Przestań polować
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Przestań polować

  1. #1
    Jestem nowicjuszem, który słyszał o terminie zaprzestania polowania. Widziałem ludzi tutaj i gdzie indziej twierdząc, że pośrednicy idą po przystankach.

    Jak to możliwe, ponieważ sam jeden broker jest zbyt mały, aby wpływać na ogromny rynek forex, chyba że istnieje zmowa między siecią wszystkich dużych banków, brokerów, dealerów i innych instytucji finansowych, które tworzą tzw. giełdzie i których interakcje określają cenę waluty.

    Czy to przestaje polować na teorię lub mit spiskowy, czy też jest to coś, co się na pewno dzieje. Gdzie jest dowód.

    Brokerzy zarabiają dzięki spreadowi, więc nie ma znaczenia, czy ich klienci zarabiają pieniądze, czy nie. Nie tracą pieniędzy, jeśli duże zamówienia przynoszą ogromne zyski. Więc po co iść po przystankach. Czy pośrednicy naprawdę przeciwstawiają się ogromnym zyskom w wielkich transakcjach.

    Jeśli istnieje zmowa, cena nie jest tak naprawdę determinowana przez podaż i popyt, a rynek forex nie jest wolnym rynkiem.

  2. #2
    Ostatnio widziałem wiele postów o tym, jak brokerzy online polują na przystanki wszystkich. Spójrzcie, na każdy mój przystanek, w którym nawet podejrzewałem, że jestem ofiarą, były dziesiątki, jeśli nie setki, gdzie rynek znalazł się w odległości kilku pipsów od mojego postoju, ale nie trafił. Dlaczego mój broker internetowy nie skorzystał z tych możliwości, aby zrezygnować z postojów, pomijając stawki o kilka pipsów? Kiedy widzimy skargi dotyczące przestojów w polowaniu na ludzi, myślę, że zazwyczaj czytamy przykłady osób, które używają ciasnych przystanków i są dość zaskoczeni, że faktycznie stracili trochę pieniędzy. Albo byli oszołomieni, że mają trzy lub cztery postoje z rzędu. To jest handel, ludzie! Jeśli nie możesz wziąć ciepła, wydostań się z ognia!

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ostatnio widziałem wiele postów o tym, jak brokerzy online polują na przystanki wszystkich. Spójrzcie, na każdy mój przystanek, w którym nawet podejrzewałem, że jestem ofiarą, były dziesiątki, jeśli nie setki, gdzie rynek znalazł się w odległości kilku pipsów od mojego postoju, ale nie trafił. Dlaczego mój broker internetowy nie skorzystał z tych możliwości, aby zrezygnować z postojów, pomijając stawki o kilka pipsów? Kiedy widzimy skargi dotyczące przestojów w polowaniu na ludzi, myślę, że zazwyczaj czytamy przykłady osób, które używają ciasnych przystanków i są dość zaskoczeni, że faktycznie stracili trochę pieniędzy. Albo byli oszołomieni, że mają trzy lub cztery postoje z rzędu. To jest handel, ludzie! Jeśli nie możesz wziąć ciepła, wydostań się z ognia!
    Zamierzam tu pójść na całość i powiedzieć, że albo jesteś zbyt naiwny, albo nie wiesz, o czym mówisz lub oba powyższe. Przeczytaj poniżej, który został opublikowany przez użytkownika na innym forum: Stophunting jest bardzo popularnym sportem w społeczności międzybankowej, zwłaszcza gdy londyńscy bankowcy przychodzą rano lub wychodzą późnym popołudniem. W okolicach 7-7,30 GMT ich azjatyckie oddziały przekazują wszystkie zlecenia i przystanki londyńskim handlowcom, a więc widzą, gdzie znajdują się przystanki klientów. Niektóre większe bankibrokerzy są zawsze w kontakcie i wiedzą, gdzie są wszystkie większe przystanki i zazwyczaj starają się usunąć przystanki w obu kierunkach we wczesnym londyńskim poranku. To samo zdarza się, gdy londyńscy handlowcy opuszczają i przekazują rozkazy do jankesów. Jankesi czasami zatrzymują się po godz. 17.55 GMT. To klasyczny stop-polowanie w nakładaniu się stref czasowych handlu. W społeczności międzybankowej istnieją również inne formy zatrzymywania polowań, w których większe banki zgłaszają się wzajemnie, gdzie są większe przystanki i próbują tam pójść ... czasami jest to bardzo udany sport ... Wielu handlowców też mówić o zatrzymywaniu polowań na brokerów na całym świecie, który jest nieco cichszy. Przy coraz mniejszych spreadach, które brokerzy oferują obecnie, ich zysk z prostej notowanej transakcji z cenami strumieniowymi zmniejszył się w ostatnich latach. Ich duży dochód pochodzi teraz z postojów, które mają w swoich książkach. Jeśli więc widzą, że wiele z ich w stopach klientów znajduje się w pewnym momencie, a prawdziwy rynek zbliża się do tego punktu, maklerowi bardzo łatwo jest zacytować walutę na swoją korzyść, co oznacza zacytować kilka punktów z dala od cen notowanych na rynku międzybankowym w celu zatrzymania klientów. Ponieważ forex jest rynkiem OTC, nie ma regu lacji w tej kwestii, a czasami jest możliwe, że brokerzy wyceniają 5 pipsów i więcej od cen międzybankowych. Oznacza to, że zarabiają do 5 pipsów, polując na swój post, uzyskując 5 pensów lepszej ceny od kontrahenta, którego rozliczają transakcje po zakończeniu postoju (zazwyczaj duże banki i brokerzy). W porównaniu z dochodem w wysokości 1 pipsa dla brokera na jednej transakcji, dobry interes dla wszystkich brokerów-brokerów na całym świecie. Jedna z najbrzydszych form polowania na stop jest używana w niektórych kursach krzyżowych na szybkich rynkach, zwłaszcza po ogłoszeniu ważnych liczb. Jednym z przykładów jest EURJPY, który jest wskaźnikiem EURUSD i USDJPY. Powiedzmy, że liczby dodatnie w USD i USDJPY rosną szybko, a EURUSD spada bardzo szybko w tym samym czasie, co zwykle oznacza, że ​​crossrate EURJPY jest bardzo stabilny i nie powinien w ogóle się poruszać. Ale wszyscy brokerzy w tym przypadku patrzą, gdzie znajdują się większe przystanki w ich krzyżówkach, a następnie albo cytują jedną z dwóch głównych walut, najpierw usdjpy lub eurusd, aby crossrate przeniósł się do klientów, zatrzymując się ... Widziałem to wiele razy, gdzie cytaty zostały przytoczone20-30 pipsów od miejsca, gdzie handlowano prawdziwym rynkiem, a wszystkie sklepy kubełkowe znów miały trochę łatwych pieniędzy ...

