System hybrydowy M5 - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: System hybrydowy M5

  1. #11
    Wattaman! Dziękujemy za udostępnienie logiki swojego handlu! Dobrze jest wiedzieć, co kryje się za wszystkimi indies. Szczęśliwy handel!

  2. #12
    1 Załącznik (y) Inny handel martingaled. Szczerze mówiąc ... pisanie, to był błąd. Zmieniając ramkę D1 wygląda na to, że NU nie zdecydował się jeszcze pójść w górę, więc najlepiej byłoby trzymać się z daleka i zobaczyć, co się stanie. W każdym razie kupiłem i, na szczęście, cena wzrosła nieco po drugim otwartym handlu (z linii trendu H4). W końcu był to zysk. Jednak teraz zamknę wykres NU, więc nie będę kuszony ponownie (czytaj: nie kontroluję mojej chciwości lol)
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...oss-fxpro.html

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Drogi przedsiębiorco Po tym, jak doświadczyłem kilku systemów transakcyjnych tu i tam i zauważyłem, że żaden z nich nie daje mi zysku, postanowiłem zbudować własny styl. Problemem oczywiście nie są same systemy - większość z nich jest świetna i działają. Problemem jest trader: ja, ty itd. ........ {plik} Szablon.
    Drogi wattaman, Wygląda na bardzo obiecujący system! Dziękujemy za udostępnienie! Wszystkiego najlepszego, Dragos

  4. #14
    2 Załącznik (y) Cieszę się, że niektórzy z was uznali to za przydatne. Dzięki za podziękowania
    Zrobiłem mały EA, aby przetestować wpisy. Próbuje rzucić falę - EA kupuje, gdy cena jest powyżej 200SMA, RSI powyżej 50, Stoch oversold i główny Stoch przecina sygnał. Na odwrót na sprzedaż. Wyniki testów nie są złe. Testowałem dane UE w tym roku na M5. TS 30, brak TP lub ST. Jest 35 zwycięstw i tylko 1 przegrywający handel, ostatni - to handel, który egy tester zamknął automatycznie pod koniec testu, więc może to być również wygrana.
    https://www.forex-instant.com/tradin...s-gbp-usd.html
    https://www.forex-instant.com/attach...1896973302.mq4M5Hybrid testing EA. Pamiętaj, że opcja Open Trades nie działa dobrze. Zrobiłem to z kawałków. Nie jestem koderem. Jeśli ustawisz więcej niż 1 handel, otworzy następny handel (jeśli wszystkie sygnały wyzwalające wyrównają) na następnej świecy. Tak więc, jeśli zostanie ustawiony na więcej niż 1 handel, możesz otrzymać 3 kolejne sprzedaże, na przykład 3 kolejne świece. Jeśli wszystko pójdzie nie tak, stracisz 3X. Jeśli nie, wygraj 3X. Chciałem otworzyć następny handel, gdy pojawi się następny sygnał, następna fala - nie wiem jak. Ponownie, jest to tylko test. Nie jest przeznaczony do handlu. Mam nadzieję, że uda ci się zrobić coś pożytecznego.

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cieszę się, że niektórzy z was uznali to za przydatne. Dzięki za podziękowania
    Zrobiłem mały EA, aby przetestować wpisy. Próbuje rzucić falę - EA kupuje, gdy cena jest powyżej 200SMA, RSI powyżej 50, Stoch oversold i główny Stoch przecina sygnał. Na odwrót na sprzedaż. Wyniki testów nie są złe. Testowałem dane UE w tym roku na M5. TS 30, brak TP lub ST. Jest 35 zwycięstw i tylko 1 przegrywa handel, ostatni - to handel, który egy tester zamknął automatycznie pod koniec testu, więc może być ...
    Fyi - nie dotyczy wykresu jako EA, w moim przypadku (mam kompilację 840). Czy używałeś go jako EA lub jako indior?

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Fyi - nie dotyczy wykresu jako EA, w moim przypadku (mam kompilację 840). Czy używałeś go jako EA lub jako indior?
    840 tutaj też. Nigdy nie użyłem tego na wykresie. Tylko w Testerze egii - tutaj działa - jest to EA

  7. #17
    Cześć Wattaman, dziękuję za EA, ale brakuje
    https://www.forex-instant.com/tradin...d-raschke.htmlx plik, jeśli nie, nie działa ani na wykresie, ani przez egy tester .....

