Miesięczne punkty przestawne na wykresach dziennych
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Miesięczne punkty przestawne na wykresach dziennych

  1. #1
    To jest: -

    Jeśli pierwszy dzień miesiąca zamknie się powyżej linii przestawnej, to częściej niż on trafi R1. I odwrotnie, jeśli pierwszy dzień zostanie zamknięty poniżej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że trafi on w S1.

    SL zawsze będzie linią przestawną. Jeśli SL zostanie trafiony, ale cena przekroczy linię obrotu i zamknie się po drugiej stronie, to jest to kolejna transakcja w przeciwnym kierunku.

    Na wydruku ekranu GBPUSD w ciągu ostatnich 5 miesięcy: -
    1. Pierwszy dzień kończy się powyżej, więc zostaje aktywowany zakup, ale SL zostaje trafiony.
    2. Słupek krzyżuje się i zamyka poniżej czopu, więc zostaje uruchomiona sprzedaż i tym razem trafiamy w TP.
    3. Pierwszy dzień kończy się powyżej, więc zostaje aktywowany zakup i trafia TP
    4. Pierwszy dzień kończy się poniżej, więc zostaje uruchomiona sprzedaż i trafia TP
    5. Pierwszy dzień kończy się powyżej, więc zostaje aktywowany zakup i trafia TP
    6. Pierwszy dzień kończy się powyżej, ale zostaje uruchomiony, a TP zostaje trafiony

    Jedyną wadą jest to, że cena obejmuje kilka miesięcy - na przykład czerwiec 2012 lipiec 2012 - i kończy się na 3 lub 4 lub 5 transakcjach, które trafiły w SL.

    Wiem, że to nie jest obszerny test, ale myślę, że może mieć zalety, po prostu potrzebuje trochę udoskonalenia.

    Myśli proszę?

    Załącznik 1282656

  2. #2
    Spojrzałem na twoją egy przez ostatnie 2 lata na Cable i zrobiłby to 2800 pipsów ... ale nie wygląda to tak dobrze w tym miesiącu.

  3. #3
    1 załącznik (i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Spojrzałem na twoją egy przez ostatnie 2 lata na Cable i zrobiłby to 2800 pipsów ... ale nie wygląda to tak dobrze w tym miesiącu.
    Nie, ale teraz wygląda trochę zdrowiej.

  4. #4
    Zapomniałem powiedzieć w OP, że jeśli handel jest nadal otwarty na początku nowego miesiąca, można go pozostawić otwartym, jeśli cena jest w odpowiedniej pozycji powyżejponiżej nowej linii obrotu. Jeśli nie, zamknij go i otwórz transakcję w odwrotny sposób. Częściej handel nie przynosi zysków, jeśli jest otwarty po rozpoczęciu nowego miesiąca.

  5. #5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.