Doświadczenia IG?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Doświadczenia IG?

  1. #1
    Cześć,
    Chcę zdobyć doświadczenie od handlowców o IG dla kont ECN! A co z wycofywaniem dużych kwot, czy jest jakiś problem?
    Egzekucje, rozszerzenia rozszerzające się lub anulujące oczekujące zamówienia i zamrożenie platformy podczas dużych wydarzeń (NFP)?

    Czy dają sygnały handlowe za intraday?

    Dzięki

  2. #2
    Nigdy ich nie używałem, ale przechodząc przez ten link, znajdują się one na samym dole głównych brokerów pod względem ocen. Jeśli się nie mylę, wszyscy prawowici brokerzy będą mieli szersze spready wokół dużych wydarzeń informacyjnych, takich jak NFP, więc powodzenia w znalezieniu brokera, który tego nie robi.
    http://www.forexpeacearmy.com/public....igmarkets.com

  3. #3
    Miałem już konto demo z IG i postanowiłem dać binarnym szansę, głównie miesięcznie ”jednym dotknięciem”, więc naturalnie zrobiłem kilka zakładów demo, tylko po to, by dowiedzieć się, że są one bezsensowne ze względu na trwające tylko konto demo. dni. Takie jest życie.

  4. #4
    Używam IG w Wielkiej Brytanii i robiłem to przez około 8 lat bez żadnych problemów. Pewnie w informacjach prasowych coś pójdzie nie tak, jak powiedział Mitch powyżej.

  5. #5
    IG nie mają prawdziwych kont ecn. Są animatorem rynku, a cały ich rynek produktów jest przez nich tworzony. Mają coś, co nazywają d.m.a (bezpośredni dostęp do rynku), ale instrumenty te w rzeczywistości nie są niczym innym niż zamówieniami rynkowymi. I.G składa zamówienie na rynku bazowym, a następnie tworzy cfd do sprzedaży. Opłata, którą pobierają zamiast marży spreadowej, jest wygórowana, około dwa razy więcej niż koszt prowizji, aby handlować z większością brokerów ecn. Nie wiem, w jaki sposób pozyskują jednego przedsiębiorcę, który sprzedałby ten produkt. Jako animator rynku nie mam z nimi żadnego problemu, dobrego regulowanego i konkurencyjnego brokera. Zarobiłem na ich platformie i nie miałem problemów z wycofaniem go. Chciałem tam handlować na rynku forex, więc byłem bardzo rozczarowany tym, co faktycznie oferowali

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    IG nie mają prawdziwych kont ecn. Są animatorem rynku, a cały ich rynek produktów jest przez nich tworzony. Mają coś, co nazywają d.m.a (bezpośredni dostęp do rynku), ale instrumenty te w rzeczywistości nie są niczym innym niż zamówieniami rynkowymi. I.G składa zamówienie na rynku bazowym, a następnie tworzy cfd do sprzedaży. Opłata, którą pobierają zamiast marży spreadowej, jest wygórowana, około dwa razy więcej niż koszt prowizji, aby handlować z większością brokerów ecn. Nie wiem, w jaki sposób pozyskują jednego przedsiębiorcę, który sprzedałby ten produkt. Jako animator rynku nie mam ...
    http://m.a.c.dougMyślałem też o założeniu konta w IG przed twoim komentarzem. Z jakiego brokera korzystasz w tej chwili? Wszelkie zalecenia dla prawdziwych brokerów Ecn?

