Zarządzanie handlem?
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zarządzanie handlem?

  1. #1
    Cześć wszystkim,

    Odkrywam i wydaje mi się, że potrafię znaleźć przyzwoite punkty wejścia na dziennych wykresach. Jednak wydaje się, że jest to łatwy bit, trudny bit wydaje się zarządzać otwartym handlem. Testuję system zarządzania, w którym 1/2 pozycji jest zamknięta, gdy nagroda: ryzyko = 1. Następnie stoploss jest przesuwany poniżej poprzedniego dziennego ekstremum lub na odpowiednim poziomie supres.

    Dostrzegam korzyści płynące z tego, że zmniejsza się ilość batów, jeśli rynek zacznie się mocno rozciągać, a tym samym zwiększyć procent wygranych. Jednak wzrost jest z pewnością ograniczony w dużym ruchu trendów. Zauważyłem, że 10-cio okresowy EMA wydaje się przydatny dla trailing stopów i identyfikowania pullbacków, aby utrzymać się po prawej stronie średnioterminowych ruchów. Czy ktokolwiek mógłby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat zarządzania handlem i opisaną powyżej metodą?

  2. #2
    Być może temat był zbyt nudny, ale na pewno ktoś musi coś na ten temat powiedzieć. Chodzi mi o to, że jest tam około miliona wariantów krzyżujących się wątków, ale ludzie wciąż je omawiają. Jest to rodzaj aspektu, który faktycznie robi różnicę (myślę). Więc, jak ktoś zarządza otwartymi transakcjami. Skalowanie? Wejdź, wyjdź, potrząśnij tym wszystkim!

  3. #3

  4. #4
    wypróbuj ten wątek na temat skalowania, może da ci kilka pomysłów do przemyślenia
    https://www.forex-instant.com/crypto...code-code.htmlsą inni, ale jestem zbyt leniwy, by szukać teraz. Powodzenia, Mike

  5. #5
    Tak. dzięki za to wcześniej natknąłem się na ten wątek. Jest też ktoś, kto używa ATR do normalizacji rozmiaru partii, ala the s (kupcy, nie nastoletni mutanci bohaterowie)

  6. #6
    to świetny sposób ... zawsze staraj się zminimalizować ryzyko.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.