System wsteczny - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: System wsteczny

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pomysł jest dobry. Subskrybowane
    Dlaczego uważasz, że Idea jest dobra, nie znasz Pomysłu, czy coś przeoczyłem? Jedyne, co wiemy do tej pory, to to, że istnieje zły wynik testów historycznych i teraz onona chce zrobić coś przeciwnego

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie wierzę, że rynki są totalnie losowe (chaos), ale załóżmy, że są. W odniesieniu do współczynnika nagrody 1: 1 można założyć 50% stopę wygranej? ...
    Nie jestem pewien, dlaczego ludzie zawsze zakładają 50% wskaźnik wygranej tylko dlatego, że R: R wynosi 1: 1 ... zawsze będziesz znał Ryzyko (w większości przypadków), ale nigdy nagroda ... Nie sprawdziłem pomysł 1: 1 R: R z losowym wejściem, jak wielu innych, i mogę cię zapewnić, że procent wygranych nie jest nawet bliski 50% ... Najlepszy, Dave

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie jestem pewien, dlaczego ludzie zawsze zakładają 50% wskaźnik wygranej tylko dlatego, że R: R wynosi 1: 1 ... zawsze będziesz znał Ryzyko (w większości przypadków), ale nigdy nagroda ... nie wróciłem - przetestowałem pomysł 1: 1 R: R z losowym wejściem, jak wielu innych, i mogę zapewnić, że procent wygranych nie jest nawet bliski 50% ... Najlepszy, Dave
    Zgadzam się z Tobą. Czasami ryzyko 4 lub 10 razy większe niż nagroda daje większą szansę na nagrodę lub w inny sposób, z ciasnymi wpisami ryzykującymi kilka pipsów możesz uzyskać nagrody w wysokości 200% lub więcej. Więc jest bardziej o stylu egy i handlu niż RR, ponieważ nigdy nie znasz nagrody.

  4. #14
    Pierwotnie próbowałem ryzykanagrody 1: 2 (25 pip sl, 50 pip tp), ponieważ często słyszałem, jak ludzie mówią, że nigdy nie ryzykuj więcej niż możesz zyskać. To jest coś, co ludzie mówią, jak sądzę, ponieważ brzmi to jak prawdopodobnie dobra praktyka lub cokolwiek innego. Potrzebowałem więc tylko 33,3% stawki wygranej, aby się przebić? Powiemy 34,3% do * uwzględnienia prowizji i potencjalnych transakcji zamiany i poślizgu *. Powiedzmy, że wyniki były znacznie gorsze niż w teście wstecznym. Tak więc odwraca to (50 pipsów sl, 25 pipsów tp), wymagana stopa wygranej prowadnicy wynosi 66,6 (67,6 *). Jedną z pozytywnych cech posiadania wyższego wskaźnika wygranej jest poślizg częściej na naszą korzyść.

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pierwotnie próbowałem ryzykanagrody 1: 2 (25 pip sl, 50 pip tp), ponieważ często słyszałem, jak ludzie mówią, że nigdy nie ryzykuj więcej niż możesz zyskać. To jest coś, co ludzie mówią, jak sądzę, ponieważ brzmi to jak prawdopodobnie dobra praktyka lub cokolwiek innego. Potrzebowałem więc tylko 33,3% stawki wygranej, aby się przebić? Powiemy 34,3% do * uwzględnienia prowizji i potencjalnych transakcji zamiany i poślizgu *. Powiedzmy, że wyniki były znacznie gorsze niż w teście wstecznym. Tak więc odwraca to (50 pipsów sl, 25 pipsów tp), wymagana stopa wygranej prowadnicy wynosi 66,6 (67,6 *). Jedna pozytywna rzecz ...
    Ale jaka jest twoja egia? Czy możesz wyjaśnić, jestem chętny, aby się czegoś nauczyć

  6. #16
    Jak wspomniano w pierwszym poście, jest tylko jeden handel dziennie i jest on umieszczony o 09:00 GMT. Używam GMT, ponieważ tego używa Darwinex. Większość brokerów używa EET (czas standardowy) 09: 00GMT = 11: 00EET.

  7. #17
    1 Załącznik (y) RVI = Zamknij - Otwartywysoki - niski Generalnie inwestorzy spodziewają się, że wartość RVI będzie rosła z dynamicznym wzrostem, ponieważ cena zamknięcia par walutowych zwykle znajduje się na szczycie zakresu, podczas gdy cena otwarcia jest bliska najniższego dnia . RVI na MT4 ma linię sygnałową (która jest w zasadzie 4 okresowym sma RVI) Świeczniki Heikin-i używają danych open-close z poprzedniego okresu i danych open-high-low-close z bieżącego okresu do utworzenia combo świecznik (średnia). Jedyną świecą, na której mi zależy, jest świeca prowadząca do 09: 00GMT (świeca 08: 00-09: 00). Jeśli ten Heiken i zamknie się na czerwono, to potrzebuję RVI, aby znajdował się poniżej linii sygnału na końcu tej świecy. - Ponieważ jest to System Wsteczny, który jest długim sygnałem. Wydaje się działać tylko z CADJPY o tej godzinie (godzinę po otwarciu LSE i godzinę po zamknięciu Tokyo SE) z jakiegoś powodu (?). To w zasadzie pierwsza część systemu ... wystarczająco podstawowa? Przejdę do drugiej części, gdy będziemy mieli naszego pierwszego przegranego (trafienie sl).
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...oss-alert.html

  8. #18

  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    prawie za długo w dniach niskich ... (i niewielka premia poślizgu 0,4 pip przy wyjściu pokryła koszt prowizji.) {obraz}
    Dlaczego zamknąłeś zamówienie ???

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dlaczego zamknąłeś zamówienie ???
    TP została ustawiona na 25 pipsów, a cena na tp

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.