Błąd # 130 ... co jeszcze? - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Błąd # 130 ... co jeszcze?

  1. #11
    spróbuj zmienić 45 i 60 na 450 i 600 ..... być może rozprzestrzenianie się lub tryb_stoplevel są na drodze ..... zwiększanie powinno wykluczać te ...... h

  2. #12
    Zrobiłem to ... Wstawiony kod SL = Pytaj - (sl * 10 * Point); TP = Zapytaj (tp * 10 * punkt); i odwrotnie dla zamówień sprzedaży, i to zadziałało, tak! Ale wydaje się bardzo niewiarygodne, w zależności od tego, z jakiego brokera ktoś może korzystać na moim EA.

  3. #13
    nie, zmień 45 na 450 i 60 na 600 .... gdziekolwiek sl i tp są deklarowane .... nie używaj (sl * 10 * Point); ..... h

  4. #14
    Dziękujemy za całą pomoc, czas, aby zacząć modyfikować moje ustawienia do testowania wstecznego. Naprawdę jest do bani, że spready są zablokowane na najwyższych poziomach przez weekend = (

  5. #15
    dowody Najbardziej prawdopodobną przyczyną błędu jest to, że twój broker jest brokerem ECNSTP Podczas otwierania zleceń na brokerze ECNSTP musisz to zrobić w 2 krokach zamiast zwykłych 1: 1. otwórz zamówienie BEZ SL ilub TP 2. Zmień zamówienie otwarte w ten sposób, ustawiając SL ilub TP

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    dowody Najbardziej prawdopodobną przyczyną błędu jest to, że twój broker jest brokerem ECNSTP Podczas otwierania zleceń na brokerze ECNSTP musisz to zrobić w 2 krokach zamiast zwykłych 1: 1. otwórz zamówienie BEZ SL ilub TP 2. Zmodyfikuj zamówienie w ten sposób, ustawiając SL ilub TP
    nie, autor napisał, że to był FxPro, a to jest MM nie ECn .... Zgaduję, że problem polega na tym, że próbujesz ustawić SL lub TP zbyt blisko ceny Ask lub Bid .... zwłaszcza, że poradzić sobie z eurgbp .... zazwyczaj podaje się margines, który trzeba szanować spread ....

  7. #17
    Post o wysłaniu zamówienia bez przystanków i celów, a następnie za pomocą OrderModify pracował dla mnie, dzięki! Jan

  8. #18
    To naprawiło mój problem z wykonywaniem transakcji na moim koncie demo - ale teraz mój tester daje 130 błędów. Czy istnieje spójny sposób wysyłania tego samego zestawu transakcji na moje konto demo i pozwala mi przetestować ten sam EA?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.