Martingale EA - alternatywa dla FXTradepro
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Martingale EA - alternatywa dla FXTradepro

  1. #1
    1 Załącznik (s) Witaj,

    Wiem, że niektórzy z was śledzili system FXTradepro Martingale i jest on dostępny tylko po wygaśnięciu, ale mam podobny EA, który nie wygasa i który można tutaj omówić i zmodyfikować zgodnie z oczekiwaniami.

    To nie jest coś, co stworzyłem ani nie jestem właścicielem ani nie jestem odpowiedzialny za to.

    Załączam kod 10-punktowy3 działający, ale proszę zrobić test na demo, który został pobrany z:


    http://www.forex-tsd.com/expert-advi...3-mq4-316.html

    extern int Magic = 772188;
    Magiczny numer pozwalający EA rozpoznać handel z tym tagiem jest otwierany samodzielnie, a nie ręcznie

    extern double TakeProfit = 10;
    Zarabiaj, gdy pierwsza pozycja osiągnie te pipsy

    extern double Lots = 0,01;
    Wielkość partii do rozpoczęcia handlu, gdy zarządzanie pieniędzmi nie jest używane

    extern double InitialStop = 160;
    Zatrzymaj ę, aby umieścić ją w ostatnim porządku

    extern double TrailingStop = 0;
    Trailing Stop

    extern int MaxTrades = 10;
    Łączne zamówienia, które mogą być przedmiotem handlu na tej samej parze

    extern double Multiplier = 3;
    Jeśli początkowa utrata pozycji, wielkość kolejnego zamówienia zostanie pomnożona przez tę liczbę

    extern int Pips = 5;
    Jeśli początkowa utrata pozycji przez te pipsy, otwórz następne zamówienie

    zewnętrzny int OrderstoProtect = 4;
    Gdy łączna liczba zamówień osiągnie tę wartość, EA zamknie pozycję tak szybko, jak to możliwe, nie czekając, aż transakcje dotkną TP, ale zamkną je wszystkie, gdy nie przekroczą poziomu

    extern bool Money_management = true;
    Zarządzanie pieniędzmi

    extern int AccountType = 1;
    0: Konto standardowe (NorthFinance, MiG, Alpari Russia)
    1: Konto normalne (Alpari UK, Velocity, Interbank Standard)
    2: Konto NANO InterbankFX

    zewnętrzne podwójne ryzyko = 0,5;
    Użyj tego% marginesu dla pierwszego handlu - ma zastosowanie tylko wtedy, gdy Money Management = true

    extern bool ReverseSignal = false;
    Odwróć sygnał kupnasprzedaży

    extern int Fast_EMA = 12;
    extern int Slow_EMA = 26;
    extern int Signal_SMA = 9;
    Ustawienia MACD

    extern int Shift = 1;
    Opóźnienie sygnału (przesunięcie paska)

    extern int TradingRange = 0;
    Jeśli ustawione na 30, MACD będzie handlował tylko wtedy, gdy przekroczy 0,30poniżej -0,30 dla USDJPY lub powyżej 0,0030poniżej-0,0030 dla EURUSD

    extern bool UseTimeFilter = true;
    ywuj filtr czasu

    extern int StopTrade = 13;
    Zatrzymaj godzinę handlu (czas brokera)

    extern int StartTrade = 18;
    Uruchom ponownie godzinę handlu (czas brokera)

    Pozdrowienia,
    Odgadnąć


    https://www.forex-instant.com/attach...72657264708.03

  2. #2
    Cześć Zgadnij, Czy GridTrader kiedykolwiek odpowiedział na twój post? Muszę przyznać, że współczuję Danowi. Czytając jego posty, wydaje się, że szczerze pragnie pomóc innym handlowcom. Przypuszczam, że jedynym powodem, dla którego pobierał opłaty za EA, było subsydiowanie kosztów prowadzenia i utrzymywania prywatnego forum. Rozumiem jednak zasadę forum, które polega na rozwijaniu i dzieleniu się pomysłamisystemami handlowymi bez aspektu komercjalizmu, ale bardziej akademickim i społecznym. To jest rzeczywiście szlachetne wyznanie wiary. Mam nadzieję, że wielu nadal będzie go przestrzegać. Dziękujemy za wkład EA. Porównałeś to do EA Dana? Byłoby interesujące zobaczyć, jak blisko EA GridTradera przypomina EA Dana. Dzięki, Walt Hi GridTrader ... Dlaczego nie wydasz EA, jeśli ją masz? Lub Stwórz osobny wątek i przekaż go EA innym do wykorzystania ... jeśli nie masz nic przeciwko temu? Dzięki, Zgadnij Cytat: Originally Posted by GridTrader
    https://www.forex-instant.com/tradin...air-trade.htmlNie musisz pytać, a ten plik Excela jest kopią czegoś, co zrobiłem osobiście. Czy mówisz mi, że plik, który utworzyłem z pustej i pustej strony, nie został przeze mnie stworzony, ale stworzony przez ciebie?

