^ metoda handlowa orła ^ - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: ^ metoda handlowa orła ^

  1. #21
    Zgadzam się z tobą, że wiadomości są bardzo ważne w handlu. Widziałem wiele razy wiadomości, które napędzały cenę.

  2. #22
    Zarządzanie pieniędzmi ..... W lewym górnym rogu mojego ekranu znajduje się odczyt zarządzania pieniędzmi. Pierwszą rzeczą, na którą patrzę, jest maksymalna ilość transakcji. Po pierwszym uruchomieniu weź tę liczbę i podziel ją przez dziesięć. To jest twoja maksymalna kwota, którą powinieneś handlować, dopóki nie zdobędziesz więcej czasu na ekranie. Jak się poprawisz, możesz to pogłębić. Idę tak wysoko, jak dwie trzecie liczby. Zazwyczaj 1/3. Ale to dlatego, że wchodzę tylko wtedy, gdy jestem pewny siebie i dostaję wszystkie moje kaczki z rzędu. Wyjaśnię to na liście wpisów. Jestem bardzo selektywny w swoich wpisach i stwierdzam, że jeśli działam zbyt szybko i nie sprawdzam wszystkich moich pól przed pociągnięciem za spust, mylę się. Raz w handlu oglądam% numeru salda. Z początku tylko jeden powinien wyciągnąć wtyczkę i odrzucić handel, gdy przekroczy 2-3% pobór. Nie używam twardego zatrzymania, ponieważ zwykle każdy ma swoje postoje w tym samym miejscu, a kiedy zaczynają się uderzać, cena idzie w tym kierunku na jak najmniej przed cofnięciem. Patrzę na działania cenowe, aby powiedzieć mi, czy wróci, czy nie. Jeśli jest to powolny, stopniowy spadek, mogę go pokonać, jeśli jest to szybki skok, zwykle szybko się wydostaję. Sam mój przystanek jest właśnie dla funkcji break even. Wyjaśnię, jak to działa w wyjściach. Osobiście nie mogę znieść FIFO, jeśli wierzę, że handel może powrócić, mogę podjąć handel w przeciwnym kierunku. Jeśli to zrobię, handel zwykle ma bardzo ciasne zatrzymanie. I mały zysk. To nie zadziała w przypadku amerykańskich brokerów, nie robię tego zbyt często, ale jeśli jestem mocno zadłużony, mogę zabezpieczyć się w celu zwiększenia mojego kapitału. Przez większość czasu po prostu wyciągam wtyczkę gdzieś pomiędzy 5% a 10%, ale nie zdarza się to często. Przez większość czasu łamiemy się lub uderzam w zysk. Zdaję sobie sprawę, że to może cię przestraszyć. Ale pamiętajcie, że jestem tak selektywny w swoich wpisach, że rzadko tęsknię. Jeśli nie podoba mi się to, co widzę, jestem zmęczony lub jak wczoraj, kosiłem trawnik i miałem kilka piw rozmawiających z przyjaciółmi, których nie handluję. Ten wielki skok zeszłej nocy w Azji ma mnie teraz na uboczu. To i piwo! LOL. Nie pij i nie handluj. Pamiętaj, bycie na uboczu to pozycja. Jeśli fale nie wyglądają dobrze, trzymaj się z daleka. Powodem, dla którego używam dziesięciu procent, jest to, że zabiera tylko 11%, aby wrócić do poprzedniego poziomu. 5% jest lepsze, ale jeśli jestem mocno lewarowany, mogę jechać do dziesięciu, jeśli jestem pewien. Zwykle nie muszę się o to martwić przy 1/3 maksimum, ale przy 2/3. Najlepiej po prostu wyciągnąć wtyczkę i żyć, aby wymienić się na inny dzień. wraz ze wzrostem ryzyka kapitałowego odsetek powrotów rośnie wykładniczo. Oznacza to, że jeśli ryzykuję 20%, to powrót do poprzedniego poziomu zajmuje ponad 33%. ryzyko 50% i potrzeba 100%! Jest jeszcze gorzej. Podobnie jak 90% ryzyko wynosi 900%. Nie obchodzi mnie, jak dobra jest twoja metoda. Nie można pokonać wykładniczego charakteru ryzyka. Dlatego większość pozostaje około 2% do 3%. Jestem trochę renegatem, ponieważ gdybym przegrał, zabieram dzień lub dwa zbyt chłodne. Pójdę dalej do plogy

  3. #23
    1 Załącznik (y) Tak, dzieje się za każdym razem. Wyciągnąłem spust myśląc, że powrót zakończył się bez oglądania danych ekonomicznych i został zatrzymany na ZEWnews. wymazał wczorajszy zysk. Dzieje się za każdym razem, gdy nie sprawdzam wszystkich moich pudełek. Widziałem, że oczekiwano, że będzie dużo wyższy w poprzednim miesiącu i uważałem, że może być zbyt wysoki, więc zostałem w., Ale nie sprawdziłem tego po fakcie. Mogę użyć tego jako odniesienia do późniejszego. Więc nie pociągam za spust przedwcześnie. Dobrze jest udokumentować swoje y, aby wiedzieć, co się stało, a co ważniejsze, nie powtarzać ich. Przeglądając swoje y, jak również zyski, możesz je zminimalizować. Prowadzenie dziennika transakcji pomaga zobaczyć wzorce w handlu. Dobry i zły. Jestem jednym z nielicznych, którzy faktycznie porzucą y. Cementy bolą w mojej głowie, więc nie robię tego więcej!

