Wskaźnik do automatycznego rysowania linii trendu
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Wskaźnik do automatycznego rysowania linii trendu

  1. #1
    Witaj, czy ktoś wie o MT (a nawet o jakiejkolwiek platformie) do rysowania automatycznych linii trendu na wykresach. Byłoby to pomocne. Dzięki,

  2. #2

  3. #3

  4. #4
    Cześć .. Czy ktoś ma lub zna ten rodzaj indi, na przykład GMT12 do GMT12 na następny dzień ...... i to będzie aktualizować codziennie ...... dzięki z góry ...

  5. #5
    Wydaje się, że dzień trendów jest jedynym, którego szukasz tylko dla tego, że musisz ustawić (ile) pasków w sekcji wejściowej dla aktualizacji. To samo automatycznie zaktualizuje się. Jeśli chciałeś 24-godzinnej aktualizacji niż musiałbyś poczekaj do 0:00, a następnie ustaw liczbę słupków na 24 na wykresie 1 godz. lub jeśli wykres 4 godz. ustawi numer pręta na 6 o godz. 0:00, wówczas problem z 24-godzinną aktualizacją zostanie rozwiązany.

  6. #6
    1 Załącznik (y) hej tu jesteś, to indior, który rysował poziomą linię trendu dla liczb okrągłych. - 15 siatek czasu 240 kolorów - 16 linii czasu - brak linii czasu 2 - brak
    https://www.forex-instant.com/attach...0304767666.mq4

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    oto one ...... dla MT4 spróbuj i opublikuj
    cześć .. dzięki za dołączone indie Ale na moim ulubionym indi tutaj nazwanym Auto TL wygasł. Jak mogę mieć ten bez limitu ważności? Dzięki

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    cześć .. dzięki za dołączone indie Ale na moim ulubionym indi tutaj nazwanym Auto TL wygasł. Jak mogę mieć ten bez limitu ważności? Dzięki
    Ja też chciałbym znaleźć taki, który nie wygasł ??? każdy ma jakieś pomysły?

  9. #9
    Byłoby wspaniale, gdyby AUTO TL nie wygasło.

  10. #10
    1 Załącznik (i) Oto jeden, który uważam za aktualny. Nie próbowałem tego, więc mam nadzieję, że to działa dla ciebie.
    https://www.forex-instant.com/attach...1679546982.mq4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.