  4. #4
    Zawsze możemy chodzić po linie bez siatki bezpieczeństwa - bez przystanków. Po prostu wiedz, co do cholery robisz, i nie spadaj i idź - PODGLĄD-

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zawsze możemy chodzić po linie bez siatki bezpieczeństwa - bez przystanków. Po prostu wiedz, co do cholery robisz, i nie spadaj i idź - PODGLĄD-
    Tak, na pewno brzmisz jak wiesz, co do diabła robisz.

  6. #6
    spoglądam na siebie myśląc, że chcą się zatrzymać, śmieję się czasem z siebie ....

  7. #7
    Cóż, IMHO, przestań polować na dwa sposoby. Istnieje polowanie na zatrzymanie, które jest normalną i legalną częścią handlu. Na przykład polowanie na byki (kupujących) zatrzymuje się na wielką skalę. Powiedzmy na przykład, że skróciłeś kabel, a twój przystanek to 1.6620. Zazwyczaj rynek reaguje na poziomy liczb rundy, takie jak 1,6600, więc rynek powraca do 1,6600, ale jesteś zaskoczony, że SL został trafiony, a rynek osiągnął tylko 1,6622 i ponownie spadł. Było to spowodowane pchaniem byków. To tylko przykład, a nie nauka ścisła. Druga część polega na tym, że pośrednicy detaliczni (animatorzy rynku) polują na twój postój, więc rynek osiąga 1,6610, a oni po prostu przeskakują kanał lub poszerzają spread na chwilę i to wszystko. Oczywiście wszystkie wyżej wymienione przykłady dotyczą dużych zamówień. Oczywiście faktem jest, że kiedy handlujesz 7 lub 8 lotami, nie jesteś nawet częścią rynku, jesteś tylko zabójcą na drodze. Więc dla klientów detalicznych, takich jak ja, po prostu skorzystaj z tego przeciętnego ruchu i torby kilka pipsów.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cóż, IMHO, przestań polować na dwa sposoby. Istnieje polowanie na zatrzymanie, które jest normalną i legalną częścią handlu. Na przykład polowanie na byki (kupujących) zatrzymuje się na wielką skalę. Powiedzmy na przykład, że skróciłeś kabel, a twój przystanek to 1.6620. Zazwyczaj rynek reaguje na poziomy liczb rundy, takie jak 1,6600, więc rynek powraca do 1,6600, ale jesteś zaskoczony, że SL został trafiony, a rynek osiągnął tylko 1,6622 i ponownie spadł. Było to spowodowane pchaniem byków. To tylko przykład, a nie nauka ścisła. Druga część to sprzedaż detaliczna ...
    Racja, przestań polować, tak jak opisałeś oba sposoby. ale IMHO, to zazwyczaj pierwszy sposób, w jaki opisałeś, kiedy gracze na dużym rynku polują na twoje przystanki, aby dostać się w lepszej cenie. Jeśli jesteś na tyle głupi, aby używać dowolnego nieregulowanego brokera do prowadzenia konta na żywo (to twoja wina, jeśli nieuregulowany broker sklepu z pieniędzmi bierze twoje pieniądze, ponieważ nie dlatego nie są one regulowane w pierwszej kolejności?), Żaden prawdziwy przedsiębiorca nie będzie poczuć współczucie dla ciebie. A jeśli są regulowane, ale wciąż cię spieprzyli, do diabła, pozwaj ich za milion i zarób trochę pieniędzy poza handlem.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Racja, przestań polować tak, jak opisałeś oba sposoby. ale IMHO, to zazwyczaj pierwszy sposób, w jaki opisałeś, kiedy gracze na dużym rynku polują na twoje przystanki, aby dostać się w lepszej cenie. Jeśli jesteś na tyle głupi, aby używać dowolnego nieregulowanego brokera do prowadzenia konta na żywo (to twoja wina, jeśli nieuregulowany broker sklepu z pieniędzmi bierze twoje pieniądze, ponieważ nie dlatego nie są one regulowane w pierwszej kolejności?), Żaden prawdziwy przedsiębiorca nie będzie poczuć współczucie dla ciebie. A jeśli są regulowane, ale wciąż cię spieprzyli, do diabła, pozwaj ich za milion i zarób trochę pieniędzy ...
    Poprawny

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {zacytuj} Poprawnie
    Cieszę się, że widzimy oko w oko.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.