Szukam wskaźnika zmienności - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Szukam wskaźnika zmienności

  1. #21
    2 Załącznik (y) Abinadi, Mam nadzieję, że nadal subskrybujesz ten wątek, ponieważ mam dla Ciebie sugestię. Obecnie badam zmienność osobiście i myślałem, że może uda ci się wypróbować klasyczny indior kanału Donchiańskiego w innej formie. Kanał Donchian rysuje kanały łączące wzloty i upadki n okresów. Gdy zmienność wzrasta, kanał staje się szerszy. Jest to indior zwany Donchian Channel Width, który dokładnie to mierzy (ta sama zasada jest stosowana w przypadku indior szerokości BB, który również uważam za zbyt wolny przez większość czasu). Wyniki są wyświetlane w osobnym oknie. Aby uzyskać lepszy odczyt zmienności, umieściłem dwa indiola w tym samym oknie (po prostu przeciągnij i upuść drugi na górze pierwszego) z różnymi wartościami. W ten sposób możesz poczuć zmienność sesji oraz natychmiastową zmienność. Ustawienia, które wybrałem dla poniższego wykresu, są losowe - aby dowiedzieć się, które z nich są najlepsze, musisz je przetestować samodzielnie. Sam nie używam indioru, ale mam go w moim arsenale. Ponadto, jeśli zamierzasz użyć dwóch indywiduów w tym samym oknie, upewnij się, że ustawiłeś identyczne stałe minima i maksima dla obu wnęk. W przeciwnym razie porównania są bezwartościowe.

    https://www.forex-instant.com/attach...5997747309.mq4

  2. #22
    Abinadi, Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, sprawdź Bibliotekę online edytora Meta w dziale Indiors. Znajduje się tam informacja. Kliknij Widok, Przybornik, a następnie w dolnej części okna przybornika kliknij Biblioteka online. W zakładce Indiors użyj pola wyszukiwania, aby znaleźć indeksy zmienności. Kliknij dwukrotnie na te, które chcesz sprawdzić. Możesz pobrać stamtąd.

  3. #23
    Dziękujemy każdemu z was, 919gilead (Aug2010), błąd (Sep2011) i EKnockers (Sep2011) za odpowiedź i wejście. Będę badać każdy z tych pomysłów. Naprawdę doceniam każdego z was, wasze zainteresowanie i chęć dzielenia się.

  4. #24
    1 Załącznik (i) Znalazłem coś do udostępnienia tutaj. Jedyny błąd, jaki mam z tym, to ten w zakładce Kolor. Ustawienia grubości histogramu przełączają się z powrotem na to, co było oryginalne. Po zmianie ram czasowych. Możesz otworzyć mq4 w edytorze, aby ustawić parametry na to, co lubisz, i nacisnąć przycisk kompilacji. Znajdź te wiersze SetIndexStyle (0, DRAW_HISTOGRAM, EMPTY, 1); SetIndexStyle (1, DRAW_HISTOGRAM, EMPTY, 1); i edytuj Numer po PUSTYM ściągnąłem go z Witryny w pliku zip z innymi Indiami w nim, a Założycielem indioru jest Ivan Kornilov, więc Kredyt na to idzie.
    https://www.forex-instant.com/attach...7520984875.mq4

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {cytat} OK. Ponieważ mówi się, że obraz jest wart tysiąca słów (czy jest to 10 000?), Polegam na zrzucie ekranu, aby zrozumieć mój punkt widzenia (kliknij załączony plik GIF). W tym ujęciu UE (EURUSD) H1 od dziś ta currpair spowodowała, że ​​BB zaczęło odchodzić od standardowych odchyleń 2.0. Następnie słupki zawęziły się do zakresu około 37 pipsów (pierwsza czerwona strzałka). Ale jeśli polegam na BWI (Bollinger Bandwidth Indior) do pomiaru zmienności, kiedy przyjdę do obejrzenia tej currpair, BWI pokazuje mi przepustowość 298 pip (spójrz na ...
    Cześć Abinadi, czy mogę zapytać, co kryje się w twoim wnętrzu w żółtych, zielonych i czerwonych kropkach i czy możesz dzielić się indi. z góry dziękuję

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dane dotyczące wolumenu nie są mylące, ponieważ mierzą wielkość zmian cen na pasek. Centralna izba rozliczeniowa nie jest konieczna. Uważam, że jest to bardzo niezawodny sposób pomiaru zmian zmienności. Wraz ze spadkiem zmian cen za bar spada zainteresowanie rynkiem. Dlatego paski głośności są zwykle dość małe między południem i północą (EST), ponieważ nikt tak naprawdę nie ma zainteresowania w tym czasie. Prawdziwe pytanie brzmi: w jaki sposób zamierzasz czerpać zyski z handlu, gdy zmienność jest wyższa. Chciałbym, żeby to było takie proste ...
    Wielkość jest myląca, ponieważ broker decyduje o MT4, w jaki sposób kryteria są na przykład krótkie w porównaniu z długimi wynikami zero, jeśli w pobliżu znajduje się dziesięciu nabywców i dziesięciu sprzedawców. lub możesz spojrzeć tylko na numery pos lub rozmiar pozycji itd., masz punkt. Jedną z możliwości jest użycie paska zakresu zamiast ram czasowych. Więc możesz ustawić zakres 5 pipsów i za każdym razem, gdy nagroda porusza się o 5 pipsów, pojawia się nowa świeca rudy baru (świeca jest niewłaściwym słowem, ponieważ masz wysoko i blisko siebie lub nisko i blisko) w górę. wtedy musisz ustawić tylko poziomy czasowe i widzisz okresy, kiedy jest dużo świec, jest duża zmienność itp., również historycznie w historii wykresu wstecz. przykład:
    https://www.forex-instant.com/crypto...real-time.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.