Strategia TDI i Stochastic - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Strategia TDI i Stochastic

  1. #21
    aandaleb: Przejrzałem te strony bardzo szybko i doceniam twój wysiłek i chęć pomocy innym handlowcom. Rzeczywiście ten blog jest bardzo edukacyjny i dzieli się dobrymi pomysłami, aby uzyskać $$$$$$$$ Dziękuję bardzo.

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {cytat} Wciąż długi audusd z 8 pozycjami .....
    Closed ALL audusd Długi na 563 pipsów w zysku. W tej chwili jestem krótki AUDUSD ...

  3. #23
    To świetnie brzmiące egy. Zależy mi na tym, żeby trochę przetestować.

  4. #24
    Nie wiem, co zrobić z tą nakładką Stoch nad TDI.

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie wiem, co zrobić z tą nakładką Stoch nad TDI. # 8203; # 8203;
    Xuxiangwei ... aby nałożyć jeden indior na inny indior: 1. Wstaw jeden indior przez - Wstawindior 2. Otwórz Mt4 'Navigator' 3. w menu 'Navigator' ... rozwiń 'Indiors' 4. Z tego menu , możesz przeciągnąć i upuścić dowolny indior na inny. Uwaga: to nie jest TDIZapasy, które widzisz na moim wykresie ... ale działa tak samo
    http://screencast.com/t/s1uNOotBLT

  6. #26
    Interesujące jest to, że ten egy, który działa bardzo dobrze dla mnie (z moją własną odmianą), nie zwraca na siebie uwagi, ale te z starterem wątku, który twierdzi, że opanował rynek, otrzymują różnego rodzaju zwolenników. To jak polityka, to nie to, co mówisz, to jak to mówisz. Czy nie byłoby miło, gdyby zwolennicy mogli być sondowani, aby zobaczyć, ile zarabia na systemie? Czy dokładnie podążają za systemem, czy też go poprawili? Wtedy możesz zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy NIE marnując go na gówniany wątek. Mówię poważnie, jesteśmy słabszymi, Retail Traders, Dogs of the Forex World. Powinniśmy się połączyć, aby usprawnić naszą wiedzę, aby spróbować konkurować z profesjonalistami. Myślę, że wrócę do swojej dziury i będę zarabiać na własną rękę.

  7. #27
    Ten system działa bardzo dobrze, wystarczy zmienić go na każde 50 pipsów ruchu niż 25 i użyć metody takiej jak ekstremalna TMA, aby dostać się po prawej stronie ruchu rynkowego. Myślę, że nikt, kto jest poważny, nie będzie tracił czasu na ciągłe kłótnie na tych forach, próbując udowodnić, że system działa, czy nie. Jeśli ludzie naprawdę poważnie podchodzą do zarabiania pieniędzy, sami przeprowadziliby badania, gdy nie tracą czasu na próbę udowodnienia działania systemu, ponieważ wiedzieliby, że działa i są zajęci wydawaniem pieniędzy. Na tym forum jest wielu pomocnych ludzi, ale widzę wielu z nich niepotrzebnie próbujących udowodnić innym, że dany system działa. Jeśli to działa, zarabiaj dużo pieniędzy i pozostaw stres związany z próbą przekonania innych. W każdym razie jestem stąd, aby zgromadzić to, co mogę.

  8. #28
    Nie lubię się niepokoić, ale ten system jest naprawdę całkiem dobry, ale większość czytelników tutaj jest dość powolna i nie doceni tego. Krótki okres uwagi, jak sądzę. Szkoda, że ​​masy nie widzą lasu dla drzew. Baw się dobrze i powodzenia.

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {cytat} Nie to, co powiedziałem, spróbuj ponownie przeczytać post. A co do świec h4, ten egy nie ma z nimi nic wspólnego. Rozumiem koncepcję znalezienia trendu za pomocą świec o wyższych przedziałach czasowych, ale nie wspomniałem o tym ani razu. To dlatego, że to egy zostało zaprojektowane i zmodyfikowane, aby zarabiać pieniądze niezależnie od trendu. Przestańcie wspominać o świecach z wyższych przedziałów czasowych, tylko na 1 godzinę, niezależnie od trendu. Mój h4 egy wciąż jest nadrobiony i nie będzie miał nic wspólnego z codziennymicotygodniowymi świecami ..... lub ...
    Cześć, ten post był ostatnim i od tego czasu OP aandaleb nie jest online. Podczas gdy wszyscy cierpliwie czekamy na powrót aandaleb, a jeśli jesteś zainteresowany trwającymi dyskusjami i udostępnianiem, oryginalny wątek Trading Made Simple jest nadal aktywny.
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...converter.htmlTwoje zdrowie!

  10. #30
    wygląda jak świetny system dla wszystkich par. będę z tym pracować

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.