System odwracania handlu
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: System odwracania handlu

  1. #1
    1 Załącznik (ów) Witam wszystkich Chcę podzielić się moim pomysłem na nowy system transakcyjny. Mam nadzieję, że ten wątek nie został jeszcze uruchomiony.

    Wewnątrz:
    Zespoły Bollingera (20,2)
    Fraktale
    RSI (9)

    W porządku zasady krótkiego wpisu:

    Świeca zamknięta poza BB, wykupiona RSI i powinny pojawić się fraktale. Odwrotnie dla długich wejść.

    Wyjście:
    Gdy cena dotyka innego pasma BB lub ukazuje się fraktal w dół.





    https://www.forex-instant.com/attach...1415233576.tpl

  2. #2
    Zdajesz sobie sprawę, że fraktale są technicznie malowaniem wewnątrz pomieszczeń, prawda? Jeśli fraktal pojawi się w dwóch ostatnich zamkniętych taktach, istnieje możliwość, że odświeży się

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zdajesz sobie sprawę, że fraktale są technicznie malowaniem wewnątrz pomieszczeń, prawda? Jeśli fraktal pojawi się w dwóch ostatnich zamkniętych taktach, istnieje możliwość, że odświeży się
    RR ma rację. Widziałem fraktale odmalowane dziesięć razy w kolejności. Wyglądają wspaniale z perspektywy czasu, ale nie miałem z nimi wiele szczęścia w czasie rzeczywistym. Obrabować

  4. #4
    1 Załącznik (y) Podoba mi się jako entery, ale potrzebujesz trendu z wysokiego przedziału czasowego, a ja lubię stoch lub CCI, a nie RSI, ale nie ma znaczenia, co robię, umieszczam macd z następującym ustawieniem 48 104 36 i tylko handel jest (jest jak godzina na jednym wykresie) i handluje tylko z nim
    https://www.forex-instant.com/tradin...dea-fiddy.htmlteb

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Podoba mi się to jako entery, ale potrzebujesz trendu z wysokiego przedziału czasu, a ja lubię stoch lub CCI, a nie RSI, ale nie ma znaczenia, co robię, to umieszczenie macd z następującym ustawieniem 48 104 36 i tylko handel z jest (jest jak godzina na jednym wykresie) i handluje nią tylko Załącznik 438702 teb
    dobrze, że pomysły, aby ten system był nieco lepszy :-) zamierzam użyć średnich ruchomych do handlu z trendem wyższego TF

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim Chcę podzielić się moim pomysłem na nowy system transakcyjny. Mam nadzieję, że ten wątek nie został jeszcze uruchomiony. Indiors: Bollinger Bands (20,2) Fractals RSI (9) Dobra zasada krótkiego wpisu: Świeca zamknięta poza BB, RSI jest wykupiona i pojawiają się Fractals. Odwrotnie dla długich wejść. Wyjście: Gdy cena dotyka innej opaski BB lub dolnej fraktali, pojawia się.
    Podoba mi się twój pomysł Don.

  7. #7
    Podpowiedź: Odwrócenie jest wybuchem w przeciwnym kierunku.

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Podoba mi się to jako entery, ale potrzebujesz trendu z wysokiego przedziału czasu, a ja lubię stoch lub CCI, a nie RSI, ale nie ma znaczenia, co robię, to umieszczenie macd z następującym ustawieniem 48 104 36 i tylko handel z jest (jest jak godzina na jednym wykresie) i handluje nią tylko Załącznik 438702 teb
    Czy możesz opublikować więcej reguł?

  9. #9
    1 Załącznik (i) więcej reguł może być pomocnych, przetestuję go teraz tutaj plik szablonu
    https://www.forex-instant.com/attach...1345453195.tpl

  10. #10
    Cześć chłopaki, właśnie zacząłem nowy wątek, co robię trend, ani odwrócenie przepraszam teb

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.