  3. #3
    Cześć Walt, Nie, właściwie nie, FX Trader zamknął wątek ... za najlepsze, co myślę ... jaki jest sens omawiania czegoś, czego nie możesz mieć, jeśli kupisz, co pokonuje koncepcję FF. Żal mi go, ale powinien był znać moralność tej strony, jakby prosił mnie, abym nie publikował EA w swoim wątku, który szanowałem i stworzył nowy wątek, aby inni mogli dyskutować i podjąć. Powinien zatem zrozumieć moralność tego miejsca i nie robić tego, co zrobił, wykopać własny grób. Ale idziesz. Pozdrawiam, Zgadnij
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Zgadnij, Czy GridTrader kiedykolwiek odpowiedział na twój post? Muszę przyznać, że współczuję Danowi. Czytając jego posty, wydaje się, że szczerze pragnie pomóc innym handlowcom. Przypuszczam, że jedynym powodem, dla którego pobierał opłaty za EA, było subsydiowanie kosztów prowadzenia i utrzymywania prywatnego forum. Rozumiem jednak zasadę forum, które polega na rozwijaniu i dzieleniu się pomysłamisystemami handlowymi bez aspektu komercjalizmu, ale bardziej akademickim i społecznym. To jest rzeczywiście szlachetne wyznanie wiary. Mam nadzieję, że wielu nadal będzie go przestrzegać. Dziękujemy za wkład EA. Porównałeś to do EA Dana? Byłoby interesujące zobaczyć, jak blisko EA GridTradera przypomina EA Dana. Dzięki, Walt Hi GridTrader ... Dlaczego nie wydasz EA, jeśli ją masz? Lub Stwórz osobny wątek i przekaż go EA innym do wykorzystania ... jeśli nie masz nic przeciwko temu? Dzięki, Zgadnij Cytat: Originally Posted by GridTrader
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...nt-trades.htmlNie musisz pytać, a ten plik Excela jest kopią czegoś, co zrobiłem osobiście. Czy mówisz mi, że plik, który utworzyłem z pustej i pustej strony, nie został przeze mnie stworzony, ale stworzony przez ciebie?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Zgadnij, Czy GridTrader kiedykolwiek odpowiedział na twój post? Muszę przyznać, że współczuję Danowi. Czytając jego posty, wydaje się, że szczerze pragnie pomóc innym handlowcom. Przypuszczam, że jedynym powodem, dla którego pobierał opłaty za EA, było subsydiowanie kosztów prowadzenia i utrzymywania prywatnego forum. Rozumiem jednak zasadę forum, które polega na rozwijaniu i dzieleniu się pomysłamisystemami handlowymi bez aspektu komercjalizmu, ale bardziej akademickim i społecznym. To jest rzeczywiście szlachetne wyznanie wiary. Mam nadzieję, że wielu nadal będzie go przestrzegać. Dziękujemy za wkład EA. Porównałeś to do EA Dana? Byłoby interesujące zobaczyć, jak blisko EA GridTradera przypomina EA Dana. Dzięki, Walt Hi GridTrader ... Dlaczego nie wydasz EA, jeśli ją masz? Lub Stwórz osobny wątek i przekaż go EA innym do wykorzystania ... jeśli nie masz nic przeciwko temu? Dzięki, Zgadnij Cytat: Originally Posted by GridTrader
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...nt-trades.htmlNie musisz pytać, a ten plik Excela jest kopią czegoś, co zrobiłem osobiście. Czy mówisz mi, że plik, który utworzyłem z pustej i pustej strony, nie został przeze mnie stworzony, ale stworzony przez ciebie?