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {zacytować}
    http://m.a.c.dougMyślałem też o założeniu konta w IG przed twoim komentarzem. Z jakiego brokera korzystasz w tej chwili? Wszelkie zalecenia dla prawdziwych brokerów Ecn?
    Chciałbym wiedzieć. Szukałem od ponad roku. Chcę mieć spore spready ecn i brak konfliktu interesów, ale trudno znaleźć taki, w którym koszty transakcji po prowizji są niższe niż w przypadku stałych deweloperów rynku, takich jak IG. Jestem w Australii, a ja zawęziłem je do FXopen au i I.C rynków dla wartości, ale tak naprawdę nie ufam żadnemu z nich, więc szukam dalej. Pomyślałem, że wreszcie znalazłem naprawdę dobrego taniego brokera w interaktywnych brokerach, ponieważ struktura prowizji była tak tania, ale potem pobrałem wersję demonstracyjną, a spready są praktycznie ustalone w pełnej wysokości dla EURUSD. Inni brokerzy pobierają 7,00 $ za każdy lot w rundzie, który nie jest konkurencyjny nawet przy spreadach na rynkach I.G, który wynosi 0,8 w czasie płynności. Jeśli nie skalpujesz za 10 pipsów na transakcję taką jak ja, to spread i prowizja mogą nie być tak ważne. Oto lista brokerów ecn
    http://www.100forexbrokers.com/stp-ecn-brokersPowodzenia

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Chciałbym wiedzieć. Szukałem od ponad roku. Chcę mieć spore spready ecn i brak konfliktu interesów, ale trudno znaleźć taki, w którym koszty transakcji po prowizji są niższe niż w przypadku stałych deweloperów rynku, takich jak IG. Jestem w Australii, a ja zawęziłem je do FXopen au i I.C rynków dla wartości, ale tak naprawdę nie ufam żadnemu z nich, więc szukam dalej. Myślałem, że w końcu znalazłem naprawdę dobrego taniego brokera w interaktywnych brokerach, ponieważ struktura prowizji była tak tania, ale potem ściągnąłem demo i ...
    W rzeczywistości moje aktywne konto ECN jest w Pepperstone (Australia), ale nie mogę tam handlować indeksami, mogę polecić Pepperstone, nie miałem z nimi problemu

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Chciałbym wiedzieć. Szukałem od ponad roku. Chcę mieć spore spready ecn i brak konfliktu interesów, ale trudno znaleźć taki, w którym koszty transakcji po prowizji są niższe niż w przypadku stałych deweloperów rynku, takich jak IG. Jestem w Australii, a ja zawęziłem je do FXopen au i I.C rynków dla wartości, ale tak naprawdę nie ufam żadnemu z nich, więc szukam dalej. Myślałem, że w końcu znalazłem naprawdę dobrego taniego brokera w interaktywnych brokerach, ponieważ struktura prowizji była tak tania, ale potem ściągnąłem demo i ...
    Nie próbowałem fxopen, obecnie jestem z IC Markets i do tej pory były dobre. Doświadczyłem porzucenia, ale zwiększyły pojemność serwera w ciągu tygodnia od jego wystąpienia. Złożyłem wniosek o wypłatę środków przed ich odcięciem godz. 12:00 AEST i otrzymałem pieniądze następnego dnia po wypłatę z konta bankowego i około trzech dni za zwrot karty kredytowej. Jeśli w Oz pozostaniesz lokalnym negowaniem opłat za wyprowadzenie, 7 USD za podróż w obie strony jest dość standardowym, myślę, że dostaniesz zniżkę z IC do 6 $, jeśli twój wolumen obrotu pozwala, ale uczciwie jeden pips w twoim kierunku zapłaci opłatę - rozpiętość. Scalping nie jest moją grą ...

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie próbowałem fxopen, obecnie jestem z IC Markets i do tej pory były dobre ....
    Dziękujemy za podzielenie się wrażeniami. To naprawdę mi pomaga. Ive miał fundusze gotowe przez ponad 6 miesięcy, ale po prostu nie były w stanie podjąć skoku i zasilić konta. Wydaje mi się, że sprawdziłem 50 brokerów, 3 razy! IC były czołowym biegaczem, ale tylko dlatego, że w rzeczywistości oferowały mi prowizję od zniżek. Dodaj to do swojej skromnej rekomendacji i nareszcie cieszę się, że mogę iść do przodu. Jeśli więc wzniosę to konto tak, jak zrobiłem to wiele razy, to wszystko będzie twoja wina

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.