Eksport danych do CSV - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Eksport danych do CSV

  1. #11
    1 załącznik (i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    skorzystaj z tego EA, to pomoże ci wyodrębnić dane z mt4, umieścić je na wykresie M5 .. przetestowałem jego działanie idealnie. Myślę, że jedynym sposobem jest mt4 lub pobranie danych z historii dukascopy. ....... .. a także prośba do przyjaciół programistów, jeśli ktoś tu przyjdzie .... proszę dodać więcej opcji w kodzie źródłowym. opcja, aby zapisać wszystkie pary w jeden pojedynczy czas. np .: jak H1 - powinien zawierać wszystkie dane par z zegarka rynkowego. H4 - powinien zawierać wszystkie dane par z zegarka rynkowego. proszę, ciesz się tym, podnieś wszelką pomoc, której potrzebujesz, wyślij mi wiadomość, pomogę ci ...
    https://www.forex-instant.com/attach...1714689590.mq4

  2. #12
    Cześć, mam głupie pytanie. Czasami musimy cofnąć się na wykresie, aby pobrać historyczną cenę z brokera. Jeśli nie wykonamy tego zadania, czy skrypt będzie działał poprawnie bez żadnych danych? Wielkie dzięki.

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Większość tego, co pojawia się poniżej, została skopiowana z innego posta. Od kompilacji MT4 600, nie podejmuję już żadnych żądań kodowania ani rozwiązywania problemów, więc jeśli dołączony indior nie wykonuje wymaganej pracy, musisz poprosić programistę o napisanie innego indioru. Nie umieściłem kodu źródłowego (pliku .mq4), ponieważ nie zostanie poprawnie skompilowany w kompilacjach późniejszych niż 509. Teraz zniknę z powrotem w stanie hibernacji. Indior History Output Wyprowadza historię OHLCV do plików CSV, jednocześnie dla maksymalnie 40 parinstrumentów, ...
    Drogi Hanowerze, potrzebuję twojej pomocy. O twojej Output History.ex4 chcę ustawić domyślne TimeFrames na D1, LookbackBars na 9999999, OutputHeaderLine na false, DateTimeFormat na Y.M.D, H: I, PriceFormat na T5.5, PriceFormatJPYpairs na T5.5. Więc nie muszę poświęcać dużo czasu na ich zmianę. Dziękuję za życzliwość ...

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Drogi Hanowerze, potrzebuję twojej pomocy. O twojej Output History.ex4 chcę ustawić domyślne TimeFrames na D1, LookbackBars na 9999999, OutputHeaderLine na false, DateTimeFormat na Y.M.D, H: I, PriceFormat na T5.5, PriceFormatJPYpairs na T5.5. Więc nie muszę poświęcać dużo czasu na ich zmianę. Dziękuję za życzliwość ...
    Zmień ustawienia parametrów na żądane wartości, a następnie zapisz wykres jako szablon (opcja menu: Wykresy - Szablon - Zapisz szablon ...) Następnie po prostu ponownie załaduj szablon w dowolnym momencie.

  5. #15
    1 Załącznik (y) Hannover, czuję się bardziej komfortowo z twoim indior: Output History.ex4 do eksportowania historycznych wszystkich par do pliku CSV jednocześnie. Mam nadzieję, że możesz mi pomóc, ustawiając domyślne ustawienie w skrypcie Output History.ex4.

    https://www.forex-instant.com/tradin...000-month.htmlwielkie dzięki.

  6. #16
    1 załącznik (i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {cyt.} Zmień ustawienia parametrów na żądane wartości, a następnie zapisz wykres jako szablon (opcja menu: Wykresy - Szablon - Zapisz szablon ...) Następnie po prostu ponownie załaduj szablon, gdy zajdzie taka potrzeba.
    Drogi Hannover Czuję się bardziej komfortowo z twoim indior: Output History.ex4 do eksportowania historycznych wszystkich par do pliku CSV w tym samym czasie. Mam nadzieję, że możesz mi pomóc, ustawiając domyślne ustawienie w skrypcie Output History.ex4.

    https://www.forex-instant.com/forex-...rotection.htmlwielkie dzięki

  7. #17
    Cześć Hanover, myślę, że przeczytałem prawie każdy post, który napisałeś w ciągu ostatnich kilku lat w ciągu ostatnich kilku dni, mając nadzieję, że już stworzyłeś coś, czego potrzebuję, ale jak dotąd nie udało się. Próbuję znaleźć narzędzie, które może eksportować do 100-200 różnych dziennych pasków dla różnych rynków (dla każdego, potrzebuję codziennych pasków dla ostatnich 2 dni), z OHLC i poszczególnymi numerami EMA i ATR w oddzielnej kolumnie obok do każdego. Czy Twoje narzędzie to robi? Jestem trochę nowicjuszem - ucząc się tego wszystkiego od podstaw, więc instrukcje będą bardzo mile widziane, jak zainstalowaćużywaćdostosowywać. M

  8. #18
    1 załącznik (i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Próbuję znaleźć narzędzie, które może eksportować do 100-200 różnych dziennych pasków dla różnych rynków (dla każdego, potrzebuję codziennych pasków dla ostatnich 2 dni), z OHLC i poszczególnymi numerami EMA i ATR w oddzielnej kolumnie obok do każdego. Czy Twoje narzędzie to robi?
    Przepraszam, nie, nie. Nie jest możliwe przewidzenie, które indywidua (EMA, ATR lub miliony innych) będą używane przez każdą osobę, stąd ograniczyłem indior tylko do wyprowadzania OHLCV. Podłączyłem kod źródłowy, na marginesie, że możesz znaleźć programistę, który może przekodować go do uruchomienia w kompilacji MT4 600 (dołączona kompilacja .mq4 zawiera 123 błędy i 18 ostrzeżeń w kompilacji 745), a następnie dodaj żądane modyfikacje. Biblioteki kodu, których używa, można znaleźć w tym wątku (wiele dzięki pips4life do ich aktualizacji).
    https://www.forex-instant.com/attach...1034172979.mq4

  9. #19

  10. #20
    1 załącznik (i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Hanover, myślę, że przeczytałem prawie każdy post, który napisałeś w ciągu ostatnich kilku lat w ciągu ostatnich kilku dni, mając nadzieję, że już stworzyłeś coś, czego potrzebuję, ale jak dotąd nie udało się. Próbuję znaleźć narzędzie, które może eksportować do 100-200 różnych dziennych pasków dla różnych rynków (dla każdego, potrzebuję codziennych pasków dla ostatnich 2 dni), z OHLC i poszczególnymi numerami EMA i ATR w oddzielnej kolumnie obok do każdego. Czy Twoje narzędzie to robi? Jestem trochę nowicjuszem - ucząc się tego wszystkiego od podstaw, więc instrukcje będą bardzo mile widziane, jak ...
    mfunk- Spróbuj tego. ma już skonfigurowane kilka indywiduów.
    https://www.forex-instant.com/attach...9705980171.mq4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.