  8. #18
    3 Załączniki Moje przeprosiny, macie rację. Spróbuj tego poniżej. Pamiętaj, że jeśli to nie zadziała, to coś jest nie tak z FF. Otwórz go w Metaeditor, powinien wskazywać na błędy. W pierwszym, który właśnie pobrałem, aby sprawdzić, znalazłem dziwne znaki (@% ^ # $) na początku kodu - nie umieściłem ich tam. Tymczasem pozbyłem się multistochastic - do wielu kolorów, ale ponieważ tak bardzo lubię Stoch
    Zastąpiłem go Digistoch (nie pamiętam skąd go mam). To pokazuje Stochastic na wiele ram czasowych na dole mojego wykresu. Nie sądzę, żeby potrzebował innych wyjaśnień. Mój wykres wygląda teraz tak (używam PSAR 0.030.2, aby ustawić SL - chcę tylko zobaczyć, jak dobrze jest, nigdy wcześniej tego nie używałam):
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...nt-trades.htmlTylko do testowania.
    https://www.forex-instant.com/attach...1465055762.mq4Wielokrotny Stochastyczny
    https://www.forex-instant.com/attach...5414448912.mq4I coś, co cię rozweseli, jeśli handel sprawi, że zaczniesz napinać wideo

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Przepraszam, macie rację. Spróbuj tego poniżej. Pamiętaj, że jeśli to nie zadziała, to coś jest nie tak z FF. Otwórz go w Metaeditor, powinien wskazywać na błędy. W pierwszym, który właśnie pobrałem, aby sprawdzić, znalazłem dziwne znaki (@% ^ # $) na początku kodu - nie umieściłem ich tam. Tymczasem pozbyłem się multistochastic - do wielu kolorów, ale ponieważ tak bardzo lubię Stoch
    Zastąpiłem go Digistoch (nie pamiętam skąd go mam). To pokazuje Stochastic dla wielu ram czasowych w ...
    Dziękuję, przetestuję to. Jeśli chodzi o stochastyczne wieloramki - jak je wymienić? W obecnym czasie M5 jest jasne, ale jeśli spełnione są wszystkie warunki dla M5, to w jaki sposób jest to istotne, jeśli istnieją różne kolory w wyższych przedziałach czasowych? mogła być zmiana trendu rozpoczynająca się od M5 ..

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dziękuję, przetestuję to. Jeśli chodzi o stochastyczne wieloramki - jak je wymienić? W obecnym czasie M5 jest jasne, ale jeśli spełnione są wszystkie warunki dla M5, to w jaki sposób jest to istotne, jeśli istnieją różne kolory w wyższych przedziałach czasowych? mogła być zmiana trendu rozpoczynająca się od M5 ..
    Hmmm .... Niezbędne jest krótkie wyjaśnienie
    Uważam to za przydatne tylko dlatego, że można zobaczyć, bez zmiany przedziału czasowego, gdzie Stochastic jest w innych przedziałach czasowych. W moim przykładzie handlowym został wykupiony na H1. Widziałem, że to było (nadal jest) wykupione także na H4. Zgadłem więc, że nadszedł czas na ponowne prześledzenie lub, miejmy nadzieję, zmianę trendu, ponieważ nie ma miejsca, aby przejść wyżej - i tak też się stało. Jeśli podążysz za główną ideą i pozostaniesz w przedziale czasowym M5, możesz przyjrzeć się temu digistochowi przed wejściem do handlu, aby zobaczyć, gdzie stochastyczny jest na następnej wyższej ramce, M15. Nie jest to wymagane. Właśnie to odkryłem i próbuję zobaczyć, jak to jest przydatne. Używam też zatłoczonego wykresu i wielu kolorów lol, ale jeśli trudno jest śledzić wiele informacji, usunięcie niektórych elementów jest prawdopodobnie dobrym pomysłem. Dużo rozprasza, a nie pomaga. Oprzyj swoje transakcje przede wszystkim na trendach, przekroczeniach Stocha, sygnałach świec i działaniach cenowych.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.