Krok Kanał - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Krok Kanał

  1. #21
    Kimitrio, Po pierwsze, dzięki za udostępnienie systemu, jest to dla mnie bardzo pomocne. Uwielbiam twojego stepi indi i jego filtr, działa świetnie
    Chcę dowiedzieć się więcej od ciebie, będę śledzić ten wątek. (przepraszam za mój biedny angielski, jestem z Belgii)

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ponownie w swoim wcześniejszym poście - możliwość handlowania na odległym rynku jest bardzo ważna, ponieważ wydaje mi się, że pamiętam kiedyś statystykę, która mówi, że rynki zajmują 70% czasu. Nie wiem, czy to prawda, czy też udowodniono.
    Pokażę ci kompletnie, jak handlować na różnych rynkach, czekam na ten rodzaj rynku, żeby pokazać cię w czasie rzeczywistym, może podzielę się filmem z mojego handlu z tym systemem.

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kimitrio, Po pierwsze, dzięki za udostępnienie systemu, jest to dla mnie bardzo pomocne. Uwielbiam twojego stepi indi i jego filtr, działa świetnie
    Chcę dowiedzieć się więcej od ciebie, będę śledzić ten wątek. (przepraszam za mój biedny angielski, jestem z Belgii)
    Witaj, mam nadzieję, że będzie to pomocne dla wszystkich, Twój angielski jest znacznie lepszy niż mój

  4. #24
    kimitrio, naprawdę lubię twój system i nie mogę się doczekać, aż rynek się przetestuje. czy możemy sprawić, aby ta praca również działała z 4H? jakieś sugestie ? w każdym razie widzę pewne przeczucia dobrych wyników nawet przy 1H 30min. utrzymujcie swoją dobrą pracę, rgds.

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    , naprawdę lubię twój system i nie mogę się doczekać, aż rynek się przetestuje. czy możemy sprawić, aby ta praca również działała z 4H? jakieś sugestie ? w każdym razie widzę pewne przeczucia dobrych wyników nawet przy 1H 30min. utrzymujcie swoją dobrą pracę, rgds.
    Dzięki za komentarz, Tak, możemy sprawić, że ta praca będzie działać z wieloma ramami czasowymi, zacząłem od jednej próbki egy, będę dalej pokazywać, jak z niej korzystać we wszystkich ramach czasowych iw każdej sytuacji rynkowej. jeśli masz wystarczająco dużo cierpliwości, upewnię się, że możesz zyskać, korzystając z naprawdę prostych metod, takich jak ten. Po prostu nie mam wystarczająco dużo czasu, aby opublikować tutaj, ale zrobię dla ciebie najlepsze Zielone Pipsy

  6. #26
    1 załącznik (i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cena dociera do naszego Obszaru Długiego, czekając na sygnał z MacD na M30 lub M15, lepiej poczekać na rozbieżność w tym obszarze
    Jak już wcześniej powiedziałem Czekaj na rozbieżność na macd, aby sprzedać EURUSD Nasza cena dostaje się do naszego obszaru, a nadal istnieją wszystkie warunki dla tendencji spadkowej, ponieważ istnieją powody: 1-cenowy dotyk ważny opór 2-mam wszystkie warunki dla niedźwiedzi trend 3-w m30, macd faild, aby utworzyć nowy Wysoki, gdy dotkniesz tego oporu Możesz wejść na tę pozycję po otrzymaniu sygnału od macd, na razie ustawiłem swój cel w 1.2352, ponieważ nie jest to normalny czas, nie jestem pewien, czy eurusd może złamać wsparcie. poczekam i zobaczę

  7. #27
    1 Załącznik (y) Ostatni EURUSD Short został zamknięty w BE, 0 , ale teraz możesz zobaczyć MACD Clear Sign na krótko, Dla mnie, jeśli zobaczę jakikolwiek sygnał kupna od macd w m30 lub h1, zamknę mój krótki zysk i zaczekam, aż trend zostanie potwierdzony. W przerwie Evens możesz być swoją pozycją po zdobyciu 30 pipsów

  8. #28
    Cześć, Tak, możemy sprawić, że ta praca będzie działać z wieloma ramami czasowymi, zacząłem od jednej próbki egy, będę dalej pokazywać, jak z niej korzystać we wszystkich ramach czasowych iw każdej sytuacji rynkowej. jeśli masz wystarczającą cierpliwość, upewnię się, że możesz zyskać, korzystając z naprawdę prostych metod, takich jak ten. Nie mam wystarczająco dużo czasu, aby opublikować tutaj, ale zrobię, co w mojej mocy, czekam na ciebie Kimitrio
    , Życzę ci zielonych pestek

  9. #29
    1 Załącznik (y) Zmodyfikowałem twój system używając cci (89) zamiast macd, to jest punkt wejścia, który otrzymuję (patrz obrazek poniżej), używam określonych reguł dla moich wpisów, ale nie używam rozbieżności cci. Aby pokazać, że twój system jest dla mnie bardzo cenny i jestem pewien, że może być dla każdego


  10. #30
    Do tej pory tak dobrze z systemem. Chciałbym jeszcze raz podziękować! Jedno pytanie ... do czego służy linia magenta MTF?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.