Varianse Broker - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Varianse Broker

  1. #11
    Chciałbym odzyskać ten wątek, ponieważ chcę otworzyć konto u tego brokera. Wszelkie aktualizacje poprzednich opinii? Każdy może podzielić się swoim doświadczeniem?

  2. #12
    Wydaje się, że to miejsce dla handlarzy breakoutów! Wielu facetów przeniosło się do tego brokera z rynków IC. Mam konto ECNpro i polecam je wyłącznie na podstawie realizacji transakcji, uzyskiwania dobrych wypełnień i pozytywnego poślizgu. Dla mnie liczy się tylko zysk i renomowana regulacja. Wspomnieć należy również, że obsługa klienta była bardzo szybka i wysoko oceniłaby ich znajomość rynku i technologii - kiedy zapytałem o niektóre transakcje, wysłano mi odpowiednie wyjaśnienie z danymi kleszcza z ich raportów wykonania LP i mostu

  3. #13
    Jak dotąd mogę powiedzieć tylko najlepsze o Varianse, inne niż „oczywiste”: są one regulowane przez FCA (z siedzibą w Londynie), a depozyty są ubezpieczone przez FSCS do 50 000 GBP. Doskonałe rozprzestrzenianie się, znakomite prędkości wykonania - przy okazji 4x lepsze niż ICM - (tak, istnieje '' EA '' do testowania szybkości wykonywania maklerów przez milisekundy ...) i szybka, uprzejma obsługa klienta. Jedyne obszary do poprawy: bardziej ekonomiczne (tańsze) metody wpłatwypłat, mniejsze minimalne depozyty i większa dźwignia na kontach ECNpro. Niemniej jednak otrzymałem od kogoś link IB przed otwarciem mojego konta, dzięki któremu zaoferowano mi niższy minimalny limit depozytu (2,5 tys. Dolarów zamiast 5 tys. Dolarów) i wyższą dźwignię (1: 400 zamiast 1: 200) niż reklamowano dla kont ECNpro w ich strona internetowa. (Mogę udostępnić link IB za darmo przez PM.)

  4. #14
    Cześć MasterGuru, proszę podać mi swój link IB do dźwigni Varianse 1: 400. Przepraszam, nie mogę się dowiedzieć, jak kierować PM ... Rgds.

  5. #15
    Cześć MasterGuru, czy mógłbyś mi podać swój IB Link dla Varianse Broker z niższym depozytem% 2,5k. Dzięki.

  6. #16
    Pierwszy post… od dawna szuka dobrego brokera i myślę, że mógłbym go znaleźć, Ludzie, którzy korzystali z Varianse, nadal z nich korzystasz? Jak było to doświadczenie?

  7. #17
    Dawka jego brokera oferuje indeks Nikkei 225 CFD? A jeśli tak, to jaki jest spread? Darwinex ma 7 punktów, ICmarkets ma 6 punktów.

  8. #18
    Pokazuje na swojej stronie internetowej, że są one regulowane w Wielkiej Brytanii za pomocą szerokiej gamy obiektów handlowych. Ale nie mam z nimi doświadczenia

  9. #19
    Tylko aktualizacja dla wszystkich, Do tej pory tak dobra od ponad 1 roku z wariancją, działają jako prawdziwy butik z dobrze poinformowanym wsparciem klienta i szybkimi odpowiedziami. Ich siła polega na pozyskiwaniu dobrej jakości płynności przy niskich czasach realizacji, dostosowywanych pulach LP i API FIX - co z pewnością spodoba się niektórym handlowcom.

  10. #20
    Szczerze mówiąc, nie znalazłem żadnych dodatkowych obiektów handlowych, ale ich regulacja FCA jest pozytywnym znakiem. W większości wolę regulacje w USA i Wielkiej Brytanii niż inne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.