Szukam wskaźnika zmienności - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Szukam wskaźnika zmienności

  1. #11
    Koncepcjapomysłsposób. Szerokość BB (czasami używam go w moim handlu) Wypróbuj
    http://www.forexbrace.com/content/view/124/75/
    http://forexindia.onsugar.com/Bollin...Indior-7617924Mam nadzieję, że to pomoże. Pozdrawiam P.S. Dawno temu zacząłem podobny wątek jak -thislt - bez prawie żadnej odpowiedzi. Tak więc odpowiedzi nie będą tak liczne. W każdym razie daj mi znać, jeśli trafisz fortunę


  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    gee-whiz new thingamajig dla mnie do użycia.
    Właściwie to przyszedłem odkryć, że większość nowych rzeczy geewhiz ma ... cóż, być szczerym, ssać. Nie zrozumcie mnie źle, dobrze jest wiedzieć, że tam są i wierzę, że jest to część procesu uczenia się. Przeszedłem przez fazę dołączania nowych rzeczy do mojego wykresu i wypróbowania go, aby sprawdzić, czy przemówił do mnie. Bardzo niewielu rzeczywiście to zrobiło, ale jestem raczej prostym facetem. Odkryłem, że najlepsze indywidua są tymi samymi standardowymi, które występują w mt4. Są to w zasadzie standardy branżowe i dlatego są wstępnie ładowane w mt4 i innych różnych pakietach wykresów. Kiedy patrzę na atr14, wiem, że bankowiec lub duży fundusz widzą praktycznie to samo. Ale kiedy zaczynam używać nowych rzeczy, których nikt inny, jak tylko niektórzy drobni sprzedawcy detaliczni na forum nie używają (nie obrażają nikogo tutaj), tylko garstka innych sprzedawców to widzi. Raczej wiem, na co patrzą wielcy faceci, ponieważ to oni podtrzymują trendy, nie kilku chłopaków i ich mini konta. Teraz mam coś, co niektórzy mogą nazwać niestandardowymi wnękami, ale wszystkie są standardowymi. Są to w większości ramy czasowe indi, a od czasu do czasu rzucam zygzakiem lub indiorami sesji. Jeśli chodzi o resztę, nie robią tego dla mnie osobiście.

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Koncepcjapomysłsposób. Szerokość BB (czasami używam go w moim handlu)
    Jak już wspomniałem w moim pierwszym wpisie: [Wiem już o ... BWI (Band Width, czyli Bollinger Indior) i przetestowałem (to, ale) Szukam czegoś, co jest bardziej reaktywne na zmiany zmienności . ] Ale doceniam twój wysiłek, by pomóc, forexsaint. Rozczarowujące, aby usłyszeć o twoim wcześniejszym wysiłku i wynikającym z niego braku odpowiedzi. Może po prostu będę musiał wziąć mój fraktalny niski, fraktalny wysoki lub huśtawkowy, huśtawkowy pomysł i uzyskać go zakodowany. Ale ten wątek był moją próbą sprawdzenia, czy ktoś już to zrobił. Zobaczymy.

