FxPro
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: FxPro

  1. #1
    Drodzy wszyscy kupcy,
    Mam plan migracji do innego brokera. Planuj wybrać FXPro. Ktoś może to skomentować? Jaki jest termin systemu wpłat i wypłat? Powodem jest znalezienie wysokiej dźwigni 1: 200-1: 500.
    Obecnie używa się IBFX, ale dźwignia jest w skali 1: 100.

    Leslie

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Drodzy wszyscy inwestorzy, mam plan migracji do innego brokera. Planuj wybrać FXPro. Ktoś może to skomentować? Jaki jest termin systemu wpłat i wypłat? Powodem jest znalezienie wysokiej dźwigni 1: 200-1: 500. Obecnie używa się IBFX, ale dźwignia jest w skali 1: 100. Leslie
    Cześć Leslie, jestem Lianną z FxPro i jestem tutaj, aby wyciągnąć i odpowiedzieć na pytania dotyczące naszej firmy. FxPro akceptuje następujące metody wpłat, karty kredytowedebetowe, PayPal, Neteller i Moneybookers, z których wszystkie są przetwarzane niemal natychmiast, ale mogą zająć do 1 godziny. Czas potrzebny na wpłatę depozytu bankowego będzie różny w zależności od banków. Tak długo, jak otrzymujesz wszystkie wymagane dokumenty, a Ty wypłacasz pieniądze za pomocą tej samej metody, której użyłeś do sfinansowania, nie będziesz mieć problemów z wypłatą Jeśli chcesz przekazać mi wiadomość z innymi pytaniami, możesz to zrobić, a ja staram się jak najlepiej pomóc. Możesz również zawsze skontaktować się z obsługą klienta FxPro od poniedziałku do piątku, 24 godziny na dobę, na różne sposoby, przez e-mail:, telefon: 357 25 969 222, lub korzystając z naszych bezpłatnych numerów (w krajach, w których są dostępne) , Usługi czatu na żywo i usługi Call Back, które są wymienione pod koniec strony Kontakt z nami FxPro:
    https://www.fxpro.com/contacts.html.

  3. #3
    Używałem fxpro od jakiegoś czasu. Są o wiele lepsze niż jakikolwiek inny broker, z którego korzystałem. Spready należą do najlepszych. Dobra obsługa, czego więcej chcesz?

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wszyscy ci, którzy przenoszą swoje konta, ponieważ chcą mieć 400: 1 zamiast 100: 1, nie powinni handlować na żywo w pierwszej kolejności ........
    Cześć kolego, czy wiesz, że niektórzy ludzie handlują z powodzeniem z wysoką dźwignią? W rzeczywistości potrzebuję bardzo dużej dźwigni dla mojego stylu handlu i odnoszę sukces. Nie popadaj w tę pułapkę myślenia, że ​​wysoka dźwignia to zła rzecz. Nie jest. Jest świetnym narzędziem dla tych, którzy wiedzą, jak z niego korzystać. Dobrzy handlowcy wiedzą, jak dobrze z tego korzystać. I spójrzmy prawdzie w oczy, biedny kupiec zdmuchnie swoje konto niskim lub wysokim poziomem dźwigni, a jedyną różnicą będzie niskie dźwigni, a straci wszystko. Myślę, że to niefortunne i zdarza się to często: - że inwestorzy, którzy nie potrzebują dużej dźwigni, odczuwają potrzebę krytykowania tego lub tych przedsiębiorców, którzy z niego korzystają. - Ta pozycja handlarzy wciąż ma wykopaliska w skalpach - Że daytraders wciąż mają szansę na handlarzy wiadomościami Wszyscy jesteśmy po to, aby zarabiać pieniądze dla każdego z ich własnego stylu handlu. Jeśli zajmujesz pozycję w handlu, jestem szczęśliwy dla ciebie. Ale to nie jest mój styl. I tak, interesują mnie brokerzy, którzy zapewniają wysoką dźwignię.

  5. #5
    Fxpro są w porządku imo. Spready są dobre, ale ich wykonanie nie jest najlepsze, a problem staje się coraz bardziej opóźniony. Muszę powiedzieć, że ich wsparcie na żywo jest pomocne.

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dobra obsługa, czego więcej chcesz?
    Lepsza realizacja i brak rekwizytów na początek ...

  7. #7
    Spready są w porządku. Ale ich egzekucja staje się gorsza i najgorsza ...

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć kolego, czy wiesz, że niektórzy ludzie handlują z powodzeniem z wysoką dźwignią? W rzeczywistości potrzebuję bardzo dużej dźwigni dla mojego stylu handlu i odnoszę sukces. Nie popadaj w tę pułapkę myślenia, że ​​wysoka dźwignia to zła rzecz. Nie jest. Jest świetnym narzędziem dla tych, którzy wiedzą, jak z niego korzystać. Dobrzy handlowcy wiedzą, jak dobrze z tego korzystać. I spójrzmy prawdzie w oczy, biedny kupiec zdmuchnie swoje konto niskim lub wysokim poziomem dźwigni, a jedyną różnicą będzie niskie dźwigni, a straci wszystko. Myślę, że to niefortunne i zdarza się to często: - To ...
    Jeśli używasz solidnego MM i ryzykujesz tylko 2-3% na wymianę handlową, to absolutnie nie ma żadnej korzyści, aby handlować 400: 1 zamiast 100: 1 obaj ponoszą to samo ryzyko. Do czego potrzebujesz niepotrzebnego darmowego marginesu?

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jeśli używasz solidnego MM i ryzykujesz tylko 2-3% na wymianę handlową, to absolutnie nie ma żadnej korzyści, aby handlować 400: 1 zamiast 100: 1 obaj ponoszą to samo ryzyko. Do czego potrzebujesz niepotrzebnego darmowego marginesu?
    Może ma kilka transakcji działających jednocześnie? Zgadzam się, że ryzykowanie 2-3% jest w porządku za transakcję, ale jak już powiedziałem, może mieć transakcje 5/6/7.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Może ma kilka transakcji działających jednocześnie? Zgadzam się, że ryzykowanie 2-3% jest w porządku za transakcję, ale jak już powiedziałem, może mieć transakcje 5/6/7.
    Prowadzenie 5 transakcji na poziomie 3% to to samo, co 15% ryzyka, co wciąż jest łatwe z dźwignią 100: 1. Twoja dywersyfikacja trochę się zmniejsza, ale jeśli gówno trafi do fanów, 15% twojego konta zniknęło. Kto by pomyślał, że ryzykowanie 15% twojego konta nie wystarczy, to zwykły noob. Bilans 1000 USD. 15% ryzyka = 150 USD. Stop = 50 pipsów prowadzi do 3 Minilotów na EURUSD. 3 Miniloty = 30 000 Jednostek. Wymagany depozyt = 442 USD. Pieniądze pozostawione po Stoploss = 850 USD 850 USD gt; 442 USD, więc gdzie jest problem? Wciąż masz shitloads of free margin. Cóż, sądzę, że mógłbyś wykorzystać tę darmową marżę, by ryzykować jeszcze więcej, co w sumie jest tym, co zrobią doświadczeni handlowcy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.