Krok Kanał - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Krok Kanał

  1. #31
    Świetny system!
    Ale czy ktoś przetestował ten system? Czy to działa na dłuższą metę?

  2. #32
    1 Załącznik (y) Doradztwo: jest to tylko handel demo. Cześć wam, Z moimi ustawieniami (cci 89 zamiast MACD dywergencja) tego systemu otrzymuję te dwa wpisy kupna w ostatnim trendu wzrostowym eurusd. Dalej filtr MTF_step sygnalizuje, że nadchodzi miły trend. Widzę zielone pipsy w moim (demo)
    ) konto bankowe. Zobacz obrazek poniżej.

  3. #33
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Porada: to jest tylko handel demo. Cześć wam, Z moimi ustawieniami (cci 89 zamiast MACD dywergencja) tego systemu otrzymuję te dwa wpisy kupna w ostatnim trendu wzrostowym eurusd. Dalej filtr MTF_step sygnalizuje, że nadchodzi miły trend. Widzę zielone pipsy w moim (demo)
    ) konto bankowe. Zobacz obrazek poniżej.
    Czy możesz zamieścić tymczasową wersję w ustawieniach, których używasz? Mam też kilka rzeczy, na które patrzę z tym systemem i chciałbym zobaczyć, jak robią to z twoimi cci.

  4. #34
    [quote = kimitrio; 5711651] Cześć wszystkim Cześć Kimitrio, od dawna używam stopni Mladena w przeszłości i muszę powiedzieć, że podoba mi się twoja kreacja z kanałami. Przypomina mi to, dlaczego wykorzystałem krok po kroku i dlaczego warto go przywrócić. Jest dobry do rozpoznawania trendów, umieszczania celów, przystanków, wpisów, wyjść, przerywania wejścia i wyjścia oraz regulacji poziomów zatrzymania. Chociaż nie używam twojej metody, lubię i doceniam twoje udostępnienia. Wszystkiego najlepszego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.