BackTest - zatrzymuje się po kilku testach EA
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: BackTest - zatrzymuje się po kilku testach EA

  1. #1
    Kiedy wykonuję backtest na moich EA, wydaje się, że działa to dobrze dla kilku testów, a potem ciągle daje moje Same wyniki bez względu na zmiany, które wprowadzam w EA. Wygląda na to, że zachowuje to w pamięci i nie mogę tego zmienić. Jedyny sposób, w jaki mogę przetestować więcej, to zainstalować nowe demo i ponownie pobrać pliki historii. To działa przez jakiś czas, potem pojawia się ten sam problem.

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kiedy wykonuję backtest na moich EA, wydaje się, że działa to dobrze dla kilku testów, a potem ciągle daje moje Same wyniki bez względu na zmiany, które wprowadzam w EA. Wygląda na to, że zachowuje to w pamięci i nie mogę tego zmienić. Jedyny sposób, w jaki mogę przetestować więcej, to zainstalować nowe demo i ponownie pobrać pliki historii. To działa przez jakiś czas, potem pojawia się ten sam problem.
    brzmi jak problem z kodem

  3. #3
    Zakładając, że używasz MT4, ponieważ nie mówisz - Czy zmieniasz wartości w kolumnie zmiennych wejść? Czy opcja optymalizacji jest niezaznaczona? Możesz spróbować kliknąć reset, prawy dolny róg okna wprowadzania i wprowadzić nowe zmienne lub zapisać wartości w parametrach zewnętrznych w kodzie i przekompilować. Następnie zresetuj jak wyżej.

  4. #4
    Nie pamiętam, żeby zobaczyłem przycisk resetowania, spróbuję tego. Pojawia się problem, czy mam sprawdzoną lub odznaczoną optymalizację, to nie ma znaczenia. Próbowałem wielokrotnie rekompilować EA, ale to nie pomogło. EA uruchomi się na Back-test i optymalizacji kilka razy, a następnie zatrzymuje. Mój programista nie myśli, że kod jest nieprawidłowy ... Tak, Mt4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.