  4. #24
    Headline ZEW niemiecki zaufanie gospodarcze najsilniejszy od 2010 roku. Zdecydowany Kup sygnał Euro

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wygląda to na interesujący system, ale nie widzę, gdzie przesłałeś indiana S_R Barry-Eli_ MultiTFm, a także użyć MTF JMA_Slope. Uważam, że konieczne jest posiadanie regularnego JMA_Slope w folderze indiors lub nie będzie działać .
    Przepraszam Lastingwell! Właśnie to złapałem. naprawię to od razu. Dodam również zwykłe nachylenie JMA, chociaż kopalnia działa dobrze. Spróbuj zmienić ramy czasowe. Czasami odkryłem, że utknie. edytuj: Przesłano S_R Barry-Eli Mutli TF. Przepraszam za to!

  6. #26
    Plogia handlowa ....... Handel wymaga dyscypliny emocjonalnej. Nie możesz być zbyt podekscytowany, gdy zyskujesz lub jesteś zły, kiedy nie masz racji. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest nie przeskakiwanie z pistoletu, dopóki wszystkie kaczki nie będą w rzędzie. Kiedy przegrasz, cofnij się o krok i sprawdź, dlaczego handel poszedł źle. Zmusza to do stania się obiektywnym i minimalizuje czas potrzebny na odzyskanie emocji. Nie ma sensu się tym denerwować. Znowu będziesz się mylić. Dowiesz się, że jeśli wszystko się ułoży, pociągniesz za spust. Jeśli to nie. Nie ciągniesz. W tym sposobie myślenia widzisz, co powinno się wydarzyć i wyjść, jeśli nie. W powyższym przykładzie cena powinna się wycofać. Kiedy to nie nastąpiło, natychmiast wysiadłem. Wziąłem ę i przeanalizowałem, dlaczego zrobiłem to. Gdybym spojrzał na kalendarz ekonomiczny, mógłbym go ustawić jako zatrzymanie sprzedaży, a nie zlecenie rynkowe, i byłbym poza złym handlem. To nie wina brokera, to nie potentaci z Wall Street, żeby mnie zdobyć. wina jest moja. A im szybciej dostaję, tym szybciej mogę to zaakceptować. Żałowanie y ma pięć etapów. Zaprzeczanie, gniew, targowanie się, depresja i akceptacja. Im szybciej to przejdziesz, tym lepiej. pamiętajcie tylko o jego pieniądzach. Jeśli znajdziesz się w złości, przygnębiony lub rozmawiasz z bogami forex lub w zaprzeczeniu wypłaty, spójrz na to, co robisz. Im szybciej, tym lepiej, a potem druga strona. masz gorącą passę. Handluj po handlu, a Equity rośnie jak szalony, czujesz się niezwyciężony! Zagrożenie! To jest chciwość, która zabierze cię szybciej niż strach. Najlepszy umysł to szybki cel. kto pociąga za spust bez strachu i chciwości, ale dlatego, że reguły są wyrównane i może się zdarzyć. Jeśli tak, wykonaliśmy naszą pracę i poklepaliśmy się po plecach. Jeśli tak się nie stanie, możemy przeanalizować, co poszło nie tak i sprawdzić, czy przestrzegamy wszystkich zasad. Kiedy się mylimy, przyznajemy to. skoreluj to z doświadczeniem i częścią biznesu, a następnie przejdź dalej.

  7. #27
    Wpisy ....... OK! Wiem, że czekałeś na to! Jak to wszystko ułożyć. Cóż, to właśnie robię. Robię filiżankę kawy. Sprawdzam moje samopoczucie emocjonalne i fizyczne. Jeśli jestem naprawdę zmęczony, zły lub chory, nie handluję. Sprawdzam nagłówki kanału informacyjnego RTT, aby poczuć rynek. Mogę otworzyć historię, jeśli mnie to zainteresuje. Chodzę na forex live i sprawdzam wiadomości rynkowe, tablice ogłoszeń i kalendarz ekonomiczny na nadchodzące ważne wydarzenia informacyjne, które mogę przeczytać przez wszystkie, jeśli czas na to pozwoli. Wyciągam wykresy i szukam kilku rzeczy. Czy ukierunkowanie rynku? czy to takie zatłoczenie jak dzisiaj? Czy to trend? Kiedyś ustalę, z jakimi falami mam do czynienia. Mogę dowiedzieć się, jaki rodzaj handlu wybrać. Zasadniczo szukam zwrotów, przerw i odbić. To jest to! Nic fajnego. Poszukuję wszystkiego, aby ustawić kolejność moich zleceń stop lub limit i zostawić to! Od tego momentu najlepiej pokazać przykłady wykorzystania narzędzi do ich znalezienia. Podałem dwa przykłady powtórzeń i jeden przykład odbicia. wciąż czekam na wybuch. I najlepiej pokazać na przykładzie rzeczywistego handlu, a potem wejść w jakiś wietrzny, hipotetyczny handel. Poczekaj raczej na prawdziwego i pokaż, że żyjesz.

