Moja platforma MT4 nie może otwierać nowych wykresów - proszę o pomoc!
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Moja platforma MT4 nie może otwierać nowych wykresów - proszę o pomoc!

  1. #1
    Cześć, mam nadzieję, że kompetentna osoba może mi w tym doradzić. Wszystkie moje platformy MT4 nie mogą otwierać nowych wykresów.

    Gdy próbuję otworzyć nowy wykres, pojawia się komunikat o błędzie C:Program FilesMT4profilesProfile Namechart07.chr nie został znaleziony. Platforma ma na celu stworzenie nowego pliku chart07.chr, ale tak nie jest.

    Kiedy tworzę nową nazwę profilu, ten nowy profil nie jest zapisywany w folderze Program Files MT4. Po zamknięciu i ponownym otwarciu platformy nowo utworzony profil nie jest dostępny do wybrania (nie pojawia się na liście profili).

    Mam ten problem na wszystkich platformach MT4 od wielu brokerów.
    Próbowałem szukać pomocy u moich brokerów, ale nie mają o tym pojęcia. Mówią tylko, że powinienem zainstalować nową platformę. Rzecz w tym. Zainstalowałem nową platformę kilka dni temu, ale ta platforma nie może teraz otwierać nowych wykresów i wyświetla ten sam komunikat o błędzie.

    Próbowałem zamknąć i ponownie otworzyć platformy i ponownie uruchomiłem komputer - nie pomogło.

    Z jakiegoś powodu platformy MT4 nie mogą utworzyć lub uzyskać dostępu do niezbędnego pliku, aby utworzyć nowy wykres.

    Czy ktoś, kto wie, może mi pomóc ?!

  2. #2
    Czy doświadczasz tego problemu dopiero po skopiowaniu profili, ustawień skryptów? Czy instalujesz je we właściwym miejscu? Struktura plików MT4 zmieniła się od czasu budowy 600, być może dlatego. UserData Dane Roaming Meta Terminal Terminal ******************************** (32-cyfrowy kod brokera). Tutaj znajdziesz foldery do skopiowania. Możesz to zrobić również poprzez samą platformę poprzez FileFolder, ale ponieważ nie możesz otworzyć metatradera, będzie to najlepsza opcja.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, mam nadzieję, że kompetentna osoba może mi w tym doradzić. Wszystkie moje platformy MT4 nie mogą otwierać nowych wykresów. Gdy próbuję otworzyć nowy wykres, pojawia się komunikat o błędzie C:Program FilesMT4profilesProfile Namechart07.chr nie został znaleziony. Platforma ma na celu stworzenie nowego pliku chart07.chr, ale tak nie jest. Kiedy tworzę nową nazwę profilu, ten nowy profil nie jest zapisywany w folderze Program Files MT4. Po zamknięciu i ponownym otwarciu platformy nowo utworzony profil nie jest dostępny do wybrania (nie pojawia się na liście profili). Doświadczam ...
    http://4xtrader.net/how-to-run-metat...ws-7-or-vista/Działa to również w systemie Windows 88.1 Jibala

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Z jakiegoś powodu platformy MT4 nie mogą utworzyć lub uzyskać dostępu do niezbędnego pliku, aby utworzyć nowy wykres. Czy ktoś, kto wie, może mi pomóc ?!
    Powodem byłoby to, że nie masz wystarczających uprawnień do zapisu w folderze (instalacji). Rozwiązanie byłoby proste: skopiuj folder instalacyjny do miejsca docelowego, w którym możesz pisać, tj. Do lokalnego folderu Dokumenty; skróć skrót zprzenośnym przełącznikiem, aby wskazywał na tę instancję terminala, od której chcesz zacząć. Gotowe.

  5. #5
    Rockit, handluję na moim komputerze, dlatego mam pełną własność i prawa. Zauważyłem, że ostatnio mój komputer prosi mnie o autoryzację administracyjną do wykonywania pewnych funkcji. Jak ustawić siebie, użytkownika, aby zawsze był rozpoznawany jako adminior i dlatego zawsze mam prawo do zapisu do folderu docelowego? Byłoby to prawdopodobnie lepsze rozwiązanie długoterminowe?

  6. #6
    Ustawiłem się jako Adminior na moim komputerze, wylogowałem się z komputera i zalogowałem ponownie, ale nadal pojawia się ten sam błąd.

  7. #7
    Ogólnie mówiąc, używanie konta z adminiorem jest złym pomysłem. prawa do codziennych zadań. Na przykład, jeśli zdobędziesz złośliwe oprogramowanie lub staniesz się ofiarą jeszcze nie ustalonej luki w zabezpieczeniach systemu operacyjnego, może to kosztować Cię więcej niż zyskujesz po prostu będąc leniwym. Antywirus może nie chronić Cię w scenariuszu, w którym złośliwe oprogramowanie nie jest jeszcze znane „wszystkim i jego psu”. Windows może być dziwaczny i kto wie, na czym polega problem. Wypróbuj rozwiązanie, które zasugerowałem, aby natychmiast rozwiązać problem. Następnie możesz nadal szukać innych rozwiązań, a jednocześnie możesz pracować jak zwykle.

  8. #8
    Rockit, Jibala i Shabs19: dziękuję za pomoc. Byłem w stanie rozwiązać problem. Doceniony.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.