News Spike in „right” kierunek spowodował ę - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: News Spike in „right” kierunek spowodował ę

  1. #11
    1 Załącznik (y) Moje wykresy pokazują niską cenę „76” z ceną kupna i „86 z ceną kupna” (mb-trading). Cześć Shrek - obraz mówi tysiąc słów. Spójrz na brata. Niski poziom piractwa u mojego brokera wynosił 67 lat i tam byłem pełen. W przypadku Oanda zamówienie początkowe zostałoby anulowane, gdyby natychmiast osiągnęło ę. Jest to prawdopodobnie rozsądna rzecz, ponieważ taki handel nie leży w interesie przedsiębiorcy. Myślę, że tak powinno to działać. Zobacz mój rant powyżej. Nie jestem użytkownikiem mt4, więc nie jestem pewien, co MT4 ma zrobić w takiej sytuacji. Czy jest dostępna jakakolwiek dokumentacja dotycząca zamierzonego zachowania? O ile wiem, jestem jedynym, który opublikował coś takiego na FF. Przedstawiciel obsługi klienta mojego brokera wydawał się bardzo zaskoczony, że tak się stało. Będąc kierownikiem projektu technologii informacyjnej wyobrażam sobie, że jest to tylko błąd w systemie, a nie sposób, w jaki system działa w ogóle. Mogę się mylić - nie rozwinąłem technologii. Tam, gdzie pracuję, mamy analityków ds. Zapewnienia jakości, którzy dosłownie próbują zaimplementować normalne, szalone przypadki testowe, aby celowo ujawniać błędy w rozwiązaniu technologicznym, starając się stworzyć bardziej doskonały system przed jego udostępnieniem społeczności użytkowników. Jestem pewien, że twórcy kodu na tej stronie potwierdzą, że nie będą korzystać z EA bez wcześniejszego przetestowania przez demo. I nie mówię o tym, czy system jest opłacalny, ale czy EA spełnia wymagania samego systemu. Wracając do mojego pierwotnego pytania - czy zdarzyło się to komukolwiek? Mam nadzieję, że jest to odosobniony incydent.

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie mogli mi powiedzieć, co się stało, ale wyjaśnili, że handel w czasie wiadomości jest ryzykowny. Upierałem się, że nie jestem News Trading. Sprawdziłem wiadomości z tego dnia dotyczące filtrowania na EURO, USD, JPY, CHF i nie było żadnych czerwonych ani nawet pomarańczowych raportów z wiadomościami, które pojawiły się w czasie, gdy nastąpił skok. Nie jestem handlarzem wiadomości ... miałem przeczucie (na podstawie S R), że cena w pewnym momencie spadnie w dół, kiedy śpię. Jeśli cokolwiek jestem handlarzem anty-wiadomości ... jeśli to ma sens ... Staram się nie handlować w okresach informacyjnych, ponieważ
    Po pierwsze, ustawienie zlecenia wejścia STOP (czegoś, czego nigdy bym nie zrobił) jest wystarczająco ryzykowne, ale robienie tego na przeczucie i pójście do łóżka jest po prostu nowicjuszem. Po drugie, dzieje się to w końcu, kiedy handlujesz wyłącznie w oparciu o poziomy wsparciaoporu i całkowicie próbujesz ignorowaćunikać podstawowych aspektów, myśląc, że nie wpłyną na ciebie. ŹLE. Gdybyś był bardziej świadomy fundamentalnej strony pary walutowej, wiedziałbyś, że w ciągu minionego tygodnia tak zwane pomarańczowe i czerwone komunikaty prasowe dotyczące kalendarzy ekonomicznych spowodowały, że wpływ FART na rynek. Rynek nie podał dwóch informacji o tych wiadomościach. Ostatnio był to plan banku Obamy, potwierdzenie Bernake'a i zacieśnienie polityki pieniężnej Chin, które zabierają dolara na przejażdżkę. Jeśli chodzi o euro, bzdura w Grecji prawie się przewróciła, ale awersja do ryzyka wobec waluty jest nadal w pełni skuteczna. Jest twoja lekcja wiadomości na ten dzień. Ci, którzy myślą, że mogą polegać wyłącznie na technicznych i unikają fundamentów wyłącznie poprzez brak handlu podczas czerwonych wiadomości prasowych, niestety mylą się co do natury rynku. Wiadomości zawsze mają wpływ na każdą parę walutową. Gdybyście to wiedzieli, zrozumielibyście, dlaczego Chiny od kilku dni wzmacniają zarówno dolara, jak i jena, a także przyczyniają się do nastrojów anty euro.

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    kibescorp, brakuje tutaj punktu. To nie jest pytanie, czy ten handel był dobrym pomysłem, czy nie, pytanie brzmi raczej: jakie jest zamierzone zachowanie mt4, gdy taka sytuacja ma miejsce. Uważam to za zdumiewające, że nie mogę znaleźć odpowiednich dokumentów na stronie mt4 i że żaden z użytkowników bazillionów mt4 na tym forum nie wydaje się mieć wyraźnej odpowiedzi. Polityka wykonywania zleceń jest w pewnym sensie centralnym punktem, który musi być jasno zdefiniowany (i tak by to pomyślał).
    Dzięki Shrink - Masz na myśli podstawowy punkt wątku. Inni nie zdają sobie sprawy, że jest to techniczna dyskusja na temat technologii, która wspiera moją zdolność do przeprowadzania transakcji. Jeśli chcę mieć wyciągniętą internetową dyskusję na temat tego, czy czysta technika analna czy czysta anal analny lub hybrydowy analityk jest najlepszym handlem egy, poszedłbym gdzie indziej na stronie ... wtedy będę spędzał godziny, których nigdy Cofnij się. Jestem handlowcem, a nie inwestorem. Handel RBCOE egy działa dla RBCOE, a gdy nie podoba się to może S.M.B.B.C. Shrike - nie dziwię się, że nie możemy znaleźć żadnej dokumentacji, która wspierałaby dokładnie działanie platformy. Istnieje, jestem pewien, ale zajęłoby trochę skullduggery (jak powiedziałby Mike Tyson) w celu wyodrębnienia polityki wykonywania zleceń. Mogę zadzwonić do kilku brokerów w poniedziałek, aby zobaczyć, jak daleko mogę się dostać. Nie planuj jednak spędzać więcej niż godzinę, obracając moje koła. Powiem wam wszystkim, co później wymyślę.

  4. #14
    kibescorp, brakuje tutaj punktu. To nie jest pytanie, czy ten handel był dobrym pomysłem, czy nie, pytanie brzmi raczej: jakie jest zamierzone zachowanie mt4, gdy taka sytuacja ma miejsce. Uważam to za zdumiewające, że nie mogę znaleźć odpowiednich dokumentów na stronie mt4 i że żaden z użytkowników bazillionów mt4 na tym forum nie wydaje się mieć wyraźnej odpowiedzi. Polityka wykonywania zleceń jest w pewnym sensie centralnym punktem, który musi być jasno zdefiniowany (i tak by to pomyślał).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.