  8. #28
    Wyjścia ....... Nigdy nie zepsujesz zerwania nawet z zyskiem. Tylko duża a może cię zranić. ponieważ używam miękkiego stopu, kładę mój twardy stop jak 600 pipsów z mojego wejścia. Robię to, aby EA mogło się tam zatrzymać. Najważniejsze jest, aby przesunąć stop do Break nawet tak szybko, jak to możliwe. Ustawiłem EA do uruchomienia. Ma te fajne linie, które mogę kliknąć i przeciągnąć, aby ustawić linię łamania i linię zysku. Ustawiam linię przerwania zwykle wokół 23 linii powrotu fib lub około 1/4 drogi od poprzedniego ruchu lub 1/4 drogi w dół. W Azji jest zwykle bardziej napięty niż w Europie czy NY. Średnio ma około 5 pipsów, ale może być tak duży jak 10 lub tak mały jak 3. To naprawdę zależy od woli sesji. Azja zwykle porusza się tylko o 40 pipsów, a NY i Europa mogą mieć sto. Dlatego odpowiednio dostosowuję linię BE. Linia zysku weźmie się tuż pod pierwszym głównym wsparciem lub rezystancją. Doprowadzam go pod spodem, ponieważ często ma tendencję do obracania się, zanim rzeczywiście sięga. Jeśli będę miał szczęście i zobaczę, że prawdopodobnie przegra i nie osiągnie zysku, rozpocznę ręczny szlak i podniosę TP, ściskając stop, aż wycisnę kompromis. Zajmuje to dużo czasu na ekranie i mam nadzieję, że wkrótce będę miał kilka przykładów. Jest to akcja cenowa zwana klinowaniem. Teraz, jeśli zrobiłem wszystko poprawnie na moim wpisie, powinienem szybko osiągnąć zysk. gdy dotrę do mojego progu rentowności, cena linii spadnie o 23%, jeśli się odwróci, a ja się zatrzymam, nic nie tracę. Jeśli nadal będzie to 38% linii, zwykle dostaję się do mojego TP. Mogę poprawić moje TP, ale nigdy nie dotykam mojego zatrzymania, chyba że widzę oznaki klinowania, które mogłyby być początkiem trendowego rynku. Nawet często się zatrzymuję na Break. Nie możesz się złamać, więc nie daj się owocować, jeśli ci się przytrafi. wszystkie moje transakcje w zeszłym tygodniu złamały się. To lepsze niż przegrywanie.

  9. #29
    1 Załącznik (y) Po kilku skalpach BE w Sydney poszedłem spać, żeby obudzić się następnego ranka, aby odkryć, że przebiliśmy się przez azjatyckie pudło i ładnie przygotowywaliśmy się do pierwszego akwarium X. Pogrążyłem się tylko 1,5 raza więcej partii zostać powitanym przez spike'a kilka minut później. Ten skok w dół powstrzymał mnie. Kiedy wiedziałem, że paplanina była w pełni pozytywna, wszedłem ponownie, gdy świece zapełniały się, a buczące ptaki zanurzały się. Wyszedłem do pracy tylko po to, by znaleźć na moim smartfonie siedziałem całkiem z moim przystankiem w BE. To wtedy pojawił się klin. (pokazane czerwonymi, grubymi liniami.) klin również unosił się coraz bardziej w kierunku swojej siły. Podnoszę TP do 1.3620 i zaczynam podnosić stop tuż pod następnym fraktalem. Zatrzymanie się nastąpiło w ciągu kilku pipsów przed wystrzeleniem i brakiem oryginalnego TP o jeden pip! Natychmiast wrzuciłem mój przystanek na następną dziesiątkę i zostałem zatrzymany na dobre zyski kilka minut później. Uwielbiam kończyć tydzień pozytywnie.

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kiedy przejdę na stronę historycznych zamówień otwartych, zmieniam ramę czasową na jeden dzień. Potem patrzę na kupno i sprzedaż netto. są to obszary, w których leżą rekiny. To tylko kawałek ciasta z Oandami, więc nie jest napisany w kamieniu. Ale im ciemniejszy kolor, tym większa szansa, że ​​stanie się barierą. Nie zwracam uwagi na mapę zbiorczą. po prostu kupuj zamówienia, zlecenia sprzedaży i zamówienia netto (kupuj-sprzedawaj).
    Niesamowite!! Niesamowite, jak to zauważyłeś. Dzięki za udostępnienie!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.