8 godzin i
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: 8 godzin i

  1. #1
    1 Załącznik (-i) Witaj Guy's
    Czy w ramce czasowej istnieje opcja 8-godzinnego i rocznego przedziału czasowego?
    jeśli to jest jak?
    Dzięki


  2. #2
    Myślę, że twoje zapytanie może być lepiej umieszczone na forum programowania, na którym gromadzą się programiści Metatradera. Wiem, że istnieje mnożnik czasu dla MT4, który pozwalałby na 8-godzinne wykresy. Innym miejscem do przeszukiwania byłaby strona metatariera. Mam nadzieję że to pomoże...

  3. #3
    Myślę, że co roku byłoby trochę głupio, ponieważ dane powracają tylko do lat 70., masz tylko około 30 barów. Nie jestem pewien, czy istnieją pakiety danych, które można kupić, aby uzyskać więcej lat, czy też nie. Jeśli chodzi o paski 8-godzinne, przeszukaj forum pod kątem wskaźnika period_converter i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby utworzyć dowolny wykres. Mimo że musisz otworzyć wykres offline, aktualizacja zostanie zaktualizowana, a transakcje będą realizowane w czasie rzeczywistym.

  4. #4
    4 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witaj Guy's Czy możliwe jest posiadanie 8-godzinnej i rocznej opcji czasu w ramce czasowej? jeśli to jest jak? Dzięki
    Hej PipHacker, Oto odpowiedź na twoje pytanie. Tak i tak (choć nie w ramce czasowej). Jak już wcześniej wspomniano, Period_Converter jest tym, czego potrzebujesz - to świetne narzędzie, które konwertuje standardowe ramy czasowe na niestandardowe. Anthonybaker jakiś czas temu przekazał bardzo jasne instrukcje, więc oto, co powiedział, aby przekonwertować 5 minut. w 10 minut. ten sam pomysł może być używany przez 4 godziny do 8 godzin: Możesz użyć skryptu ”Period_converter.mq4”, aby utworzyć niestandardowe ramy czasowe. Aby wykonać okres M10, wykonaj następujące czynności: 1. Otwórz wykres M5. 2. Załącz plik MQL4 ”Period_converter.mq4” pobrany z listy ”Script” okna ”Navigator” do wykresu. 3. W zakładce ”Wspólne” zaznacz ”Zezwól na import DLLów” i wyczyść ”Potwierdź wywołania funkcji DLL”. 4. W zakładce Właściwości ”Wejścia”, ustaw zmienną ”OkresMultur” na 2 (otrzymasz M5 * 2 = Dane M10). 5. Kliknij przycisk OK 6. Otwórz wykres M10 w trybie offline (menu ”Plik otwarty offline”). Wykres M10 będzie aktualizowany co 2 sekundy (domyślnie) podczas wykresu M5 z otwartym skryptem ”Period_converter.mq4”. Załączam Period_Converter_1, 2 i 3, ponieważ jeśli zastosujesz ten wskaźnik do więcej niż jednego wykresu, przestanie on się aktualizować. Jeśli chodzi o wykresy roczne lub wykresy dłuższe niż jeden miesiąc, jest to również możliwe, ale wymaga osobnego wskaźnika, który właśnie znalazłem. Dołącz wskaźnik Period_Converter_MN do miesięcznego wykresu i umieść 12 na wejściu PerymMultiplier. Otwórz wykres M12 w trybie offline i masz swój roczny wykres.
    https://www.forex-instant.com/attach...1736456072.mq4
    https://www.forex-instant.com/attach...0734092039.mq4
    https://www.forex-instant.com/attach...2404184692.mq4
    https://www.forex-instant.com/attach...4481074902.mq4

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hej, oto odpowiedź na twoje pytanie. Tak i tak (choć nie w ramce czasowej). Jak już wcześniej wspomniano, Period_Converter jest tym, czego potrzebujesz - to świetne narzędzie, które konwertuje standardowe ramy czasowe na niestandardowe. Anthonybaker jakiś czas temu przekazał bardzo jasne instrukcje, więc oto, co powiedział, aby przekonwertować 5 minut. w 10 minut. ten sam pomysł może być używany przez 4 godziny do 8 godzin: Możesz użyć skryptu ”Period_converter.mq4”, aby utworzyć niestandardowe ramy czasowe. Aby wykonać okres M10, wykonaj następujące czynności: 1. Otwórz wykres M5. 2. Załącz ”Period_converter.mq4” ...
    Dziękuję Guy's Specjalnie bardzo dziękuję PiedPipper za szczegółową informację w szczegółach Człowieku, rozwiązałeś mój problem, tak miło z twojej strony, Bro,

  6. #6
    Pied Piper - Ładne podsumowanie, używam 8 godzin i dziękuję za okres_converter_MN. Nie myślałem o tym, ale może potrzebuję tego

  7. #7
    1 Załącznik (-i) Jesteście bardzo mile widziani. Jako bonus, pozwól mi również dodać ten wskaźnik (periodcon), który może być w rzeczywistości lepszy niż Period_Converter_Opt. Wygląda na to, że działa, gdy zostanie zastosowany do wielu wykresów.
    https://www.forex-instant.com/attach...1835420429.mq4

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jesteście bardzo mile widziani. Jako bonus, pozwól mi również dodać ten wskaźnik (periodcon), który może być w rzeczywistości lepszy niż Period_Converter_Opt. Wygląda na to, że działa, gdy zostanie zastosowany do wielu wykresów.
    Wow, świetna robota PiedPipper znów wygląda świetnie, dzięki Pip!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.