Krok Kanał - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Krok Kanał

  1. #11
    Co masz na myśli, czekając na sygnał na 15 m MACD? Czy wchodzisz tylko wtedy, gdy jest rozbieżność?

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Co masz na myśli, czekając na sygnał na 15 m MACD? Czy wchodzisz tylko wtedy, gdy jest rozbieżność?
    gdy cena dotrze do któregokolwiek z tych obszarów, będę czekać na dobry sygnał w dolnym przedziale czasowym z MACD. najlepszym sygnałem jest dywergencja, ale można również użyć sygnału CROSS macd.

  3. #13
    jest to krok po kroku to, co robię dla pozycji krótkoterminowych i śróddziennych, przede wszystkim sprawdzę trend i muszą istnieć wszystkie warunki 1- czekać na cenę, aby dostać się do obszaru między pierwszą i drugą linią kanału. 2- ponownie sprawdź warunki trendu 3-przełącz na niższe ramy czasowe, takie jak m15 i m5 4- sprawdź poziom 5, sprawdź ważne poziomy 6-czekaj, aż MACD dostanie sygnał 7-wejdź na pozycję 8-wybierz sl z średnia ważnych poziomów i linii kanałów 9 - użyj równej Tp jako sl lub wyższej 10 ....

  4. #14
    2 Załącznik (y) sprzedaż na eurusd dotknęła tp, jak widać, ustawiłem ważne poziomy na moim wykresie za pomocą 15min TF. czekałam, aż MACD pokaże mi sygnał sprzedaży po tym, jak skrócę w tym obszarze z moim sl na 1.2466 i mój tp na 1.2369 nie martw się o rynki zasięgu, pokażę ci, jak walczyć z tym w czasie rzeczywistym

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    sprzedaż na eurusd dotknęła tp, jak widać, ustawiłem ważne poziomy na moim wykresie za pomocą 15min TF. czekałam, aż MACD pokaże mi sygnał sprzedaży po tym, jak skrócę w tym obszarze z moim sl na 1.2466 i mój tp na 1.2369 nie martw się o rynki zasięgu, pokażę ci, jak walczyć z tym w czasie rzeczywistym
    Proszę, nie mogę sprawić, aby mój wykres wyglądał jak twój. Czy mogę dostosować ustawienia dla wszystkich indywiduów w twoim szablonie. Dzięki

  6. #16
    cześć kimitrio. interesujący system, który przygotowałeś, ale kiedy próbowałem go wypróbować, linie te są dalekie od akcji cenowej. a potem wymyślam, że becoz używam 4digitowego brokera mt4. czy mógłbyś załadować tpl dla 4digit brokera tnks

  7. #17
    1 załącznik (i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    cześć . interesujący system, który przygotowałeś, ale kiedy próbowałem go wypróbować, linie te są dalekie od akcji cenowej. a potem wymyślam, że becoz używam 4digitowego brokera mt4. czy mógłbyś załadować tpl dla 4digit brokerów
    Dzięki, oto szablon dla brokera 4-cyfrowego. Dołączam również do pierwszego posta
    https://www.forex-instant.com/attach...1586795065.tpl

  8. #18
    2 Załącznik (i) Oto przykład tego systemu, Ostatnia pozycja, która uderzyła w nasz przystanek. Ostrożnie spójrz na zdjęcie poniżej:
    https://www.forex-instant.com/discus...t-advisor.htmlNa tym zdjęciu mamy krótką pozycję longTerm. wszystkie czynniki potwierdzają tę pozycję, a Trend jest dość niedźwiedzi. Jak widać, dzieje się tak: cena idzie około 50 pipsów w naszym kierunku, ale nie udało nam się złamać naszego pierwszego kanału. Cena próbowała ponownie złamać linię kanału, ale ponownie się nie powiodła. Jeśli zobaczysz coś podobnego, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że trend został zatrzymany i może cena będzie w zasięgu lub odwróci trend, jeśli trafisz w sl, nie martw się, gdy trend zostanie ponownie potwierdzony, odzyskaj to z pierwszą pozycją, nigdy i nigdy nie próbuj używać metod martingale na tym !! nigdy nie handluj z trendem za pomocą tego systemu po naciśnięciu sl poczekaj, aż nowy trend zostanie potwierdzony, a następnie zacznij handlować przy użyciu tego systemu z powodów, które możesz wykorzystać do zamknięcia pozycji przed uderzeniem sl: 1-uparty typ świec jest wyświetlany wykres i można zobaczyć nową linię trendu zwyżkowego 2-liniowe linie nie są już przeskakiwane 3-MTF_Stepfilter podnosi się do 4-w h1 tf i niższy tf MACD pokazuje uparty sygnał w tym samym czasie, gdy cena uderza w nową linię trendu zwyżkowego 5 -... zaznaczyłem świecę, którą możesz zamknąć na pewno, zanim trafi w twój stoploss
    https://www.forex-instant.com/crypto...lp-indior.html

  9. #19
    1 Załącznik (y) Cena dociera do naszego Obszaru Długiego, czekając na sygnał z MacD na M30 lub M15, lepiej poczekać na rozbieżność w tym obszarze

  10. #20
    Ponownie w swoim wcześniejszym poście - możliwość handlowania na odległym rynku jest bardzo ważna, ponieważ wydaje mi się, że pamiętam kiedyś statystykę, która mówi, że rynki zajmują 70% czasu. Nie wiem, czy to prawda, czy też udowodniono.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.