Pytanie techniczne ..... problem z pobieraniem ex4 i TPL!
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Pytanie techniczne ..... problem z pobieraniem ex4 i TPL!

  1. #1
    Czy ktoś może rzucić nieco światła na problem, który napotykam podczas pobierania plików ex4 i TPL?

    Gdy próbuję je otworzyć, otwiera się okno Windows File Association z informacją, że Typ pliku: Nieznany i Opis: Windows nie rozpoznaje tego pliku. Windows Live Search doprowadził mnie do „RegistryBooster”, co sprawiało wrażenie, że rozwiąże mój problem.

    Kupiłem, pobrałem i uruchomiłem 'RegistryBooster', który wykrył 92 błędy w moim systemie, naprawił wszystkie, ale nie pomógł i nadal nie jest w stanie otworzyć plików ex4 i TPL. Pobrałem plikiindywidua mq4 i zastosowałem je do wykresów bez problemu.

    Jestem nowy na platformie MT4 i bardzo mi się to podoba, ale wciąż nie jestem zręczny z jego możliwościami w odniesieniu do różnych plików, itp. Byłbym wdzięczny za każdą pomoc lub sugestie, które każdy może zaoferować.

    Jasio

  2. #2
    pliki ex4 i tpl są używane przez metatrader, ale nie są zarejestrowane w powiązaniach. Nie musisz ich otwierać. Po prostu umieść .tpl w folderze szablonów i ex4 w folderze ekspertów, a następnie otwórz MT. Zobaczysz, jak twój ekspert jest szary. To dlatego, że nie ma źródła, ale nadal możesz go uruchomić na wykresie. Kliknij prawym przyciskiem myszy na menu wykresów i szablonów kliknięć, a następnie wybierz zatrudnionego pracownika. To wszystko.

  3. #3
    irush .... dzięki za bardzo szybką odpowiedź. Przepraszam, ale myślę, że jednym słowem wprowadziłem w błąd, przepraszam! Zamiast „otworzyć” powinienem powiedzieć „pobierz”, ponieważ problem polega na tym, że nie mogę przesłać pliku do komputera. Po kliknięciu lewym przyciskiem myszy na plik opublikowany na forum, który chcę pobrać, otworzy się okno pobierania, ale gdy tylko spróbuje pobrać plik, otworzy się okno Windows z informacją, że plik nie rozpoznaje itp. I nie przechodzi dalej nie pozwalając na przesłanie na mój komputer. Przykro mi, że pomyliłem problem, ale to jest problem z przeniesieniem pliku do mojego kompilatora. Czy nadal możesz pomóc? Jasio

  4. #4
    Nie wiem, może jakieś oprogramowanie zabezpieczające uniemożliwia pobieranie niezarejestrowanych typów plików. Możesz to sprawdzić rejestrując rozszerzenia ex4 ant tpl. przejdź do mojego komputera w menu Start, następnie wybierz opcje menufolderówtypy plików, a następnie dodaj typy ex4 i tpl. Spróbuj pobrać ponownie. Używam Windows XP.

  5. #5
    Zrobiłem tak, jak zasugerowałem, bawiąc się różnymi ustawieniami i musiałem natknąć się na coś (nie wiem dokładnie co), ale rozwiązał problem, ponieważ mogę teraz pobrać OK. Jeszcze raz dziękujemy za okazane zainteresowanie i udzieloną pomoc. Jasio

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.