Samouczek wideo języka programowania C
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Samouczek wideo języka programowania C

  1. #1
    Chciałem to przekazać. Jest to absolutnie najprostszy samouczek programowania C , jaki kiedykolwiek spotkałem. Po wysłuchaniu tego faceta musiałbyś usunąć mózg, aby nie rozumieć języka. Krótkie kawałki wielkości bite, które można budować pojedynczo. Plus za darmo. Wstawione wideo

  2. #2
    Przykro mi, że nie mam pojęcia Jak ten film C pomaga w handlu na rynku Forex? Czy jesteś programistą MQL?

  3. #3
    C jest bardzo podobnym językiem programowania do języka Metaquotes dla zautomatyzowanych języków programowania w MT4 i MT5. Pomoże Ci rozwinąć własnych doradców i ekspertów, jeśli jesteś zainteresowany ich wykorzystaniem.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Prawdopodobnie najlepiej dla nieprogramistów nie wyrażać opinii na temat języków programowania.
    Dlaczego ten CodeMeister? Kto powiedział: Musisz zostać zakwalifikowany przez kogoś (opinię), aby wyrazić opinię.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    C jest bardzo podobnym językiem programowania do języka Metaquotes dla zautomatyzowanych języków programowania w MT4 i MT5. Pomoże Ci rozwinąć własnych doradców i ekspertów, jeśli jesteś zainteresowany ich wykorzystaniem.
    Najlepiej dla programistów nie wyrażać opinii na temat języków programowania.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.