System odwracania handlu - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: System odwracania handlu

  1. #21
    Ładny, prosty system, który tu dostałeś. Czy mogę go użyć w dziennym przedziale czasowym? Czy musiałbym dostosować któreś z indywiduów, aby to działało?

  2. #22
    Wydaje się, że interesujący model robienia małych ukąszeń na przeciw-trendach, wygląda jak coś, z czego korzystam .... nie wchodząc w szczegóły, ale duch jest taki sam: BB złamany jakiś indior dający rozciągliwy sygnał rynku ... działa ja czasami, ale musisz opiekować się handlem. IMHO, pozbądź się fraktali ... jednego z najbardziej przemalowanych wnętrz wokół ... Dobry handel dla wszystkich Wiwatów

  3. #23
    to jest jak system hoss - 1 min wykres boll 20,2 rsi 8-80,20,5,200 ema..trading xtremes

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim Chcę podzielić się moim pomysłem na nowy system transakcyjny. Mam nadzieję, że ten wątek nie został jeszcze uruchomiony. Indiors: Bollinger Bands (20,2) Fractals RSI (9) Dobra zasada krótkiego wpisu: Świeca zamknięta poza BB, RSI jest wykupiona i pojawiają się Fractals. Odwrotnie dla długich wejść. Wyjście: Gdy cena dotyka innej opaski BB lub dolnej fraktali, pojawia się.
    Osobiście wolę handel trendami niż zgadywanie sygnału cofania. W większości przypadków znajdziesz się przegrany niż zwycięzca. Nie sądzę, żeby tylko świeca i 2 wnęki odwróciły trend. to tylko zgadywanie. Jeśli będziesz miał szczęście, to odwrócisz się, w przeciwnym razie będziesz przegrany. Uważam, że mamy wiele rzeczy do zbadania, aby handlować na rynku forex. Wolałbym koncepcję fal Elliotte, wciągania Fibo, MA i BB, aby określić trend i handel z trendem. Zwykle będę handlować za pomocą wykresu 1H i 4H. W każdym razie, jeśli chcemy tylko skalpować kilka pipsów na handel; krótkoterminowy handel, wtedy trend nie może być tak ważny.

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Fraktal pojawia się 2 bary później, więc ta metoda może mieć problemy.
    Wreszcie zgadzam się z tobą. Zanim sygnał zostanie naprawiony, cena może już być o wiele pipsów.

  6. #26
    @farmhand wciąż testuję to i kilka innych egies handlowych ;-) dzięki za udostępnianie nam wyników, może używasz
    http://codebase.mql4.com/6016dla testów
    http://codebase.mql4.com/6016pozdrawiam

  7. #27
    Czy sprawdziłeś ostatnią datę opublikowania swojego? Nic do śledzenia w wątkach takich jak te ...

  8. #28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.