Wskaźnik otwarcia poziomej linii rocznej - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Wskaźnik otwarcia poziomej linii rocznej

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć tak, pamiętam cię. Proszę podać swój adres e-mail do mojego PM. Tak, chcę tego. Czy mógłbyś podzielić się mq4? Dziękuję i pozdrawiam, anton
    wyślij u PM zrobione .. thx

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ok, zaczynamy...
    Dobra robota

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {cytat} Brawo
    dziękuję Sir .. jesteś jednym z mojego najlepszego nauczyciela ..

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} dziękuję Sir .. jesteś jednym z mojego najlepszego nauczyciela ..

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ok, tu idziemy, to czego chcesz ... mój przyjacielu? {image} linia ciemnobrązowa jest roczną linią otwartą, a stalowa niebieska linia jest miesięczną linią otwartą mam nadzieję, że ta jest prawidłowa i może pomóc w ... najlepszym pozdrowieniu {plik}
    Cześć Kiads, dziękuję bardzo za ten indior. Świetna robota bracie! (y) Przy okazji, czy możesz zmienić zmienne, aby uzyskać miesięczną otwartą cenę w oparciu o czas Indonezji o 6.00 WIB proszę tylko? Dziękuję za pomoc.

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Załączony ... {plik}
    witaj nie ma błędu, ale Indie nie pokazują linii. Zmieniłem kolor z żadnego na niebieski ... Znasz powód? Dziękuję Ci.

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Kiads, dziękuję bardzo za ten indior. Świetna robota bracie! (y) Przy okazji, czy możesz zmienić zmienne, aby uzyskać miesięczną otwartą cenę w oparciu o czas Indonezji o 6.00 WIB proszę tylko? Dziękuję za pomoc.
    Jaka różnica wynosiłaby 6-godzinna cena miesięczna?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.