KAS COMBI Trading System - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: KAS COMBI Trading System

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    nie
    Oglądałem to dzisiaj i zauważyłem wiele fałszywych startów w częściowych paskach, zarówno GHL, jak i BB Stop. Czy czekasz na ukończony pasek, aby naprawić jedno z tych wcieleń?

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Oglądałem to dzisiaj i zauważyłem wiele fałszywych startów w częściowych paskach, zarówno GHL, jak i BB Stop. Czy czekasz na ukończony pasek, aby naprawić jedno z tych wcieleń?
    Gdy trend po raz pierwszy pokazuje odwrót, TAK, musisz poczekać na zakończenie świecy, aby potwierdzić GHL lub BB Stop. Gdy już tam jest - spójrz na 7 LWMA, aby wejść. Cena będzie wynosić do 10 pipsów z 7 LWMA. GMACD to premia, jeśli wszystkie są CZERWONE lub ZIELONE i MOCNE.

  3. #23
    1 Załącznik (e) 030608 1:21 am (GMT 8) Inny przykład - wpis SELL GJ na 204,94 właśnie teraz.

  4. #24
    1 Załącznik (e) 030608 1:24 (GMT 8) Przy zysku 5-7 pip -

  5. #25
    1 Załącznik (e) 030608 1:31 (GMT 8) Przy zysku 9 pipsów.

  6. #26
    1 Załącznik (y) 030608 1:35 (GMT 8) Postanowiłem zamknąć z zyskiem 3 pip - gdy handlujesz ręcznie, istnieje wiele opcji, np. jeśli u skalpujesz, raz zobaczysz zarówno M1, jak i M5 jest ZIELONY (co oznacza przejście w górę) - możesz zamknąć, jeśli chcesz - lub możesz postępować zgodnie z oryginalną zasadą - ALE, musisz być przed komputerem cały czas, aby monitorować handel w przypadku, gdy pokazuje sygnał odwrócenia.

  7. #27
    Mam nadzieję, że każdy, kto zna kogoś, kto może opracować EA dla tego systemu transakcyjnego, aby ich poinformować - tak, abyśmy wszyscy mogli przetestować i przetestować test za pomocą EA i zobaczyć, jaki zysk może zapewnić ten system handlowy. TQ. Czas spać - czas mojego kraju.

  8. #28
    ten system wygląda dobrze, ale jak długo testowałeś, czy handlujesz w określonych porach dnia? na jakie pary skupiasz się najbardziej? Będę śledził twój post i zobaczę, jak to pójdzie .....

  9. #29
    Cześć. Wygląda na to, że masz tam fajny, ale twoje transakcje na żywo nie przestrzegają dokładnie twoich zasad. Czy to dlatego, że nie możesz czekać zbyt długo przed komputerem, lub w pewnym momencie nie jesteś pewien, czy przestrzeganie zasad nie będzie na Twoją korzyść? Pytam o to, ponieważ w większości przypadków są to niedociągnięcia w handlu ea i ręcznym oraz demo Vs. Real. Być może będziesz musiał o tym pomyśleć. Ale ogólnie myślę, że masz coś dobrego, nad czym można pracować. Twoje zdrowie

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć. Wygląda na to, że masz tam fajny, ale twoje transakcje na żywo nie przestrzegają dokładnie twoich zasad. Czy to dlatego, że nie możesz czekać zbyt długo przed komputerem, lub w pewnym momencie nie jesteś pewien, czy przestrzeganie zasad nie będzie na Twoją korzyść? Pytam o to, ponieważ w większości przypadków są to niedociągnięcia w handlu ea i ręcznym oraz demo Vs. Real. Być może będziesz musiał o tym pomyśleć. Ale ogólnie myślę, że masz coś dobrego, nad czym można pracować. Twoje zdrowie
    Dobre pytanie - 1) Nie mogę znieść czekania zbyt długo przed komputerem, aby zamknąć każdą transakcję, która jest ot, zwłaszcza gdy znajduje się w strefie zysku. (Nawet jeśli mogę spędzić wiele godzin przed komputerem, analizując, jaki jest najlepszy system handlowy, który pasuje do mojego stylu - bo pracuję - mój czas na handel jest niepewny) 2) Wierzę, że stworzone zasady są oparte na mojej obserwacji - jeśli umieść indie na wykresie i ręcznie obserwuj tworzone „reguły”, powinno być opłacalne. 3) Właśnie dlatego potrzebuję EA dla mnie i wszystkich, którzy czytają do testu historycznego i testowego, abyśmy wszyscy mogli dokonać oceny TRUE - jeśli EA nie działa początkowo, powinno się wprowadzić pewne zmiany w celu dostosowania do „Reguły” ”

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.