Wskaźnik otwarcia poziomej linii rocznej
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Wskaźnik otwarcia poziomej linii rocznej

  1. #1
    Hi Coding Experts,

    Pomóż mi kodować ROCZNE OTWARCIE LINIA POZIOMA w pomieszczeniach.

    Dziękuję i pozdrawiam,
    anton

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Coding Experts, Pomóż mi zakodować ROCZNE OTWARCIE HORYZONTALNE LINIE wewnątrz. Dziękuję i pozdrawiam, anton
    Poniższy szybki kod powinien zawierać roczną cenę otwarcia. Wstawiony kod ciąg nazwa = Yearly_Open; if (ObjectFind (name) == -1) ObjectCreate (nazwa, OBJ_HLINE, 0, 0, 0); ObjectSet (nazwa, OBJPROP_TIME1, Time # 91; 0 # 93; ObjectSet (nazwa, OBJPROP_PRICE1, iOpen (Symbol (), 43200, Month () - 1)); ObjectSet (nazwa, OBJPROP_COLOR, biały);

  3. #3
    Cześć, mam zero kodowania. Czy mógłbyś to dla mnie zakodować? Dziękuję i pozdrawiam, anton

  4. #4

  5. #5
    Cześć, dziękuję za życzliwą pomoc. Ale to indi nie robi tego, co chcę. Mam nadzieję, że indi może pokazać yeraly-openning-line (linia pozioma) przez wiele lat (można ją dostosować). Czy możesz go zakodować? Dziękuję i pozdrawiam, anton

  6. #6
    Cześć przyjaciele, czy nie może mi pomóc żadne ciało? Dziękuję, anton

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć przyjaciele, czy nie może mi pomóc żadne ciało? Dziękuję, anton
    Określ, co chcesz poprawnie, a ktoś może pomóc. . . masz już coś zakodowanego dla ciebie. . . ile chcesz czasu?

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć przyjaciele, czy nie może mi pomóc żadne ciało? Dziękuję, anton
    Cześć Broo ... pamiętasz mnie? hehehehe pozwolił mi zobaczyć, co mogę dla ciebie zrobić ... daj mi 5 minut .. ok !!

  9. #9
    2 Załącznik (y) ok tutaj idziemy, to czego chcesz ... mój przyjacielu?
    https://www.forex-instant.com/tradin...-disabled.htmllinia darkgoldenrod jest roczną linią otwartą, a stalowa niebieska linia jest miesięczną linią otwartą Mam nadzieję, że ta linia jest właściwa i może ci pomóc.
    https://www.forex-instant.com/attach...4505795382.ex4

  10. #10
    Cześć Kiads, tak, pamiętam cię. Proszę podać swój adres e-mail do mojego PM. Tak, chcę tego. Czy mógłbyś podzielić się mq4? Dziękuję i pozdrawiam, anton

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.