Strzałki? Alarmy
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Strzałki? Alarmy

  1. #1
    Jak to zrobić w mt4? Zaprogramowałem linię kodu tak, że gdy wystąpi pewien warunek, pojawi się Strzałka, ale strzałki pojawią się dla każdego taktu, dopóki nie wystąpi stan przeciwny. Jak sprawić, by strzałka dotyczyła tylko pierwszego taktu, gdy początkowo występuje warunek, a nie każdego kolejnego taktu? Po drugie, czy można zaprogramować alarm dźwiękowy dla tej strzałki i powiadomienia e-mail?

    Oto kod strzałki: SetIndexStyle (1, DRAW_ARROW);
    SetIndexArrow (1,233);

    Tx
    Thatchman

  2. #2
    Aby zapobiec ciągłym alarmom, sprawdź poprzednią wartość bufora. Jeśli nie jest ustawiony na EMPTY_VALUE (domyślam się, że nie zmodyfikowałeś wartości domyślnej), alertstrzałka zostały już rzucone i narysowane.

  3. #3
    Tx za to. Próbowałem SetIndexBuffer (EMPTY_VALUE, AMAbuffer), ale to nie działa? Thatchman

  4. #4
    Przepraszam, źle zrozumiałeś. Używasz bufora w indeksie 1, aby narysować strzałki w prawo? Nie mogę powiedzieć, co wywołuje mała ilość napisanego kodu, ale załóżmy, że nazwałeś go buffer1 []; Wstawiony kod/ostrzega tylko wtedy, gdy nie ma alertu dla poprzedniego paska, jeśli (buffer1 # 91; 1 # 93; == EMPTY_VALUE) {//tutaj. } Ma sens?

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tesla Doceniam twój czas, który może wydawać się głupim pytaniom, ale wciąż otrzymuję wszystkie strzały dla moich długich i krótkich sygnałów, kiedy chcę, aby strzały pojawiły się na pierwszym pasku, gdy to nastąpi./---- indiors SetIndexBuffer (1, IndiorLong); SetIndexStyle (1, IndiorLongSignal); SetIndexStyle (1, DRAW_ARROW, 0); if (IndiorLongSignal [1] == EMPTY_VALUE); SetIndexArrow (1,233); SetIndexBuffer (2, IndiorShort); SetIndexStyle (2, IndiorShortSignal); if (IndiorShortSignal [2] == EMPTY_VALUE); SetIndexStyle (2, DRAW_ARROW, 0); SetIndexArrow (2,234);
    Jestem też całkiem nowy w tym zakresie, więc mogłem się mylić, ale wygląda na to, że ze średnikiem po instrukcji if nie będzie działać. Chciałem się też tego nauczyć.

  6. #6
    Słuszna uwaga! LOL - teraz mam ciągłe krzyże na Long (choć 233 234 to strzały) i Solidną linię na krótkie! Mówi, że mam jeszcze trochę płonącego oleju!

  7. #7
    Chcesz tylko niebieską strzałkę, gdy MA się pojawi i czerwony, gdy MA się skończy? Wstawiony kod #property indior_chart_window #property indior_buffers 2 #property indior_color1 Niebieski # właściwość indior_color2 Czerwony zewnętrzny int MAPeriod = 21; extern int MAType = 3; extern int MAPrice = 2; extern int MAShift = 0;/---- bufory double bLongSignal # 91; # 93 ;; double bShortSignal # 91; # 93 ;; int init () {SetIndexBuffer (0, bLongSignal); SetIndexStyle (0, DRAW_ARROW, 0); SetIndexArrow (0,233); SetIndexBuffer (1, bShortSignal); SetIndexStyle (1, DRAW_ARROW, 0); SetIndexArrow (1234); return (0); } int start () {//Ustal, jak daleko wstecz do iteracji/Zawsze recalc ostatni pełny pasek int iBarsToCalc = Słupki - IndiorCounted (); if (iBarsToCalc lt; Bars) iBarsToCalc ; for (int i = iBarsToCalc-1; igt; = 0; i--) {double dMa0 = iMA (NULL, 0, MAPeriod, MAShift, MAType, MAPrice, i); podwójny dMa1 = iMA (NULL, 0, MAPeriod, MAShift, MAType, MAPrice, i 1); podwójny dMa2 = iMA (NULL, 0, MAPeriod, MAShift, MAType, MAPrice, i 2); if (dMa0; dMa1 dMa1 lt; = dMa2) bLongSignal # 91; i # 93; = dMa0; if (dMa0 lt; dMa1 dMa1 gt; = dMa2) bShortSignal # 91; i # 93; = dMa0; }}

  8. #8
    Poprawny. Chciałbym dodać e-mail i alerty dźwiękowe, ale prawdopodobnie udałoby mi się to zrobić, gdybym mógł dostać strzały w prawo!

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Poprawny. Chciałbym dodać e-mail i alerty dźwiękowe, ale prawdopodobnie udałoby mi się to zrobić, gdybym mógł dostać strzały w prawo!
    Że mogę ci pomóc.////extern bool EmailAlert; extern bool SoundON;///if (--- conditions ----) {Alert (short setup on, Symbol (),, Period (), min); if (EmailAlert == true) SendMail (Wiersz tematu, Krótki setup na (StringConenate (Symbol (),, Okres ()))); if (SoundON == true) PlaySound (alert2.wav); }

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chcesz tylko niebieską strzałkę, gdy MA się pojawi i czerwony, gdy MA się skończy?
    Dzięki, Tesla, jesteś świetny!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.