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Właściwie to przyszedłem odkryć, że większość nowych rzeczy geewhiz ma ... cóż, być szczerym, ssać. Nie zrozumcie mnie źle, dobrze jest wiedzieć, że tam są i wierzę, że jest to część procesu uczenia się. Przeszedłem przez fazę dołączania nowych rzeczy do mojego wykresu i wypróbowania go, aby sprawdzić, czy przemówił do mnie. Bardzo niewielu rzeczywiście to zrobiło, ale jestem raczej prostym facetem.
    To chyba dobrze mi służy. Po prostu wiedziałem, że kiedy rzuciłem w to, co rozważałem, na bok z humorem (linia do rzucania, jeśli wolisz) o rzeczach geewhiz, ktoś chciałby traktować to jako poważną chęć znalezienia jakiegoś nowego gadżetu do handlu forex . I to jest problem na forum, na którym zwykle podajemy skrócone opisy tego, co próbujemy wyrazić. Ale po tym wpisie nie mogłem znaleźć emotikonu z przymrużeniem oka. Mea culpa.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Odkryłem, że najlepsze w pomieszczeniu są te same standardowe, które występują w mt4.
    I doceniam wysiłek, by zlikwidować jeszcze jeden noob o potrzebie znalezienia świętego graala, a w podobnej do noobowej mody nałóżcie go na już i tak bezużyteczną stertę przeważnie bezużytecznych wnęk zaśmiecających nieudaną kartę Nooba. Nie mój styl ani mój zamiar z tym wątkiem. Ale prawdopodobnie powinienem był wyjaśnić w moim pierwszym wpisie, kiedy stworzyłem ten wątek, który handluję forex od końca 2003 roku i regularnie biorę 300 do 500 pipsów tygodniowo, handlując głównie cztery dni tygodnia. Chociaż nie jest to najlepszy sprzedawca forex, robię wszystko dobrze. Z zapytaniem w tym wątku szukam sposobu na dostosowanie (lub dalsze ulepszenie) już dość udanej metody handlowej. W szczególności zauważyłem, że gdy H1 przestaje się rozwijać i zaczyna się wahać, to normalne sygnały, które dawały mi wejście, czasami kończą się handlem, który przechodzi w rój, który już nie przynosi korzyści w handlu, który pierwotnie przewidywał bieg. W najgorszym scenariuszu mój przystanek zostanie trafiony - scenariusz, który wielu z nas zna. Ta ewolucja do węższego zakresu słupków jest czasami trudna do wykrycia, gdy nie odwiedzono wykresu currpair przez kilka godzin, a funkcja automatycznego dopasowywania MT4 sprawiła, że ​​paski wyglądają na stosunkowo większe, chociaż w węższym zakresie. Tak więc oglądanie słupków przez pręty może nie zauważyć relatywnie ściślejszego zakresu. Więc szukam indiora, który będzie monitorował dla mnie tę sytuację i da mi natychmiast rozpoznawalny sygnał, że zakres wysokich niskich wartości znacznie się zawęził. Bollinger Band (BB) jest trochę za duży, a wybrzuszenia odchylenia standardowego zniekształcają Band Width Indior (BWI), nie mówiąc mi, co chcę szybko zobaczyć. Ale odrzucam uwagę, że nowe fangled thingamabobs nie używają nikogo prócz niektórych drobnych handlarzy detalicznych na forum (także nie obrażają nikogo tutaj) w odpowiedzi na moje oryginalne ogłoszenie. Dzięki tej linii rozumowania nie dokonano by żadnych postępów w handlu technicznym, a Willi, Bollinger, Donchian i Wilder nigdy nie stworzyliby i wyrafinowanych wnętrz, których tysiące handlowców z powodzeniem używają i dziś polegają. Czy ktoś mógłby poważnie zasugerować, że każdy postęp w handlu technicznym został opracowany i udoskonalony i że jesteśmy już poza erą innowacji i tworzenia. Osobiście odrzucam ten pomysł. Aby wrócić do tematu, staram się dowiedzieć, czy ktoś zakodował obiektywny indior, który dokładnie mierzyłby szybko zawężający się zakres na H1. Odwołanie się do mojego wcześniejszego postu (# 7) Gdy zastanawiam się nad tym, jedna rzecz, która zadziałałaby, to albo indior zasięgu, który mierzył wysokości huśtawki, aby huśtał się w dół i odczytał je jako wykres liniowy lub histogram. (lub) Innym byłoby coś, co mierzyło odległości między szczytami fraktali a fraktalnymi dołkami i odczytywało z wartościami liczbowymi w zakresie. Dalej i wyżej! Bogaty

  5. #15
    Droga do wyjścia z kontekstu. Mówię tylko, co dla mnie działa. Szukaj dalej swojego geewhiz thinger ... i baw się świetnie!

