Użytkownicy OANDA ... jak zyskujesz, gdy zmieniają się spready - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Użytkownicy OANDA ... jak zyskujesz, gdy zmieniają się spready

  1. #31
    nie jestem shill dla fxsol. właściwie jestem klientem mvpglobalfx, ib dla fxsol. mvp płaci mi 1 $ za każde dziesięć lotów, które wykonam. zarabia mi dodatkowe pięćset miesięcznie za nic nie robienie. nigdy nie miałam poślizgu i nigdy nie rozprzestrzeniłam się na mnie tuż przed danymi lub wiadomościami. brzmi to dla mnie całkiem niezawodnie. zawsze dostaję zapłatę za cenę, którą klikam. sztuczka polega na tym, aby nie używać gigantycznych partii. Brzmi to tak, jakby oanda regularnie poszerzała spread, by układać talię na swoją korzyść. proszę mi wyjaśnić, jak oanda jest tak niezawodna. także, jeśli jesteś z nich zadowolony, to cieszę się z ciebie. nie będzie źle.

  2. #32

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wczoraj nie zdawałem sobie sprawy z tego, że spready się zmieniają, dopóki ktoś o tym nie wspomniał. Ponieważ byłem na demo tylko przez jeden dzień, nie zauważyłem tego. To mnie trochę zdenerwowało, więc chciałem wiedzieć od użytkowników OANDA, w jaki sposób jesteś w stanie osiągać stałe zyski, gdy spready mogą się zmienić nawet w trakcie handlu? Na przykład, gdy jesteś w handlu i osiągasz zyski, czy zauważyłeś nagle, że spread zmienia się nagle i tym samym usuwasz wszelkie zyski, jakie mógłbyś osiągnąć? Nadal planuję go realizować - głównie ze względu na wszystkie dobre recenzje. Ale martwię się o to, że spready się zmieniają bez ostrzeżenia.
    ----------------------------------------- Drogi Owcmon, nie martw się o rozprzestrzenianie się ... Chcę ci tylko powiedzieć, że ... wydostaniesz się z handlu 10 minut b4 w wiadomościach i podczas końca tygodnia. W sobotę o 3 nad ranem powinieneś wyjść z handlu. Jeśli chcesz poznać czas na wiadomości .. przejdź do
    https://www.forex-instant.com/crypto...ighs-lows.html. Możesz pobrać kalander wiadomości. Porady ... jeśli chcesz handlować podczas wiadomości. Podczas wiadomości, około 1-2 minut .. spread jest duży.20 pipsów .. po tym spread jest spadek i cena również spada ... po tym, jak zobaczysz, że spread jest niższy niż możesz kupićsprzedać. Nic, co straciłeś ... bądź patiantny ... ale upewnij się, że wiesz, jaki jest kierunek. Kontynuacja wiadomości dostarczanych przez Oandę. Dowiedz się w Zasobach - FXNews. 4Cast to dobry przewodnik. Dobrze, powodzenia!

  3. #33
    Spready zmieniają się, jest to część forex handlu na życie. Jeśli zmiana spreadów zamieni cię w tracącego tradera, twój egy jest prawdopodobnie warty zmiany. Nie obwiniaj za to Oandy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.