Niezrównoważony nawias - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Niezrównoważony nawias

  1. #11
    if (SARD1gt; Bid OrderMagicNumber (magicnolong)) OrderClose (glbOrderTicket, Lots, Bid, 3, CLR_NONE); powinno być: if (SARD1gt; Bid OrderMagicNumber () == magicnolong) OrderClose (glbOrderTicket, Lots, Bid, 3, CLR_NONE);

  2. #12
    MMMMMMaaaggggggnnnnnuuuuummmmmmmmmmmmmm !!!!!!!!!
    jesteś meżczyzną !!!!!!!!!!!!!
    Yeozers. Zacięcie dziennika jest cofnięte. Dziękuję Ci bardzo. W moim umyśle jest kilka innych kluczowych aspektów tego EA. Mam nadzieję, że uda mi się uruchomić przez jakiś czas z rozwojem. Z pewnością poinformuje Cię, jeśli się powiedzie. Moje podziękowania oczywiście dla ciebie i innych osób w tej społeczności. Kilka miesięcy temu nawet nie słyszałem o MetaTrader i EA's. Teraz używam go jako narzędzia dochodowego i podejmuję kroki w kierunku pewnego stopnia programowania ... i NIE jestem programistą. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli.

  3. #13
    żaden problem. Cieszę się, że to działa. Mam nadzieję, że zwróci ci duże dywidendy.

  4. #14
    1 Załącznik (s) pls może ktoś mi pomóc z tym samym problemem. Nie rozumiem gdzie i co zrobiłem źle w kodzie.
    https://www.forex-instant.com/attach...1348215209.mq4

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    pls może ktoś mi pomóc z tym samym problemem. Nie rozumiem gdzie i co zrobiłem źle w kodzie. {plik}
    Ta linia ... Wstawiony kod if (OrderModify (OrderTicket (), OrderOpenPrice (), OrderOpenPrice () (PipsToIn * pips), OrderTakeProfit (), 0, CLR_NONE) Myślę, że masz na myśli: Wprowadzony kod OrderModify (OrderTicket (), OrderOpenPrice (), OrderOpenPrice () (PipsToIn * pips), OrderTakeProfit (), 0, CLR_NONE);

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Ta linia ... if (OrderModify (OrderTicket (), OrderOpenPrice (), OrderOpenPrice () (PipsToIn * pips), OrderTakeProfit (), 0, CLR_NONE) Myślę, że masz na myśli: OrderModify (OrderTicket (), OrderOpenPrice (), OrderOpenPrice () (PipsToIn * pips), OrderTakeProfit (), 0, CLR_NONE);
    włożyłem ; na końcu, ale nadal ten sam problem OrderModify (OrderTicket (), OrderOpenPrice (), Bid- (pips * TrailAmount), OrderTakeProfit (), 0, CLR_NONE);

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez ;
    włożyłem ; na końcu, ale wciąż ten sam problem
    Szukasz niezrównoważonych nawiasów. To tam masz (bez a). Dałem ci jedną linię, w której miałeś (jeśli nie potrzebujesz. Możliwe, że zrobiłeś to w więcej niż jednej linii.

  8. #18
    1 załącznik (i) pls try (szukaj fxdaytrader, aby znaleźć linie, które zmieniłem) ...

    https://www.forex-instant.com/attach...75816402.fixed

  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {zacytuj} tę linię ... Jeśli (ordermodify (orderticket (), orderopenprice (), orderopenprice () (pipstolockin * pips), ordertakeprofit (), 0, clr_none) myślę, że masz na myśli: Ordermodify (orderticket (), orderopenprice (), orderopenprice () (pipstolockin * pips), ordertakeprofit (), 0, clr_none);
    dzięki, przyjacielu. zrobione dzięki dzięki

  10. #20
    1 Załącznik (s) Kilka błędów .. to poprawia to, ale nie sprawdza, co robi kod. HTH M.
    https://www.forex-instant.com/attach...0757667611.mq4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.