  4. #4
    Nie trzeba mi współczuć panowie ....... Życie jest dobre, a handel na rok 2007 poszedł całkiem dobrze. Walt .... Odkąd rozwinęliśmy relacje w ciągu ostatnich kilku miesięcy, chciałbym tylko wspomnieć, że 10point3 EA jest naprawdę niczym podobnym do EA, którego używam - jak pewnie zobaczysz. Jak rozumiem, 10 punktów 3 nie jest uznaniowe, a także nie można modyfikować rozmiaru partii. Dlatego nie można ich porównać do jabłek z jabłkami. W każdym razie ..... Odejdę teraz. Jestem pewien, że będę nadal czaił się tutaj na forum, ale moje dni wysyłania minęły. Życzę wam wszystkim ... Dan

  5. #5
    Cześć ludzie, Miło widzieć, że masz świetną drogę. Co mogę zrobić, aby spróbować lepiej EA może studing soe Math i poprawić cokolwiek od 10 pkt. Inna sprawa .. gdzie znajdę nowy EA Dana? Dzięki! Pozdrawiam, NumeraL

  6. #6
    Praca 10pt3 nigdy nie przetrwała tutaj (i cieszę się) ... Źle zalecona egia, że ​​kilku ludzi odmawia odpoczynku w TSD.

  7. #7
    hi guess121, Właśnie znalazłem ten wątek i przeczytałem twoją wiadomość również z tsd. Od miesiąca kupuję na żywo moją zmienioną wersję FxTraderPro. Nie zgadzam się na zmianę kodu z 10.3. Dlaczego nie zmienimy kodu z Rhythm lub Daily scalping EA (wątek ze Skyline
    https://www.forex-instant.com/forex-...t-clients.htmli Tkimble
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...ge-filter.html) Mam na ten temat moją poprawioną wersję. Ale nie wiem, czy to właściwe, aby pisać tutaj. Czy zostałbym zbanowany lub czy jest to niewłaściwe działanie? Moja wersja wprowadza zmiany w powyższym EA, ale potrzebuję kodera, aby rozwiązać moje obecne wąskie gardło.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Praca 10pt3 nigdy nie przetrwała tutaj (i cieszę się) ... Źle zalecona egia, że ​​kilku ludzi odmawia odpoczynku w TSD.
    Widzę. A ty testujesz inny system martingale, może jeden dobry?

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    hi guess121, Właśnie znalazłem ten wątek i przeczytałem twoją wiadomość również z tsd. Od miesiąca kupuję na żywo moją zmienioną wersję FxTraderPro. Nie zgadzam się na zmianę kodu z 10.3. Dlaczego nie zmienimy kodu z Rhythm lub Daily scalping EA (wątek ze Skyline
    https://www.forex-instant.com/tradin...sd-gbpusd.htmli Tkimble
    https://www.forex-instant.com/tradin...dissapear.html) Mam na ten temat moją poprawioną wersję. Ale nie wiem, czy to właściwe, aby pisać tutaj. Czy zostałbym zbanowany lub czy jest to niewłaściwe działanie? Moja wersja wprowadza zmiany w powyższym EA, ale potrzebuję kodera, aby rozwiązać moje obecne wąskie gardło.
    Możesz opublikować kod, który już został opublikowany bez obawy o banowanie. Przepisy mówią tylko, że nie promuje się produktów komercyjnych. Jeśli pamiętam, żaden z tych EA nie jest komercyjny. Czy nie zostały one opracowane w FF?

  10. #10
    1 Załącznik (y) Proszę kodowaćużytkownika przeczytać go uważnie przed użyciem. Jestem po prostu idiotą programistą, chociaż wcześniej studiowałem jakiś kurs programowania. Mam nadzieję, że EA może zachęcić niektórych programistów EA do rozwiązania niektórych moich problemów z tym EA. Dla użytkownika końcowego nie korzystaj bezpośrednio z EA. Martingale EA kiedyś cię zabije, jeśli prawdopodobnie nie użyjesz. Koder, jeśli jesteś wolny, pomóż mi rozwiązać te problemy w sposób priorytetowy: 1. rozwiąż problem z zapotrzebowaniem (jeśli EA spełniło wymaganie, nie może handlować? i znowu handlować? 2. Zamieść zlecenie Stop Limit wcześniej, zamiast korzystać z natychmiastowego zamówienia po uruchomieniu stop-loss 3. Wydaje mi się, że wyzwalacz mojego czasu rozpoczęcia nie działa poprawnie (czasami mój interbankfx działa, a czasami nie może działać, jeśli jest poza godzinami handlu ) 4. EA może obliczyć rzeczywistą wartość zysku i y pip i pip (odczyt z OrderHistory i aktualnego BidAsk) 5. W pełni obsługuje problem ułamków pipsów (występuje jeszcze jedna cyfra dziesiętna i wielu nowych brokerów MT4) 6. Start Natychmiastowe wprowadzenie aktualnej stawkioferty. Ten EA składa zamówienia tylko wtedy, gdy wykres przesuwa się o 1 tik. To jest moja aktualna lista życzeń. Przepraszam za mój słaby angielski
    https://www.forex-instant.com/attach...9896893064.mq4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.