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cóż, możesz mieć rację, ale jestem gotów zapytać i zobaczyć, co się rozwija. Zawsze byłem zdumiony tym, czego nauczyłem się od innych, o których niektórzy mówili, że nie wiedzą zbyt wiele. To wszystko jest przemiał na młyn. Ponieważ sugerujesz, że jest gdzieś lepiej zadać to pytanie, być może mógłbyś oświecić mnie, gdzie to może być. Bogaty
    Pomysły w wątkach systemów transakcyjnych i handlowych czasami są innowacyjne, a informacje zwrotne są zazwyczaj kompetentne i inteligentne. Dołączę również do wielu webinariów sponsorowanych przez brokerów i handlowców i zadam tam swoje pytanie. To oni mają wgląd i wiedzę.

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pomysły w wątkach systemów transakcyjnych i handlowych czasami są innowacyjne, a informacje zwrotne są zazwyczaj kompetentne i inteligentne. Dołączę również do wielu webinariów sponsorowanych przez brokerów i handlowców i zadam tam swoje pytanie. To oni mają wgląd i wiedzę.
    Próbowałem pierwotnie opublikować to w jednym z tych dwóch - Trading Systems, ale dostałem (delikatny) smackdown, gdy moderator (jak przypuszczam) przeniósł cały wątek do Platform Tech. Co jest w porządku - prawdopodobnie tam, gdzie powinno być. Doceniam odpowiedź i sugestię CodeMeister. Zanotowano.

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    .... Bollinger Band (BB) jest trochę za bardzo za m ....
    co masz na myśli mówiąc, że BB mają trochę za dużo? czy możesz wskazać ten punkt? Dzięki

  9. #19
    1 załącznik (i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    co masz na myśli mówiąc, że BB mają trochę za dużo? czy możesz wskazać ten punkt? Dzięki
    DOBRZE. Ponieważ mówi się, że obraz jest wart tysiąca słów (czy jest to 10 000?), Polegam na zrzucie ekranu, aby zrozumieć mój punkt widzenia (kliknij załączony plik GIF). W tym ujęciu UE (EURUSD) H1 od dziś ta currpair spowodowała, że ​​BB zaczęło odchodzić od standardowych odchyleń 2.0. Następnie słupki zawęziły się do zakresu około 37 pipsów (pierwsza czerwona strzałka). Ale jeśli polegam na BWI (Bollinger Bandwidth Indior) do pomiaru zmienności, kiedy przyjdę spojrzeć na tę currpair, BWI pokazuje mi przepustowość 298 pip (spójrz na prawo na zdjęciu). Jest dla mnie zbyt wolny - tzn. Opóźnienie. Dopiero po 11 godzinach BWI pokaże mi przepustowość 30p (2. czerwona strzałka). Szukam czegoś, co da mi szybszy sygnał, że zmienność (i zakres) spadła. Z pewnością nie mogę korzystać z BB, ponieważ polegają na zwijaniu odchylenia standardowego.
    https://www.forex-instant.com/broker...ers-share.html

  10. #20
    Cześć Abinadi, Masz szczęście ze swoim poszukiwaniem? Jeśli nie, myślę, że właśnie natknąłem się na książkę Volatility Illuminated Marka Whistlera (sprawdź
    http://www.wallstreetrockstar.com/smartmedia/) i twierdzi, że ma masę ceny fali (indior), która mierzy zmienność ze skali od 0 do 1, a także dostosował ustawienie odchylenia standardowego BB, aby uwzględnić utratę danychinformacji o 1,2 - 3,2 w zależności od ustawienia okresu, obracając to wiodący, a nie opóźniony indior. Nadal studiuję jego książkę, słuchając jego nagranych seminariów opublikowanych na stronie fxstreet (
    http://www.fxstreet.com/search/contr...b-02287c7713b8). Sprawdź to i jeśli lepiej go zrozumiesz lub zdobędziesz coś ważniejszego niż bardziej doświadczony handlarz fx ode mnie, pls podpowie mi, jak wciąż próbuję nauczyć się szat i zmoczyć stopy. Pozdrawiam i niech Bóg błogosławi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.