Oanda Weekend Practice - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Oanda Weekend Practice

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nadal możesz handlować ceną, cena po prostu się nie porusza. A ich rozprzestrzenianie się zwiększa. Czasami słyszałem, że w weekend cofał się w październiku 2008 r. ... ale to wiedza z drugiej ręki. I nawet wtedy poruszał się w pojedynczym skoku, a nie w stałym ruchu. Obrót w weekend to po prostu możliwość otwierania i zamykania pozycji w sobotę i niedzielę przed otwarciem głównych rynków. HTH
    Widzę, co mówisz. Ten rodzaj ma sens, ale nie tego, czego oczekiwałem, kiedy się zapisałem.

  2. #12
    Posiadanie opcji weekendu, aby otwierać i zamykać transakcje, jest interesujące, zwłaszcza jeśli używasz egy. Jednak przyznane spready są szersze, a głębokość prawdopodobnie nie istnieje w przypadku transakcji o większych rozmiarach. Zasadniczo jest to tylko dodatkowy chwyt dla Oandy w celach marketingowych, ale przydatna może być eczność. Dla większości traderów to nie problem.

  3. #13
    da ci więcej stresu. ludzie tracą pieniądze, gdy rynek jest otwarty, tj. późną niedzielę.

  4. #14
    To jest całkiem zabawna wymiana między tobą a przedstawicielem .. Mam nadzieję, że widzisz w tym humor! Ale poza tym, dlaczego nawet chciałbyś handlować w weekend, jest poza mną. Ćwicz, ok .. Rozumiem, ale po prostu wróć na wykres i przesuń go o jeden pasek na raz. To nie jest tak eleganckie, jak symulacja rynku lub możliwość odtwarzania rynku, które mają niektóre platformy, ale handel papierami to stara szkoła i nie można jej przeoczyć - ma swoje zalety. Ponieważ powiedziano, że możesz otworzyć zamówienie w weekend i poczekać do otwarcia, stanowczo polecam, aby tego nie robić, ponieważ każda luka na otwartym polu będzie przebiegać przez twój przystanek i sprawi, że reszta tygodnia będzie bitwą w górę. Prawdopodobnie jest tak blisko, jak ta gra przychodzi do hazardu. W przeciwnym razie, jak powiedziałem, weź platformę z funkcją odtwarzania rynku. Tego właśnie szukasz. NT7 ma tę umiejętność, ale musisz za nią zapłacić, jestem pewien, że są tu handlowcy z kilkoma informacjami na temat simów i platform z funkcją odtwarzania.

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez ;
    To jest całkiem zabawna wymiana między tobą a przedstawicielem .. Mam nadzieję, że widzisz w tym humor! Ale poza tym, dlaczego nawet chciałbyś handlować w weekend, jest poza mną. Ćwicz, ok .. Rozumiem, ale po prostu wróć na wykres i przesuń go o jeden pasek na raz. To nie jest tak eleganckie, jak symulacja rynku lub możliwość odtwarzania rynku, które mają niektóre platformy, ale handel papierami to stara szkoła i nie można jej przeoczyć - ma swoje zalety. Jak powiedziano, że możesz otworzyć zamówienie w weekend i poczekać do otwarcia, zdecydowanie polecam ...
    tak, ten rep .. był bardzo gruby

  6. #16
    bardzo zabawny czat rep oanda jest głupi, ale znak jest głupszy, trochę jak retard jackass ... Mark: Handluj w każdej chwili, 24/7. Tylko OANDA jest ot na weekendowe transakcje forex. NOOB tylko noobs uwierzą w forex 24/7 ....

  7. #17
    Jeśli OP chce ćwiczyć handel w weekend lub kiedykolwiek wypróbować
    http://simpleforextester.com/, są inne programy podobne do tego, więc dział Google. Nie wypróbowałem tej wtyczki, ale wydaje się przyzwoita.

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    bardzo zabawny czat rep oanda jest głupi, ale znak jest głupszy, trochę jak retard jackass ... Mark: Handluj w każdej chwili, 24/7. Tylko OANDA jest ot na weekendowe transakcje forex. NOOB tylko noobs uwierzą w forex 24/7 ....
    Tak! Ponieważ nowi ludzie powinni już wszystko wiedzieć! Głupi noob.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jeśli OP chce ćwiczyć handel w weekend lub kiedykolwiek wypróbować
    http://simpleforextester.com/, są inne programy podobne do tego, więc dział Google. Nie wypróbowałem tej wtyczki, ale wydaje się przyzwoita.
    Dzięki Eric, sprawdzę to.

  9. #19
    2 załączniki
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czasami słyszałem, że w weekend cofał się w październiku 2008 r. ... ale to wiedza z drugiej ręki.
    Wow, co za nagły atak nostalgii ... ale pamiętam to tak, jakby to było wczoraj. Miałem krótkie spotkanie z handlem z powrotem w 08, aż załamałem moje maleńkie konto Oanda i zrezygnowałem na> 2 lata ... Niedziela, 14 września. Oanda nadal w trybie linii płaskiej, około 15-30 minut przed zwykłym startem w tym czasie. Byłem długo geppy od piątku i 300 pipsów na zielono. Oanda miała 193, podczas gdy xe.com spadła o> 100 pipsów (oprócz ogólnej paniki były też rozmowy G7), więc zamknąłem długi handel, poszedłem na skróty, tak naprawdę był GAP z oandą (!), A ja byłem natychmiast na zielono, zamknął handel za kolejne 300 pipsów dwie godziny później
    cóż, to był prawdopodobnie jedyny wolny handel, jaki kiedykolwiek widziałem. Zastanawiam się, czy anulowaliby transakcję, gdyby nie była grosza.
    https://www.forex-instant.com/tradin...air-trade.html
    https://www.forex-instant.com/tradin...e-journal.html

  10. #20
    W większości krajów Bliskiego Wschodu banki są zamknięte w piątki - aby jakoś nadrobić, niektóre z nich są otwarte w kilka godzin w soboty. Zapytałem funkcjonariusza czatu linii Oanda, czy to jest powód ich non-stop trading. Nie powiedział „tak”, nie powiedział „nie” (nie chciał ujawnić ani nie poinformować). W każdym razie nie jest to problem - w istocie - dopóki coś wielkiego nie wydarzy się w weekend, a zamówienie zostanie uruchomione z powodu szerszego zasięgu. Osobiście boję się Obaboon i Gangu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.