naprawdę krótkie.
    Żałuję, że nie złapałem obu tych łodzi, ale zauważyłem pochłaniacz, rozważałem to, ale postanowiłem tego nie robić

  8. #28
    Witaj Pharoah: Spotykam się z problemem ze strefą czasową, używając twojego wskaźnika.i otwieram platformę FXDD MT4 i stosuję twój wskaźnik, wydaje się to inne ze względu na krótszy czas nad europą. Czy mógłbyś mi pomóc to sprawdzić?

  9. #29
    Ten wątek ucichł. Jak to się dzieje w tym handlowym egy?

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pharoah, jesteś tutaj? Jak przebiegał twój handel w zeszłym tygodniu? Uważam, że musiałeś być bardzo zyskowny. zdarzyły się ogromne wybuchy. Szczerze mówiąc, nie mam teraz czasu na wymianę tak wielu rzeczy, ponieważ koncentruję się na moim uznaniowym handlu. Muszę dać komuś 2-3 miesiące dobrego rekordu handlowego.
    Nie ... tym razem odszedł na dobre (znowu).
    https://www.forex-instant.com/tradin...-patterns.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.